efbet Лига: Славия (София) - Левски (София), Събота от 17:30

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2434
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: efbet Лига: Славия (София) - Левски (София), Събота от 17:30

Мнениеот sinqkrepost1914 » 06 ное 2021 21:07

Разбира се, че и Урсула има пръст в поведението на този така или иначе природно противен лайнар, който съвсем обяснимо е и обикновен припс. Това фамилията ти да са легенди на Левски, а ти да станеш от червения урод е все едно баща ти да е Джони Синс и да е наебал половин Америка, а ти да си зелен екоактивист с афинитет към черни салами. Този противняк гаранция е с леви наклонности. Не знам как баща му още не се е отказал от него. Ние не сме и всеки следващ мач ще му се напомня срещу кой е тръгнал. Туй то.
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: Славия (София) - Левски (София), Събота от 17:30

Мнениеот TristaNNN » 06 ное 2021 21:09

Ще си позволя да изкоментирам хубавото от футболна гледна точка, защото днес имаше много такова:
- Здравко Димитров. Беше навсякъде по левия фланг, като особено много помагаше на клетия Горанов в защита. Изплю си дробовете, а при смяната едвам дишаше. Така се играе със сърце и душа за Левски!
- Андриан Краев. Даде много здрава битка на белите ръгачи в центъра и раздаваше нелоши пасове на съотборниците си. На два пъти с тупалките си стабилно загря татуираните ръчички на самозабравилото се вратарче с акъл на величкодихоновец. Днес беше нещо средно между Тиам и Гаджев в добрите им години.
- Белите схемаджии нямаше как да спечелят този мач с футболни прийоми и без реферска помощ, бореха се до последно за точицата. Мъри и Цанко си бяха написали домашното.
- Това, което преди време ни дразнеше - топката да се връща панически назад от нападателите та чак до вратаря днес се правеше с умисъл - да се дръпне противника по-напред, и с няколко по-прецизни паса, да се озовем пак пред вратата на лошите, които да са в разреден състав. Това не сработи перфектно, но се вижда, че се поставя една основа за този важен прийом.
- И най-важното - отборът изнася и с помощта на централните бранители, с топка в крака. Да, имаше доста брак и при Зайко и при Кордоба, но се поставя добро тактическо начало, все трябва да се почне отнякъде. Така изнасят големите отбори в мачове срещу мишоци ала Славия. Само Левски! 8-)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32254
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: Славия (София) - Левски (София), Събота от 17:30

Мнениеот 1914.1902 » 06 ное 2021 22:54

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=wIdBrNAHEiA[/youtube]

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22352
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Славия (София) - Левски (София), Събота от 17:30

Мнениеот NOMER14 » 07 ное 2021 00:17

Прави впечтление, че в последните мачове ударите ни към противника са около 20, като половината са в очертанията на вратата. За мача на Тича не съм гледал статистиката.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3141
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: efbet Лига: Славия (София) - Левски (София), Събота от 17:30

Мнениеот wilge » 07 ное 2021 07:47

sinqkrepost1914 написа:Разбира се, че и Урсула има пръст в поведението на този така или иначе природно противен лайнар, който съвсем обяснимо е и обикновен припс. Това фамилията ти да са легенди на Левски, а ти да станеш от червения урод е все едно баща ти да е Джони Синс и да е наебал половин Америка, а ти да си зелен екоактивист с афинитет към черни салами. Този противняк гаранция е с леви наклонности. Не знам как баща му още не се е отказал от него. Ние не сме и всеки следващ мач ще му се напомня срещу кой е тръгнал. Туй то.

След мача пролича разликата между Ники Михайлов (недолюбван от някои съфорумци) и тунингованото същество на отсрещната врата. Морала. Съществува система от правила за нравствено поведение в обществото които нарцистичния младеж е погазил. И семейните ценности. Този келеш не заслужава да носи това фамилно име. Да се откаже от него.

realno
Мнения: 6329
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: efbet Лига: Славия (София) - Левски (София), Събота от 17:30

Мнениеот realno » 07 ное 2021 08:34

wilge написа:
sinqkrepost1914 написа:Разбира се, че и Урсула има пръст в поведението на този така или иначе природно противен лайнар, който съвсем обяснимо е и обикновен припс. Това фамилията ти да са легенди на Левски, а ти да станеш от червения урод е все едно баща ти да е Джони Синс и да е наебал половин Америка, а ти да си зелен екоактивист с афинитет към черни салами. Този противняк гаранция е с леви наклонности. Не знам как баща му още не се е отказал от него. Ние не сме и всеки следващ мач ще му се напомня срещу кой е тръгнал. Туй то.

