efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 19:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 19:00

Мнениеот W84me » 30 окт 2021 23:12

alexdb написа:
W84me написа:
alexdb написа:
koisa написа:Видя се, че нямаме нужната класа да се справяме с подобни отбори. Може да се каже, че същото ни очаква и със Славия.
Иначе от загубата повече ме дразни това, че отбори от нивото на Черно море всеки сезон намират играчи като Родриго и украинеца, а ние не можем и мъкнем разни Барита и Шейлиси... Не вярвам в Черно море заплатите да са по-големи.


Откъде да дойде тая класа? Нямаме нападател, реално и крила нямаме, централните защитници са несработени, а халфовете ни слаботелесни. Радвай се, че не сме и по-зле. Тъжната истина е, че ни докараха дотам, че една идея над отборите от зоната на изпадащите. Не знам кой какъв напредък вижда. Това, което виждам аз е, че ние здраво сме си стъпили на дъното и май ще си седим там докато не го изкопаем.

Напредъкът е че поне отборът има някакви указания, които се стреми да спазва, докато преди и това го нямаше. Кога се получава, кога не се получава е друг въпрос. За мен отбор с 2 резерви не може да бъде някакъв фактор за повече от 7 място. Морето с 6-7 липсващи, днес излиза със 7 чужденци. Мъри го е страх да направи повече от 2 смени, защото другите са тотална дупка.


Е кво да сменя? Виж, че на нас водещите играчи като Костадинов, Димитров, Краев, Билалата, Кордоба са ти с марка футболери от отбори от Б група. Като добавиш към тях и близнаците, Горанката които са ти на ниво втора седмица и то какво остана? Синият Лилчо Арсов и сърбина дет от завръщането си всеки мач са мърдосва и правя я дузпа, я пуска да вкарат през него. С един Георги Миланов няма как да се получат нещата. Е, видяхме го Марин Петков - уж в добра форма уж срещу Симитли, Пирин и отбори от този ранг загатва за качества, а днес в по-твърд мач той просто не се видя ни напред, ни назад. Май и топка не пипна. Пак добре, че не ни мъчат с Найденов.

Да де, аз казвам същото. В Левски всички били здрави, нямало наказани. Това за тоя Левски не означава нищо, всички без Жоро Миланов са на много ниско ниво.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

drvasko98
Мнения: 6904
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 19:00

Мнениеот drvasko98 » 30 окт 2021 23:23

alexdb написа:
W84me написа:
alexdb написа:
koisa написа:Видя се, че нямаме нужната класа да се справяме с подобни отбори. Може да се каже, че същото ни очаква и със Славия.
Иначе от загубата повече ме дразни това, че отбори от нивото на Черно море всеки сезон намират играчи като Родриго и украинеца, а ние не можем и мъкнем разни Барита и Шейлиси... Не вярвам в Черно море заплатите да са по-големи.


Откъде да дойде тая класа? Нямаме нападател, реално и крила нямаме, централните защитници са несработени, а халфовете ни слаботелесни. Радвай се, че не сме и по-зле. Тъжната истина е, че ни докараха дотам, че една идея над отборите от зоната на изпадащите. Не знам кой какъв напредък вижда. Това, което виждам аз е, че ние здраво сме си стъпили на дъното и май ще си седим там докато не го изкопаем.

Напредъкът е че поне отборът има някакви указания, които се стреми да спазва, докато преди и това го нямаше. Кога се получава, кога не се получава е друг въпрос. За мен отбор с 2 резерви не може да бъде някакъв фактор за повече от 7 място. Морето с 6-7 липсващи, днес излиза със 7 чужденци. Мъри го е страх да направи повече от 2 смени, защото другите са тотална дупка.


