Купа на България: Левски (София) - Септември (Симитли), Вторник от 19:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

filcolins
Мнения: 508
Регистриран на: 05 ное 2014 11:06
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - Септември (Симитли), Вторник от 19:00

Мнениеот filcolins » 27 окт 2021 11:09

W84me написа:
TristaNNN написа:Момци, кажете, моля ви, доколко е строга проверката на зелените сертификати на входа. Въпросът ми е към съфорумниците, които днес са подкрепили оркриления Левски на стадиона. Или ако мога да си перефразирам въпроса - какъв е шансът да вляза в сектор А с отрицателен PCR тест с QR код, правен преди две седмици, който имам на PDF на телефона си? Тестът, сертификатът му и самия PDF документ са си истински, от сертифицирана лаборатория.
[offtopic]Да не вземе някой сега да си помисли да ме убеждава да се ваксинирам, че бързо ще го навра в кучи г*з! Работил съм няколко години с фарма гиганти като Novartis, BMS, J&J, Pfizer, Leo Pharma и други, като съм се занимавал точно с техните Clinical Trials проекти, та поназнайвам туй-онуй за процесите по тестването и приемането на нови лекарства, ваксини, мазила и всякакви илачи.[/offtopic]
Иначе прекрасна победа, честито на всички и наздраве! 8-) Ей такива резултати трябват за допълнително гориво на кампанията с картите, за самочувствието на отбора и за усмивките на левскарите.

Отивай се ваксинирай веднага, това че си бил куриерче не те правим специалист по всичкология. Ваксинирайте се по-бързо. Света забрави, че е имало коронавирус, българина бил работил и знае всичко.


Аре по спокойно докторе.

filcolins
Мнения: 508
Регистриран на: 05 ное 2014 11:06
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - Септември (Симитли), Вторник от 19:00

Мнениеот filcolins » 27 окт 2021 11:11

W84me написа:
vvessel написа:
W84me написа:4 милиарда напълно ваксинирани по Света, аз съм застрашавал живота на някой....

Овце много. Искаш да си една от тях ли?

Ваксиниран съм от 7 месеца. Винаги съм знаел, че българина е адски необразован, но това напоследък минава всички граници.


Ами ти си живо доказателство. Ваксинираните и боледуват и пренасят заразата.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - Септември (Симитли), Вторник от 19:00

Мнениеот koisa » 27 окт 2021 11:36

goteborg написа: Ваксинирам съм и какво? Реших си проблемите с пътуванията и готово. Физически ли ми навредиха, чипираха ли ме, ще мра ли, какво?

Това ще се разбере след няколко годинки! Не ти го пожелавам, но моля не убеждавайте хората колко са прекрасни тези ваксини, за които самите производители знаят малко какви ще са последствията от тях след години.
Аз като бебе така за малко съм щял да умра от поставена ваксина. Как сега да си сложа подобна, за която никой не носи отговорност?!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
goteborg
Мнения: 508
Регистриран на: 07 сеп 2008 01:13
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - Септември (Симитли), Вторник от 19:00

Мнениеот goteborg » 27 окт 2021 12:52

koisa написа:
goteborg написа: Ваксинирам съм и какво? Реших си проблемите с пътуванията и готово. Физически ли ми навредиха, чипираха ли ме, ще мра ли, какво?

Това ще се разбере след няколко годинки! Не ти го пожелавам, но моля не убеждавайте хората колко са прекрасни тези ваксини, за които самите производители знаят малко какви ще са последствията от тях след години.
Аз като бебе така за малко съм щял да умра от поставена ваксина. Как сега да си сложа подобна, за която никой не носи отговорност?!

Никъде и по никакъв начин не съм се и опитал да убеждавам някой в нещо. Изразих собствена гледна точка и впечатление. И ще я повторя- след ваксинацията (вече 5 месеца от тогава), всичко ми е ок!
Save Ukraine!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21297
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - Септември (Симитли), Вторник от 19:00

Мнениеот metodito » 27 окт 2021 12:57

7 (СЕДЕМ) на 0 (НУЛА).
Изображение
Седем.

Потребителски аватар
emigo73
Мнения: 547
Регистриран на: 09 апр 2014 21:10
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - Септември (Симитли), Вторник от 19:00

Мнениеот emigo73 » 27 окт 2021 13:15

modor написа:
scooool написа:Все пак трябва да допуснеш и възможността, че всеки неваксиниран....потенциално и в по- голяма степен излага на риск голям брой хора... Близки и не. Живея в чужбина и това най голямата разлика... Общественото мислене!!! Не само за своя задника. Относно мача, Симитли не са мерило, все пак добър мач...ще стане голям майтап ако Бари продължи така, а договора му изтича след няколко месеца!!! Пак ще има вой и лафчета кой на кой пръв казал колко бил добър :) Поздрави и само ЛЕВСКИ

Е как бе. Путин, Байдън, Бил Гейтс.... имат пъклен план как чипират бай Иван от Долно Конаре. Да му пуснат 5G и да му изтрепят кокошките.
Само Левски!

Да,ама ще може да си лепи лъжици и монети по ръката.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12223
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - Септември (Симитли), Вторник от 19:00

Мнениеот TristaNNN » 27 окт 2021 13:33

Кажете как се осъществява пропусквателния контрол на стадиона, бре! Какви чипове, кокошки и лъжици... :lol:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Купа на България: Левски (София) - Септември (Симитли), Вторник от 19:00

Мнениеот Kris_men2000 » 27 окт 2021 13:34

W84me написа:
vvessel написа:
W84me написа:Отивай се ваксинирай веднага, това че си бил куриерче не те правим специалист по всичкология. Ваксинирайте се по-бързо. Света забрави, че е имало коронавирус, българина бил работил и знае всичко.

Това ако е сарказъм - ок. Ако не, си навличаш сериозна карма застрашавайки живота на някой, убеждавайки го да прави експерименти с тялото си.
Иначе и на мен ми е интересно как точно се влиза със сертификат и какво и как проверяват. На телефона ли може да го покажеш, на хартия ли. Идва мач във Варна и се точа да го гледам :)
п.п. Относно мача - накрая ми стана жал за момчетата от Симитли. Як бой ядоха.

4 милиарда напълно ваксинирани по Света, аз съм застрашавал живота на някой....


Къде ги видя тези 4 милиарда? Сънува ли ги или? Официалната статистика е 2 милиарда като 2 милиона имат сложни усложнения.Това е истината.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Купа на България: Левски (София) - Септември (Симитли), Вторник от 19:00

Мнениеот Kris_men2000 » 27 окт 2021 13:40

W84me написа:
vvessel написа:
W84me написа:4 милиарда напълно ваксинирани по Света, аз съм застрашавал живота на някой....

Овце много. Искаш да си една от тях ли?

Ваксиниран съм от 7 месеца. Винаги съм знаел, че българина е адски необразован, но това напоследък минава всички граници.


Помни датата. До две години пак ще си говорим ако още си...
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4213
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - Септември (Симитли), Вторник от 19:00

Мнениеот LoveAndPeace » 27 окт 2021 13:44

TristaNNN написа:Кажете как се осъществява пропусквателния контрол на стадиона, бре! Какви чипове, кокошки и лъжици... :lol:

Еба го , държавна тайна да беше , някой да я беше разкрил вече :lol:
Момци , колко щателно проверяват ? Има ли полицай да сравнява сертификат и лична карта дали съвпадат ?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта