efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 19:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 19:00

Мнениеот Готвача » 05 ное 2021 12:13

W84me написа:
Plamen_i00 написа:Някъде могат ли да се видят размерите на футболните игрища на стадионите, които приемат мачове от Ефбем ти лигата? Дали от разположението на камерите, от начина на игра или от качеството на терена, това във Варна изглежда малко.

Теренът е по-малък от Герена.

Размера на терена на Тича е 105 на 68 ,на Герена е Оооо изненада -105 на 68!Колко да е по голям вашият терен?Колкото Витоша е най високата планина и Искър най дълбоката река ли? :mrgreen: В нашия случай проблема не е с размера ,а с качеството ,което банда некадърници "грижещи " се за него,го докараха до това състояние.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23087
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 19:00

Мнениеот W84me » 05 ное 2021 14:03

Готвача написа:
W84me написа:
Plamen_i00 написа:Някъде могат ли да се видят размерите на футболните игрища на стадионите, които приемат мачове от Ефбем ти лигата? Дали от разположението на камерите, от начина на игра или от качеството на терена, това във Варна изглежда малко.

Теренът е по-малък от Герена.

Размера на терена на Тича е 105 на 68 ,на Герена е Оооо изненада -105 на 68!Колко да е по голям вашият терен?Колкото Витоша е най високата планина и Искър най дълбоката река ли? :mrgreen: В нашия случай проблема не е с размера ,а с качеството ,което банда некадърници "грижещи " се за него,го докараха до това състояние.

Сигурен ли си, че игралните очертания са толкова, колкото на герена? Затревената площ може да е толкова, но ми се струва доста по-тесен.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 19:00

Мнениеот Готвача » 05 ное 2021 14:37

W84me написа:
Готвача написа:
W84me написа:
Plamen_i00 написа:Някъде могат ли да се видят размерите на футболните игрища на стадионите, които приемат мачове от Ефбем ти лигата? Дали от разположението на камерите, от начина на игра или от качеството на терена, това във Варна изглежда малко.

Теренът е по-малък от Герена.

Размера на терена на Тича е 105 на 68 ,на Герена е Оооо изненада -105 на 68!Колко да е по голям вашият терен?Колкото Витоша е най високата планина и Искър най дълбоката река ли? :mrgreen: В нашия случай проблема не е с размера ,а с качеството ,което банда некадърници "грижещи " се за него,го докараха до това състояние.

Сигурен ли си, че игралните очертания са толкова, колкото на герена? Затревената площ може да е толкова, но ми се струва доста по-тесен.

Това е официалният размер на терена след уголемяването му.Иначе не съм мерил разстоянията лично,ако това ме питаш.А не знаех колко са на Герена,докато не стана въпрос и проверих и вашия размер,който официално е точно същия като на Тича.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23087
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 19:00

Мнениеот W84me » 05 ное 2021 14:44

Готвача написа:Това е официалният размер на терена след уголемяването му.Иначе не съм мерил разстоянията лично,ако това ме питаш.А не знаех колко са на Герена,докато не стана въпрос и проверих и вашия размер,който официално е точно същия като на Тича.

Мисля, че това е затревена площ, докато очертанията може да варират в определени граници.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 19:00

Мнениеот Готвача » 05 ное 2021 17:35

W84me написа:
Готвача написа:Това е официалният размер на терена след уголемяването му.Иначе не съм мерил разстоянията лично,ако това ме питаш.А не знаех колко са на Герена,докато не стана въпрос и проверих и вашия размер,който официално е точно същия като на Тича.

Мисля, че това е затревена площ, докато очертанията може да варират в определени граници.

Сега проверих,вратите са "издърпани" до тази дължина,което означава че дължината отговаря на написаното,а за ширината вероятно е същото,но там няма врати :mrgreen: Значи размера е този,който е написан.След това има още "зелено",което значи че сме готови да играем и на 120 метра дължин,без да излизаме на булеварда. :) С широчината обаче ще има проблем.Ще трябва да местят трибуните в НАП. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: LoveAndPeace, tmanolov и 53 госта