Е кво да сменя? Виж, че на нас водещите играчи като Костадинов, Димитров, Краев, Билалата, Кордоба са ти с марка футболери от отбори от Б група. Като добавиш към тях и близнаците, Горанката които са ти на ниво втора седмица и то какво остана? Синият Лилчо Арсов и сърбина дет от завръщането си всеки мач са мърдосва и правя я дузпа, я пуска да вкарат през него. С един Георги Миланов няма как да се получат нещата. Е, видяхме го Марин Петков - уж в добра форма уж срещу Симитли, Пирин и отбори от този ранг загатва за качества, а днес в по-твърд мач той просто не се видя ни напред, ни назад. Май и топка не пипна. Пак добре, че не ни мъчат с Найденов.


Като цяло е така, но в индивидуален план има много разлики. Бари и Краев за мен играят добре. Бари днес спечели над 5 дълги топки, с което се създадоха условия за атака, 2 пъти стреля към вратата. Краев само веднъж бе преодолян от Василев, когато Михайлов направи най-доброто си спасяване от години, взе всички високи топки, подсигури няколко пъти, няколко пъти тръгна напред с топката и даде точни пасове, накрая можеше и гол да вкара, което в личен план щеше да е заслужено, но не и да направим Х. Но Михайлович, Р. Цонев и Горанов са скандални във всеки мач. От 18 год играч последното, което може да се очаква е всеки мач да е на ниво. От Миланов аз лично не съм особено доволен. Стараеше се, отиграваше, но не видях идея в играта му.

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 19:00

Мнениеот ShooterMan » 30 окт 2021 23:25

Къде видя 7 чужденци в Черно Море?! Има точно 4-ма - Сердюк, Зе Гомеш, Родриго и Пабло. Всичко останало в 11-ката бяха българи. Нещо повече, 6 от 11 играча бяха на или под 21 години.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 19:00

Мнениеот W84me » 30 окт 2021 23:37

ShooterMan написа:Къде видя 7 чужденци в Черно Море?! Има точно 4-ма - Сердюк, Зе Гомеш, Родриго и Пабло. Всичко останало в 11-ката бяха българи. Нещо повече, 6 от 11 играча бяха на или под 21 години.

Добре де, 6 са. Дробаров и тоя дето влезе резерва. Иначе Руснака и Василев ми харесаха, комшията ги е селектирал :mrgreen:
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 19:00

Мнениеот ShooterMan » 30 окт 2021 23:41

Дробаров е българин от Македония. Има и български паспорт, знае и български перфектно :mrgreen: .
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 19:00

Мнениеот W84me » 30 окт 2021 23:44

ShooterMan написа:Дробаров е българин от Македония. Има и български паспорт, знае и български перфектно :mrgreen: .

За българския съм сигурен :mrgreen: :mrgreen:
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3167
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 19:00

Мнениеот alexdb » 31 окт 2021 01:23

drvasko98 написа:
alexdb написа:
W84me написа:
alexdb написа:
koisa написа:Видя се, че нямаме нужната класа да се справяме с подобни отбори. Може да се каже, че същото ни очаква и със Славия.
Иначе от загубата повече ме дразни това, че отбори от нивото на Черно море всеки сезон намират играчи като Родриго и украинеца, а ние не можем и мъкнем разни Барита и Шейлиси... Не вярвам в Черно море заплатите да са по-големи.


Откъде да дойде тая класа? Нямаме нападател, реално и крила нямаме, централните защитници са несработени, а халфовете ни слаботелесни. Радвай се, че не сме и по-зле. Тъжната истина е, че ни докараха дотам, че една идея над отборите от зоната на изпадащите. Не знам кой какъв напредък вижда. Това, което виждам аз е, че ние здраво сме си стъпили на дъното и май ще си седим там докато не го изкопаем.

Напредъкът е че поне отборът има някакви указания, които се стреми да спазва, докато преди и това го нямаше. Кога се получава, кога не се получава е друг въпрос. За мен отбор с 2 резерви не може да бъде някакъв фактор за повече от 7 място. Морето с 6-7 липсващи, днес излиза със 7 чужденци. Мъри го е страх да направи повече от 2 смени, защото другите са тотална дупка.


