efbet Лига: Берое (Стара Загора) - Левски (София), Неделя от 16:30

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3167
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: efbet Лига: Берое (Стара Загора) - Левски (София), Неделя от 16:30

Мнениеот alexdb » 13 дек 2021 02:06

Сега хвърлих един поглед на репортажа и спокойно мога да кажа, че Кабака сериозно ни поряза в 64 мин. при изпълнението на фала на Ради Цонев и избиването с ръка на зеления. И в реално време се видя, че избива топката с ръка, но диемаджийте не повториха ситуацията. За мен това е чиста дузпа - ударът нито е от близо, нито ръката е прибрана до тялото, а този ачик си я избива с лакът. Но и ВАР-аджийте удобно са задрямали.

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: efbet Лига: Берое (Стара Загора) - Левски (София), Неделя от 16:30

Мнениеот Serafim » 13 дек 2021 22:28

Много ме е яд, че загубихме този мач, защото заслужавахме да спечелим, имаше много агресия и преса.
Горанов така изигра последното ни положение, когато реши да стреля... Това не му е първия такъв опит, отново неуспешен. Силно лимитиран играч е, най-вече от към главата.... За това и толкова безславно се върна в Левски.

Боби Цонев да не е наказан и за това да не игра?

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Берое (Стара Загора) - Левски (София), Неделя от 16:30

Мнениеот metodito » 14 дек 2021 10:32

Serafim написа:
Боби Цонев да не е наказан и за това да не игра?

Да, заради картона срещу майните.

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: efbet Лига: Берое (Стара Загора) - Левски (София), Неделя от 16:30

Мнениеот Serafim » 15 дек 2021 21:11

metodito написа:
Serafim написа:
Боби Цонев да не е наказан и за това да не игра?

Да, заради картона срещу майните.


Ясно. Не мисля, че се усети много липсата му, Костадинов се справя добре на същата позиция. Близнаците съм им благодарен, че се върнаха в този тежък момент, помогнаха много, но и малко оставят противоречиви впечатления. Проблема най-вече е с дисциплината и тактическата им подготовка. Дано Мъри успее да им помогне с това, ще станат много ценни.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Берое (Стара Загора) - Левски (София), Неделя от 16:30

Мнениеот metodito » 16 дек 2021 08:08

Serafim написа:
metodito написа:
Serafim написа:
Боби Цонев да не е наказан и за това да не игра?

Да, заради картона срещу майните.


Ясно. Не мисля, че се усети много липсата му, Костадинов се справя добре на същата позиция. Близнаците съм им благодарен, че се върнаха в този тежък момент, помогнаха много, но и малко оставят противоречиви впечатления. Проблема най-вече е с дисциплината и тактическата им подготовка. Дано Мъри успее да им помогне с това, ще станат много ценни.

За Борко се появи инфо за голмайсторски рекорд някакъв. Ради е супер ценен, като вътрешен халф (помниш ли когато го слагаха на крилото преди да отиде в Италия).. Проблемът... не знам всъщност да го нарека ли "проблем" е, че Борко гори в играта. Нещо, което десетки други привлечени футболисти не правеха.

Вълчан
Мнения: 4265
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: efbet Лига: Берое (Стара Загора) - Левски (София), Неделя от 16:30

Мнениеот Вълчан » 16 дек 2021 19:49

Ами да се вземе в ръце и да не гори толкова много ,че да пречи на отбора.. Лошото е обаче ,че редува 1 добър мач с 2 заспали. Плюс това нека си затворят малко устата и не тръбят ,че не са оценени и няма да преподписват. Колектив трябва тук не футбалери които вечно нещо не им е както трябва. И като съотборници....и като схема на игра...и като заплащане. И не е редно да се правиш селфи с тениска на бивш отбор когато си получаваш парите от друг.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4188
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: efbet Лига: Берое (Стара Загора) - Левски (София), Неделя от 16:30

Мнениеот LoveAndPeace » 17 дек 2021 10:57

Вълчан написа:Ами да се вземе в ръце и да не гори толкова много ,че да пречи на отбора.. Лошото е обаче ,че редува 1 добър мач с 2 заспали. Плюс това нека си затворят малко устата и не тръбят ,че не са оценени и няма да преподписват. Колектив трябва тук не футбалери които вечно нещо не им е както трябва. И като съотборници....и като схема на игра...и като заплащане. И не е редно да се правиш селфи с тениска на бивш отбор когато си получаваш парите от друг.

На момчето му се играе пак в Италия и им "намига" :)

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3141
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: efbet Лига: Берое (Стара Загора) - Левски (София), Неделя от 16:30

Мнениеот wilge » 22 дек 2021 09:27

LoveAndPeace написа:
Вълчан написа:Ами да се вземе в ръце и да не гори толкова много ,че да пречи на отбора.. Лошото е обаче ,че редува 1 добър мач с 2 заспали. Плюс това нека си затворят малко устата и не тръбят ,че не са оценени и няма да преподписват. Колектив трябва тук не футбалери които вечно нещо не им е както трябва. И като съотборници....и като схема на игра...и като заплащане. И не е редно да се правиш селфи с тениска на бивш отбор когато си получаваш парите от друг.

На момчето му се играе пак в Италия и им "намига" :)

Покойният Тодор Колев пееше: „Всяко малко гущерче иска да стане голям крокодил, но не всяко може да плува.“ Близнаците заслужават адмирации, че останаха в отбора когато беше в „долна мъртва точка“. Мисля обаче, че не се вписват в плана на Мъри. И те го усещат. Поради това анонсират, че няма да преподпишат. Договорът винаги се подписва от двете страни. Стоилов работи много усърдно и сериозно ще вдигне нивото. Очаквам да изгради отбор аналогичен с дрийм-тима. Ако останат, предвид качествата им, те ще бъдат в ролите на Шелис и Найденов. Сега впечатляват защото „в царството на слепите едноокият е цар“.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 48 госта