БЛАГОТВОРИТЕЛНОСТ, АБОНАМЕНТНИ КАРТИ, ИНИЦИАТИВИ

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Air_Smuggler
Мнения: 81
Регистриран на: 12 мар 2021 08:50
Контакти:

БЛАГОТВОРИТЕЛНОСТ, АБОНАМЕНТНИ КАРТИ, ИНИЦИАТИВИ

Мнениеот Air_Smuggler » 29 дек 2021 10:23

Не разбирам защо темите за благотворителност се неглижират и не се отразяват по достойнство нито във форума, нито в сайта на нашия любим клюб ?!

Какво стана с прекрасната инициатива за набирането на 30 000 лв. за лагер/подготовка на младите ? Защо ежедневно на видно място не се докладва (да, именно докладва) на дарителите и феновете, ден за ден, до къде е стигнала акцията, колко пари са събрани, или колко остават да се наберат ??
Когато виждаме черно на бяло, докъде сме с набирането, и че даренията ни не отиват в някаква безмислена черна дупка, мотивацията е съвсем друга. Аз съм дал своята лепта, но ако видя, че сме на ръба, ще дам още, за да постигнем целта !

Въпроса с абонаментните карти.... Изключително нелепи начини да си купиш членска/абонаментна карта. Защо не мога да изпратя пари по банков път, или да си поръчам картата с куриер, и да си платя на място ?? В кой век живеем, не ми искате парите ли ?? Защо трябва да ходя в някакви офиси или магазини , и да си взимам картата от там ? Искам да платя, и да си я получа в къщи, или в офиса на предпочитания ми куриер ! Вервайте ми, ако се въведат подобни улеснения, продажбите на абонаментни карти ще скочат драстично.

Някои хора в клуба си я карат като едно време, по СОЦ-а - седят си зад бюрата и не си мърдат задниците, и чакат да дойдем да се молим да им дадем пари за карта.... Не тарикати, не става така ! Вие идвате при нас, феновете, и се молите да ви дадем парите си !

Е, засега е това...

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4213
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: БЛАГОТВОРИТЕЛНОСТ, АБОНАМЕНТНИ КАРТИ, ИНИЦИАТИВИ

Мнениеот LoveAndPeace » 29 дек 2021 11:11

Можеш - BG76IABG80981000669903 , Основание - Лагер ДЮШ
източник - https://www.facebook.com/UltrasLevski19 ... 1831523986
Можеш - ДАРЕНИЕ ПО БАНКОВ ПЪТ
Swift: IABGBGSF
Интернешънъл асет банк
ПФК ЛЕВСКИ АД лева: BG76IABG80981000669903
ПФК ЛЕВСКИ АД евро: BG15IABG80981400669901
Моля, посочвайте като основание “Дарение“ и три имена или булстат (за фирма). Ако е необходим договор за дарение, моля пишете ни на адрес: office @ levski.bg
източник - https://www.levski.com/ - поддържан ако не се лъжа от Тръст Синя България или поне негови членове.
НЕ МОЖЕШ да си поръчаш с куриер с наложен платеж , защото сме в България и това е единственият начин да се избегнат поръчани и НЕприети поръчки.

И НЕ! Никой на никой не трябва да се моли. Ти на Левски или Левски на теб.

Air_Smuggler
Мнения: 81
Регистриран на: 12 мар 2021 08:50
Контакти:

Re: БЛАГОТВОРИТЕЛНОСТ, АБОНАМЕНТНИ КАРТИ, ИНИЦИАТИВИ

Мнениеот Air_Smuggler » 29 дек 2021 20:14

Дарението за Лагера на ДЮШ съм си го направил.
Именно защото мога да го направя онлайн, докато си пия кафето и КокаКолата...

Къде обаче е информацията (в реално време) колко е събрано или колко остава, та ако е нужно, да се напънем още веднъж ?!
Доколкото помня, имаше срок, до края на годината... Края на годината е след 2 дена.
Или вместо сега да се мобилизираме овреме, на 3 Януари някой ще рече : Еййй, за 100 лева не стигнаха...

Аз така или иначе, ще си купя карта. Но с мисълта, че това е една мърляшка работа !
И продължавам да не разбирам, ако съм я платил онлайн, по банков път, или през EasyPay, какъв е проблема да ми я достави куриер за моя сметка.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4213
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: БЛАГОТВОРИТЕЛНОСТ, АБОНАМЕНТНИ КАРТИ, ИНИЦИАТИВИ

Мнениеот LoveAndPeace » 30 дек 2021 15:19

В реално време (преди 2 часа) е имало 25957 лева.
Доказателство - https://www.facebook.com/photo?fbid=302 ... 1896959904
За още по-реално , вече ще ни трябват кодовете за достъп до сметките на клуба.
Не съм сигурен , че ще ни ги предоставят :)
Към момента ще се задоволим и с веднъж дневно.
Предложение към админа е да премести всичко това на правилното място в темата за Всекидневно мрънкане.


Air_Smuggler
Мнения: 81
Регистриран на: 12 мар 2021 08:50
Контакти:

Re: БЛАГОТВОРИТЕЛНОСТ, АБОНАМЕНТНИ КАРТИ, ИНИЦИАТИВИ

Мнениеот Air_Smuggler » 04 яну 2022 16:56

Oфициалната страница на Левски излезе с благодарствено съобщение във връзка с поредния голям финансов тласък, който клубът получава от своите фенове.

"Сините" отчетоха, че е събрана сума от над 31 хиляди лева, във връзка с кампаниите за набиране на средства за зимните подготвителни лагери на наборите до 17 и 19-годишна възраст от Академия Левски.

В съобщението се споменава, че по този начин дори е била надвишена предварително зададената цел.

БРАВО !

Дано се изразходват правилно и ефективно за младите !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: rhaegar, vlong и 36 госта