Е кво да сменя? Виж, че на нас водещите играчи като Костадинов, Димитров, Краев, Билалата, Кордоба са ти с марка футболери от отбори от Б група. Като добавиш към тях и близнаците, Горанката които са ти на ниво втора седмица и то какво остана? Синият Лилчо Арсов и сърбина дет от завръщането си всеки мач са мърдосва и правя я дузпа, я пуска да вкарат през него. С един Георги Миланов няма как да се получат нещата. Е, видяхме го Марин Петков - уж в добра форма уж срещу Симитли, Пирин и отбори от този ранг загатва за качества, а днес в по-твърд мач той просто не се видя ни напред, ни назад. Май и топка не пипна. Пак добре, че не ни мъчат с Найденов.


Като цяло е така, но в индивидуален план има много разлики. Бари и Краев за мен играят добре. Бари днес спечели над 5 дълги топки, с което се създадоха условия за атака, 2 пъти стреля към вратата. Краев само веднъж бе преодолян от Василев, когато Михайлов направи най-доброто си спасяване от години, взе всички високи топки, подсигури няколко пъти, няколко пъти тръгна напред с топката и даде точни пасове, накрая можеше и гол да вкара, което в личен план щеше да е заслужено, но не и да направим Х. Но Михайлович, Р. Цонев и Горанов са скандални във всеки мач. От 18 год играч последното, което може да се очаква е всеки мач да е на ниво. От Миланов аз лично не съм особено доволен. Стараеше се, отиграваше, но не видях идея в играта му.


Е то затова трябва да имаш няколко Милановци. Не може да му е всеки път ден, но качеството на играта и отиграванията са си на стабилно ниво. Краев на този пост като цяло се представя по-прилично отколкото на върха на атаката. Барито не ми го хвали. Този когато и да бъде натирен все ще е късно. Това не може да бъде качествен нападател, който да ти решава мачове. Просто не става.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21189
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 19:00

Мнениеот metodito » 31 окт 2021 07:07

Мачът с Черно море се оказа коректив за състоянието на "Левски". И заключението не е добро. Може да се спомене недаденият червен картон на украинеца през първото време, но така щяхме да се залъгваме още една седмица.
Вижда се малка светлина в тунела - опити за бързи разигравания по тревата с едно докосване, опити за бързо преливане в двете фази на играта. Но само опити. Положителното: Мъри е почнал вече да гради следващият проект в главата си. Не толкова хубавото. Ще си почакаме. Притеснява ме как морето надиграваха отбора във всички линии: техните защитници срещу нашите нападатели, техните халфове и нападачи срещу нашите халфове и защита.
Предполагам, че идеята на Мъри да остави Борко и Здравко за второто полувреме е те да се включат, когато морето са гроги вече. Борко е моторът на този отбор обаче. И това беше грешка от страна на Мъри. Защо? Мен лично ме разочароваха Краев и Георги. В тези мачове се стъпва здраво. Ако нямаш топки, по-добре не влизай въобще. Пример: Панайотов. Който между другото, ако беше първото получил заслужен жълт, второто щеше да е аут. Тоест: трябваше ДВА червени да има в мача! :evil:
Но не е това важното. На "ментално" ниво не бяхме добре. Проблемът на Бари Уайт е преди всичко психологически явно. Той се беше понаакал и това е нормално, защото е млад. Малкият Марин все още не е готов за такива биткадцийски мачове. На другият полюс беше например Драган. Видно е, че той обича такива мачове (еххх, ако беше с десет години по-млад...).
Тези мачове не се вземат със "звезди", а с биткаджии (питайте Луноходец, които всеки мач във Варна се мъчат). Този мач показа, че такива хора в момента в "Левски" почти няма. Не е до пари. И пак казвам: да бъде оставен Борко на пейката беше голяма грешка. И имаше ДВА недадени червени картона.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 19:00

Мнениеот Warped » 31 окт 2021 07:51

Невероятен плонж на Ники М.
Тежък ментак, нно поне изби 2 удара дето отиваха в аут.
Горанов и Михайлович ги направиха на маемуни
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9218
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 19:00

Мнениеот mikata » 31 окт 2021 08:12

Тоя Михайлович е страшна дупка! Без пари няма да стане, а и заплати не взимат.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: tmanolov и 53 госта