efbet Лига: Славия (София) - Левски (София), Събота от 17:30

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Plamen_i00
Мнения: 350
Регистриран на: 26 ное 2017 01:43
Контакти:

Re: efbet Лига: Славия (София) - Левски (София), Събота от 17:30

Мнениеот Plamen_i00 » 06 ное 2021 20:00

Много сладка победа срещу мегапротивен отбор. Цяло чудо е, че не намериха повод да отменят гола ни.
Само Левски!

icemanbg33
Мнения: 1569
Регистриран на: 15 окт 2016 18:34
Контакти:

Re: efbet Лига: Славия (София) - Левски (София), Събота от 17:30

Мнениеот icemanbg33 » 06 ное 2021 20:00

alexdb написа:
NOMER14 написа:
Eminem написа:Чиста дузпа, дадоха го в студиото. Кой тиквеник стои на вара и какво е гледал ?

Искаме му именцето. На мачовете в Европа ги казват. Интересно колко убедителен е бил вараджията та свиркаджията не отиде до монитора.


Е Кабака е убедителен, когато е във вреда на Левски ;)



За мен скандалното в ситуацията е, че ти връщаш дузпата и свириш фаул, но без да знаеш къде е този фаул посочваш мястото за неговото изпълнение. Или по Вар-а само казали - “мериш крачка и половина, плюс минус два санта”. Това не знам как да го коментирам.

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2457
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: efbet Лига: Славия (София) - Левски (София), Събота от 17:30

Мнениеот sinqkrepost1914 » 06 ное 2021 20:01

Toя мръсен лишей Вуцов така го заплюх след първия мач, че ще има за неколко живота напред. Долен мръсен боклук, сигурно е с лява ориентация.
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3235
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: efbet Лига: Славия (София) - Левски (София), Събота от 17:30

Мнениеот alexdb » 06 ное 2021 20:05

icemanbg33 написа:
alexdb написа:
NOMER14 написа:
Eminem написа:Чиста дузпа, дадоха го в студиото. Кой тиквеник стои на вара и какво е гледал ?

Искаме му именцето. На мачовете в Европа ги казват. Интересно колко убедителен е бил вараджията та свиркаджията не отиде до монитора.


Е Кабака е убедителен, когато е във вреда на Левски ;)



За мен скандалното в ситуацията е, че ти връщаш дузпата и свириш фаул, но без да знаеш къде е този фаул посочваш мястото за неговото изпълнение. Или по Вар-а само казали - “мериш крачка и половина, плюс минус два санта”. Това не знам как да го коментирам.


Скандалното е, че с ВАР чиста дузпа я вадиш. Айде на прима виста може да се съмняваш, но при повторения и стоп кадри никакъв проблем. Очевадна е.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12275
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: Славия (София) - Левски (София), Събота от 17:30

Мнениеот TristaNNN » 06 ное 2021 20:07

sinqkrepost1914 написа:Toя мръсен лишей Вуцов така го заплюх след първия мач, че ще има за неколко живота напред. Долен мръсен боклук, сигурно е с лява ориентация.

Е, нормално, тоя е припок, не му се връзвайте, а го съжалявайте. С тоя величкодихоновски манталитет и умствен багаж, таванът му е Славия, помнете ми думата! ;)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

vlong
Мнения: 4524
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: efbet Лига: Славия (София) - Левски (София), Събота от 17:30

Мнениеот vlong » 06 ное 2021 20:11

Имаше един стефано кунев,после един двуметров,вече ги няма.
Да изчезва и това ко,пи,ле.Погледът му е замъглен от омраза,даже и към своите.
Поредният бръмбар дето лети нависоко.
САМО ЛЕВСКИ!

Dust
Мнения: 8041
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: efbet Лига: Славия (София) - Левски (София), Събота от 17:30

Мнениеот Dust » 06 ное 2021 20:14

alexdb написа:Скандалното е, че с ВАР чиста дузпа я вадиш. Айде на прима виста може да се съмняваш, но при повторения и стоп кадри никакъв проблем. Очевадна е.

За мен скадалното е, че след като вадиш дузпата непоказваш ЧК, който е задължителен по всяка една точка на футболния правилник и в добавка неизвикаха съдията сам да прегледа ситуацията, и да си вземе той решението.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

kempesmario
Мнения: 1096
Регистриран на: 18 ное 2008 20:46
Контакти:

Re: efbet Лига: Славия (София) - Левски (София), Събота от 17:30

Мнениеот kempesmario » 06 ное 2021 20:29

След овчата глава сега този да го кръстим РИБЕШКА глава. Ама как се оплете в мрежата след гола :mrgreen: много се смях. Въобще за фамилия вуцови или хубаво или нищо. Значи Нищо. ;)

vlong
Мнения: 4524
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: efbet Лига: Славия (София) - Левски (София), Събота от 17:30

Мнениеот vlong » 06 ное 2021 20:46

Аз си мисля,че и урсула е намесена.Не го знам каква функция изпълнява в Дебелия,ама камерите постоянно го засичат по време на мач.Тези сегашните със сигурност го имат за пример.
Последна промяна от vlong на 06 ное 2021 21:01, променено общо 1 път.
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12275
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: Славия (София) - Левски (София), Събота от 17:30

Мнениеот TristaNNN » 06 ное 2021 20:49

vlong написа:Аз си мисля,че и урсула е намесена.Не го знам каква функция изпълнява във Дебелия,ама камерите постоянно го засичат по време на мач.Тези сегашните със сигурност го имат за пример.

Професионален провокатор и манипулатор.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: WPWW и 53 госта