Купа на България: Левски (София) - Септември (Симитли), Вторник от 19:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23088
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - Септември (Симитли), Вторник от 19:00

Мнениеот W84me » 26 окт 2021 23:13

vvessel написа:
W84me написа:Отивай се ваксинирай веднага, това че си бил куриерче не те правим специалист по всичкология. Ваксинирайте се по-бързо. Света забрави, че е имало коронавирус, българина бил работил и знае всичко.

Това ако е сарказъм - ок. Ако не, си навличаш сериозна карма застрашавайки живота на някой, убеждавайки го да прави експерименти с тялото си.
Иначе и на мен ми е интересно как точно се влиза със сертификат и какво и как проверяват. На телефона ли може да го покажеш, на хартия ли. Идва мач във Варна и се точа да го гледам :)
п.п. Относно мача - накрая ми стана жал за момчетата от Симитли. Як бой ядоха.

4 милиарда напълно ваксинирани по Света, аз съм застрашавал живота на някой....
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

vvessel
Мнения: 4298
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - Септември (Симитли), Вторник от 19:00

Мнениеот vvessel » 27 окт 2021 00:08

W84me написа:4 милиарда напълно ваксинирани по Света, аз съм застрашавал живота на някой....

Овце много. Искаш да си една от тях ли?

Потребителски аватар
goteborg
Мнения: 508
Регистриран на: 07 сеп 2008 01:13
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - Септември (Симитли), Вторник от 19:00

Мнениеот goteborg » 27 окт 2021 00:17

Да се намеся и аз, не че някой ме пита :lol:
Ваксинирам съм и какво? Реших си проблемите с пътуванията и готово. Физически ли ми навредиха, чипираха ли ме, ще мра ли, какво? Май българския страх от световната конспирация е доста преекспониран и неадекватен?! Лично мнение.
Цяла западна Европа, както някой каза, почти забрави за проблема. В нашата страна той тепърва ескалира...?!
Save Ukraine!

scooool
Мнения: 737
Регистриран на: 24 мар 2010 22:18
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - Септември (Симитли), Вторник от 19:00

Мнениеот scooool » 27 окт 2021 00:25

vvessel написа:
W84me написа:Отивай се ваксинирай веднага, това че си бил куриерче не те правим специалист по всичкология. Ваксинирайте се по-бързо. Света забрави, че е имало коронавирус, българина бил работил и знае всичко.

Това ако е сарказъм - ок. Ако не, си навличаш сериозна карма застрашавайки живота на някой, убеждавайки го да прави експерименти с тялото си.
Иначе и на мен ми е интересно как точно се влиза със сертификат и какво и как проверяват. На телефона ли може да го покажеш, на хартия ли. Идва мач във Варна и се точа да го гледам :)
п.п. Относно мача - накрая ми стана жал за момчетата от Симитли. Як бой ядоха.


Все пак трябва да допуснеш и възможността, че всеки неваксиниран....потенциално и в по- голяма степен излага на риск голям брой хора... Близки и не. Живея в чужбина и това най голямата разлика... Общественото мислене!!! Не само за своя задника. Относно мача, Симитли не са мерило, все пак добър мач...ще стане голям майтап ако Бари продължи така, а договора му изтича след няколко месеца!!! Пак ще има вой и лафчета кой на кой пръв казал колко бил добър :) Поздрави и само ЛЕВСКИ

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3374
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - Септември (Симитли), Вторник от 19:00

Мнениеот groti » 27 окт 2021 07:06

И на мен ми стана малко жал за Симитли. Доста ги натупахме, но явно Стоилов искаше да натрупаме самочувствие. По едно време сериозно се притесних, че Андреев ще измръзне
Дано имаме все повече рутинни и скучни победи

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12257
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - Септември (Симитли), Вторник от 19:00

Мнениеот TristaNNN » 27 окт 2021 09:57

W84me написа:
TristaNNN написа:Момци, кажете, моля ви, доколко е строга проверката на зелените сертификати на входа. Въпросът ми е към съфорумниците, които днес са подкрепили оркриления Левски на стадиона. Или ако мога да си перефразирам въпроса - какъв е шансът да вляза в сектор А с отрицателен PCR тест с QR код, правен преди две седмици, който имам на PDF на телефона си? Тестът, сертификатът му и самия PDF документ са си истински, от сертифицирана лаборатория.
[offtopic]Да не вземе някой сега да си помисли да ме убеждава да се ваксинирам, че бързо ще го навра в кучи г*з! Работил съм няколко години с фарма гиганти като Novartis, BMS, J&J, Pfizer, Leo Pharma и други, като съм се занимавал точно с техните Clinical Trials проекти, та поназнайвам туй-онуй за процесите по тестването и приемането на нови лекарства, ваксини, мазила и всякакви илачи.[/offtopic]
Иначе прекрасна победа, честито на всички и наздраве! 8-) Ей такива резултати трябват за допълнително гориво на кампанията с картите, за самочувствието на отбора и за усмивките на левскарите.

Отивай се ваксинирай веднага, това че си бил куриерче не те правим специалист по всичкология. Ваксинирайте се по-бързо. Света забрави, че е имало коронавирус, българина бил работил и знае всичко.

Да, хигиенистче бях... Тихо сега, ако нямаш отговор на въпроса ми си мирувай. Питането ми е насочено към колеги, които са посетили мача вчера.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23088
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - Септември (Симитли), Вторник от 19:00

Мнениеот W84me » 27 окт 2021 09:57

vvessel написа:
W84me написа:4 милиарда напълно ваксинирани по Света, аз съм застрашавал живота на някой....

Овце много. Искаш да си една от тях ли?

Ваксиниран съм от 7 месеца. Винаги съм знаел, че българина е адски необразован, но това напоследък минава всички граници.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Купа на България: Левски (София) - Септември (Симитли), Вторник от 19:00

Мнениеот mikata » 27 окт 2021 10:04

Аз съм с две ваксини,но въпреки това юли си карах коронката.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
mihalq
Мнения: 20
Регистриран на: 10 окт 2013 11:49
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - Септември (Симитли), Вторник от 19:00

Мнениеот mihalq » 27 окт 2021 10:14

Марин Петков прави много добро впечатление, има качеатва и се развива добре, Мартин, обаче е под нивото си напоследък!
Иначе, СЕДЕМ Е ДОБРО ЧИСЛО :mrgreen:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32327
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - Септември (Симитли), Вторник от 19:00

Мнениеот modor » 27 окт 2021 10:19

scooool написа:Все пак трябва да допуснеш и възможността, че всеки неваксиниран....потенциално и в по- голяма степен излага на риск голям брой хора... Близки и не. Живея в чужбина и това най голямата разлика... Общественото мислене!!! Не само за своя задника. Относно мача, Симитли не са мерило, все пак добър мач...ще стане голям майтап ако Бари продължи така, а договора му изтича след няколко месеца!!! Пак ще има вой и лафчета кой на кой пръв казал колко бил добър :) Поздрави и само ЛЕВСКИ

Е как бе. Путин, Байдън, Бил Гейтс.... имат пъклен план как чипират бай Иван от Долно Конаре. Да му пуснат 5G и да му изтрепят кокошките.
Само Левски!
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 102 госта