efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Враца), Понеделник от 17:30

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21304
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Враца), Понеделник от 17:30

Мнениеот metodito » 23 ное 2021 09:59

wilge написа:
1914.1902 написа:Ами да взимаме гениалният тактик Моралес, който преподава и разказва играта, направо лекции по футбол преподава. Ама, ако нямаме вратар, който да има ден ще ни ушият с три гола и ще кажем, че и Моралес не става за нищо.

Човече, време е да разбереш, че нещата не са само черни, или само бели. Има още много други цветове и нюанси.
Свали си цветните очила за да видиш, че няма безгрешни хора. Който не е работил, той не е сбъркал.
Не величай друг освен Господ.
Причината за равният мач вчера не бяха добрите вратари, а слабите нападатели. Повечето футболни специалисти в такъв случай казват "изпусната дузпа", а не "хваната дузпа". Проклетата порта е 7 метра, по-голяма от нормален хол. Но като знам, че някой все още винят Гошо Петков за пропуснатата титла!...
Истината е, че отбора с претенции игра слабо, качествата на сините играчи не отговарят на името на отбора, но целта на Левски е да оцелее, да се стабилизира финансово и чак след това да мисли за квалитетни чужденци. Защото от ДЮШ няма да излезе нищо по-различно от Марин, Мартин, Патрик.

Аз пък при идването на Мъри знаех, че ще хване от школата някое лапе, за да ни покаже новия Домо или Копи. Много е лесно да се зачерква с дебелия флумастер цялата школа. Ама Домо и Копи нямаше да влязат в игра за "Левски", ако не беше Мъри. Тоест, не зависи толкова от самите деца. Копи даде старта на "приказката", Домо - няма какво да се коментира. А сега си представи, че Домо и Копи не са влизали в игра въобще. Търкали са пейката при децата, а след това са продължили във Враца. Примерно.

Виж обаче, когато шефът на школата каже: "Е, то Луков не беше толкова добър" или нещо подобно, е ясно къде е заровено кучето. И да благодарим на миналия директор също. :evil:

tmanolov
Мнения: 3978
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Враца), Понеделник от 17:30

Мнениеот tmanolov » 23 ное 2021 10:32

Svilen написа:Да го взимат Бабунски и да се приключва, висок, здрав, води топката добре, играе глава... е дъни дузпи, ама то дузпите, Боби ще ги бие ;). И вратата им е добър, но не ни трябва за момента...

Не мога да повярвам, че това е мнение на левскар. Ти знаеш ли кой е прадядото на Бабунски? Не знаеш ли - цъкни су в уикито Йован Бабунски - един от най-големите гадове и убийци на българи и българщината в Македония. На това говно кракът му не трябва да стъпва в България, а ако някога подобен облече синята фланелка, аз ще се откажа от отбора :!:
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4214
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Враца), Понеделник от 17:30

Мнениеот LoveAndPeace » 23 ное 2021 11:03

Някой има ли идея , кои са тези "шпиони" :lol: на които наркосите снощи отделиха има няма едно полувреме за скандирания ?

ikar
Мнения: 1272
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Враца), Понеделник от 17:30

Мнениеот ikar » 23 ное 2021 11:24

Думите на Мъри след мача говорят красноречиво - "Аз поемам отговорността за това че не смених футболиста който трябваше да изпълни дузпата!"Всички коментари биха били коренно различни при една
реализирана дузпа, последвала победа и се абстрахираме от слабата игра.
Погледнете статистиката:
13 удара по посока на вратата и 45центрирания при положение че нямаме явен таран? Футболист който да играе добре с глава.
Голата истина е че в отбора липсва изявен лидер , който да поведе отбора. Единственият който има манталитет на победител е Жоро Миланов, но при него липсата на игрови минути повече от година са се отразили негативно.
Тогава когато имаме поне 4-5футболисти с подобна характеристика, тогава можем да имаме реална претенция за Европа.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4390
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Враца), Понеделник от 17:30

Мнениеот Kotooshu » 23 ное 2021 12:34

LoveAndPeace написа:Някой има ли идея , кои са тези "шпиони" :lol: на които наркосите снощи отделиха има няма едно полувреме за скандирания ?


Какво е станало, давай подробности, не можах да го гледам мача ... чух само, че са метали пак няколко бомбички :?
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

realno
Мнения: 6423
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Враца), Понеделник от 17:30

Мнениеот realno » 23 ное 2021 13:45

tmanolov написа:
Svilen написа:Да го взимат Бабунски и да се приключва, висок, здрав, води топката добре, играе глава... е дъни дузпи, ама то дузпите, Боби ще ги бие ;). И вратата им е добър, но не ни трябва за момента...

Не мога да повярвам, че това е мнение на левскар. Ти знаеш ли кой е прадядото на Бабунски? Не знаеш ли - цъкни су в уикито Йован Бабунски - един от най-големите гадове и убийци на българи и българщината в Македония. На това говно кракът му не трябва да стъпва в България, а ако някога подобен облече синята фланелка, аз ще се откажа от отбора :!:


На принципа съм, че всеки трябва да си носи своите грехове. Всеки от поколението си има някой "дядо Бабунски". Каква вина има младежа, че се е родил в това семейство, че да го съдим?

А относно мача снощи - проспано първо полувреме, куп пропуски, което е нормално за футболисти с таза "класа". За мен е важно, че има подобрение в играта. По - добър контрол над топката и създаване на положения. С по - класни футболисти и головете ще дойдат.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

tmanolov
Мнения: 3978
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Враца), Понеделник от 17:30

Мнениеот tmanolov » 23 ное 2021 16:21

realno написа:
tmanolov написа:
Svilen написа:Да го взимат Бабунски и да се приключва, висок, здрав, води топката добре, играе глава... е дъни дузпи, ама то дузпите, Боби ще ги бие ;). И вратата им е добър, но не ни трябва за момента...

Не мога да повярвам, че това е мнение на левскар. Ти знаеш ли кой е прадядото на Бабунски? Не знаеш ли - цъкни су в уикито Йован Бабунски - един от най-големите гадове и убийци на българи и българщината в Македония. На това говно кракът му не трябва да стъпва в България, а ако някога подобен облече синята фланелка, аз ще се откажа от отбора :!:


На принципа съм, че всеки трябва да си носи своите грехове. Всеки от поколението си има някой "дядо Бабунски". Каква вина има младежа, че се е родил в това семейство, че да го съдим?

А относно мача снощи - проспано първо полувреме, куп пропуски, което е нормално за футболисти с таза "класа". За мен е важно, че има подобрение в играта. По - добър контрол над топката и създаване на положения. С по - класни футболисти и головете ще дойдат.

Ъхъ, да перефразирам ли - ми то няма проблем, че на ЦСКА-София баща им е Литекс, важното е какви са сега - участници в Лигата на Пресконференциите и представящи България в Европа, трупат коефициент за родината ни! Усещаш ли се? Има неща, които са непростими - престъпленията срещу човечеството нямат давност, а прадядо му на тоя е точно такъв - тази мърша трябваше да бъде смазана на Герена, а тук се издигат гласове в негова защита, че даже и да бил обличал синята фланелка???? Ми да викнем и правнука на Ахмед ага - кво пък толкова, поизклал и позинасилил няколко хиляди души в Батак, ама то това са минали работи, няма да го съдим я? Или направо да вземем внука на Милко Балев - кво толкова, не е виновно момчето, че се е родило в такова семейство...
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4214
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Враца), Понеделник от 17:30

Мнениеот LoveAndPeace » 23 ное 2021 17:21

Kotooshu написа:
LoveAndPeace написа:Някой има ли идея , кои са тези "шпиони" :lol: на които наркосите снощи отделиха има няма едно полувреме за скандирания ?


Какво е станало, давай подробности, не можах да го гледам мача ... чух само, че са метали пак няколко бомбички :?