След мача пролича разликата между Ники Михайлов (недолюбван от някои съфорумци) и тунингованото същество на отсрещната врата. Морала. Съществува система от правила за нравствено поведение в обществото които нарцистичния младеж е погазил. И семейните ценности. Този келеш не заслужава да носи това фамилно име. Да се откаже от него.


Баща му малко го е бил като малък за да изкорени припошкото в него. :)
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32254
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: Славия (София) - Левски (София), Събота от 17:30

Мнениеот 1914.1902 » 07 ное 2021 10:15

Стига с този Гошо Петков, вече се изтъркаха нещата, а докато се продължава да им се обръща такова внимание на него и на Вуцов, така ще бъде. Нужно ли е да им се пее селско вратарче и т.н., с което да се амбицират да играят още по-добре?

Първо Гошо Петков изобщо не е виновен за изгубената титла през 2013-а, както казах в някоя от предишните страници Левски можеше да е шампион още преди този мач, тъй като трябваше да победи отбори като Пирин Гоце Делчев и Монтана. Отделно на последния мач с какво е виновен Петков, че някой от нашите си вкарва автогол? За бавенето на времето, окей, ама той го правеше и при Синята приказка. Тогава някой от нас да го е критикувал? Участвал е в много велик момент от историята на ПФК Левски, не е нужно да го обиждаме толкова много.

На финала през 2018-а пак се пееше селско вратарче и т.н., но той се надъха още повече.
Той ли е виновен за тези ситуации? -
https://www.youtube.com/watch?v=3CLvF8WsX6s 01:13 (как може някой да бие такъв удар на финал) и 05:00 (много егоистично, вместо пас, а Паулиньо щеше да вкара на празна врата)

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3319
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Славия (София) - Левски (София), Събота от 17:30

Мнениеот groti » 07 ное 2021 10:45

Аз също съм против обидите на "селяни", "умрете" и прочие. Нали, уж говорим за морал и прочие? Гошо Петков е виновен единствено и само, че си позволи да се подиграва след този мач с Батков. Т. Е. Използва кофти момент. Иначе си е професионалист. Очаквате да пусне голове щото сме много готини? Аз очаквам да играят срещу нас на 100%, както и да го правят срещу другите. Как да е. Овчи младши съм си го сложил на същото място като Йомов. Достойни са за гей п*рно модели
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: efbet Лига: Славия (София) - Левски (София), Събота от 17:30

Мнениеот Serafim » 07 ное 2021 11:02

TristaNNN написа:Ще си позволя да изкоментирам хубавото от футболна гледна точка, защото днес имаше много такова:
- Здравко Димитров. Беше навсякъде по левия фланг, като особено много помагаше на клетия Горанов в защита. Изплю си дробовете, а при смяната едвам дишаше. Така се играе със сърце и душа за Левски!
- Андриан Краев. Даде много здрава битка на белите ръгачи в центъра и раздаваше нелоши пасове на съотборниците си. На два пъти с тупалките си стабилно загря татуираните ръчички на самозабравилото се вратарче с акъл на величкодихоновец. Днес беше нещо средно между Тиам и Гаджев в добрите им години.
- Белите схемаджии нямаше как да спечелят този мач с футболни прийоми и без реферска помощ, бореха се до последно за точицата. Мъри и Цанко си бяха написали домашното.
- Това, което преди време ни дразнеше - топката да се връща панически назад от нападателите та чак до вратаря днес се правеше с умисъл - да се дръпне противника по-напред, и с няколко по-прецизни паса, да се озовем пак пред вратата на лошите, които да са в разреден състав. Това не сработи перфектно, но се вижда, че се поставя една основа за този важен прийом.
- И най-важното - отборът изнася и с помощта на централните бранители, с топка в крака. Да, имаше доста брак и при Зайко и при Кордоба, но се поставя добро тактическо начало, все трябва да се почне отнякъде. Така изнасят големите отбори в мачове срещу мишоци ала Славия. Само Левски! 8-)



Съгласен съм. Краев играе, като преобразен. Това му е позицията, но по-важно - виждат се и тактическите указания, които преди това просто са липсвали. Умее да се бори и да изнася топката.
Зайков ми прави впечатление, че умее да раздава дълги пасове към Бари.
Най-слаб за пореден теб бе Горанов.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 49 госта