Няколко бомбички вътре в сектора пред тях , една някъде или извън стадиона или на захода към Б и 20-30 мин - Шпиони умрете ?!?
Та се зачудих дали турците и изборите имат предвид , дали УЛ визират , дали трето ?

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4390
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Враца), Понеделник от 17:30

Мнениеот Kotooshu » 23 ное 2021 17:58

LoveAndPeace написа:
Kotooshu написа:
LoveAndPeace написа:Някой има ли идея , кои са тези "шпиони" :lol: на които наркосите снощи отделиха има няма едно полувреме за скандирания ?


Какво е станало, давай подробности, не можах да го гледам мача ... чух само, че са метали пак няколко бомбички :?


Няколко бомбички вътре в сектора пред тях , една някъде или извън стадиона или на захода към Б и 20-30 мин - Шпиони умрете ?!?
Та се зачудих дали турците и изборите имат предвид , дали УЛ визират , дали трето ?


Не случайно на входа на училището при нас пише:
Изображение

Добре почваме със сдружението!
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

realno
Мнения: 6423
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Враца), Понеделник от 17:30

Мнениеот realno » 23 ное 2021 18:03

tmanolov написа:
realno написа:
tmanolov написа:
Svilen написа:Да го взимат Бабунски и да се приключва, висок, здрав, води топката добре, играе глава... е дъни дузпи, ама то дузпите, Боби ще ги бие ;). И вратата им е добър, но не ни трябва за момента...

Не мога да повярвам, че това е мнение на левскар. Ти знаеш ли кой е прадядото на Бабунски? Не знаеш ли - цъкни су в уикито Йован Бабунски - един от най-големите гадове и убийци на българи и българщината в Македония. На това говно кракът му не трябва да стъпва в България, а ако някога подобен облече синята фланелка, аз ще се откажа от отбора :!:


На принципа съм, че всеки трябва да си носи своите грехове. Всеки от поколението си има някой "дядо Бабунски". Каква вина има младежа, че се е родил в това семейство, че да го съдим?

А относно мача снощи - проспано първо полувреме, куп пропуски, което е нормално за футболисти с таза "класа". За мен е важно, че има подобрение в играта. По - добър контрол над топката и създаване на положения. С по - класни футболисти и головете ще дойдат.

Ъхъ, да перефразирам ли - ми то няма проблем, че на ЦСКА-София баща им е Литекс, важното е какви са сега - участници в Лигата на Пресконференциите и представящи България в Европа, трупат коефициент за родината ни! Усещаш ли се? Има неща, които са непростими - престъпленията срещу човечеството нямат давност, а прадядо му на тоя е точно такъв - тази мърша трябваше да бъде смазана на Герена, а тук се издигат гласове в негова защита, че даже и да бил обличал синята фланелка???? Ми да викнем и правнука на Ахмед ага - кво пък толкова, поизклал и позинасилил няколко хиляди души в Батак, ама то това са минали работи, няма да го съдим я? Или направо да вземем внука на Милко Балев - кво толкова, не е виновно момчето, че се е родило в такова семейство...


1. Литекс не е баща на ЦСКА-София, а самия Литекс.
2. Ако Бабунски внук е лош, защото дядо му е бил престъпник, това означава ли, че дядо Бабунски е добър, защото пък неговия дядо е бил добър? По тая логика Хитлер добър ли е защото примерно дядо му е бил прекрасен човек?
Всеки отговаря за себе си. Никой не може и не трябва да бъде натоварен с чужди грехове. Всеки трябва да бъде съден за своите си грехове и престъпления.

Да, бих одобрил всеки човек на света, ако се разграничава от престъпленията на другите, та ако ще това да са лошите дела на негови предци, защото някой може да се роди в лош род и да стане добър човек и обратното, да се роди в добър род, но да стане лош човек. Не трябва хората да се съдят за обстоятелства над които нямат контрол или не зависят от тях.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Aronaks, W84me и 51 госта