Купа на България: Левски (София) - Септември (Симитли), Вторник от 19:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
сини шампиони
Мнения: 993
Регистриран на: 16 фев 2012 19:05

Re: Купа на България: Левски (София) - Септември (Симитли), Вторник от 19:00

Мнениеот сини шампиони » 27 окт 2021 20:18

Аман от глупости не по темата! Защо не си пишете в в темата за коронката ами цапате форума с излишни глупости. :evil:
И само Левски оле

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Купа на България: Левски (София) - Септември (Симитли), Вторник от 19:00

Мнениеот Kris_men2000 » 27 окт 2021 20:23

Sstefanov написа:
Kris_men2000 написа:
drvasko98 написа:Факт е, че няма достатъчно информация за ваксините. Може би някой има достатъчно информация за дълготрайните последствия от боледуването от вируса? Без да броим тези с ясните последици...На 2 млн със "сложни усложнения" от 2 млрд ваксинирани се противопоставят 5 млн умрели от официално 250 млн заразени плюс поне толкова със "сложни усложнения". Или 0,1 % срещу 4% риск грубо. Това Ганьо не може да го проумее. Всеки Ганьо счита, че е много специален и точно той е 0,1%, но в никакъв случай не е 4%. Това е Ганьо


Ако зависи изхранването на семейството ти от теб и ти пукнеш от ваксина какво правиш? Ако си гледаш детето осакатено от една биологично експериментална течна единица(тъй наречената ваксина) какво правиш? Ако жена ти те гледа осакатен от тази "ваксина" а от теб зависи прехранването - какво правиш?
Отговора е псуване,кълнене,мрънкане и викове до небесата.
Моли се на Господ , че не си в този 0.01%. Но никога не е късно.Ще има и втора трета,пета "ваксина" докато пукне човек от нея.

С молби към господ няма да стане. Толкова разбираш ти от ваксини и прочие. Хайде отивай на строежа и не се занимавй с неща над теб. Щял да умре от ваксината, ахаххахахахаха .Ей това да сте промити мозъци и да сте левскари, не мога да го повярвам.


Ти да не беше първа смяна на строежа та пращаш мен.Щом ми даваш пример за строежа значи не слизаш от там. И не говорим за ваксина разбрали г-н професоре не говорим за ваксина а за - биологична течна експериментална единица. Набий си го това в каската си с която висиш на строежа. НЯМА ВАКСИНА А (БТЕЕ). Ферщеен, Анадъмо,Панимаеш или разбрали за какво иде реч. .
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Купа на България: Левски (София) - Септември (Симитли), Вторник от 19:00

Мнениеот Kris_men2000 » 27 окт 2021 20:25

сини шампиони написа:Аман от глупости не по темата! Защо не си пишете в в темата за коронката ами цапате форума с излишни глупости. :evil:


Извинявам се.Смятам и аз да спра с тези простотии.Но има платени ваксинални агитатори и не се спират.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Купа на България: Левски (София) - Септември (Симитли), Вторник от 19:00

Мнениеот Kris_men2000 » 27 окт 2021 20:28

drvasko98 написа:
Kris_men2000 написа:
Ако зависи изхранването на семейството ти от теб и ти пукнеш от ваксина какво правиш? Ако си гледаш детето осакатено от една биологично експериментална течна единица(тъй наречената ваксина) какво правиш? Ако жена ти те гледа осакатен от тази "ваксина" а от теб зависи прехранването - какво правиш?
Отговора е псуване,кълнене,мрънкане и викове до небесата.
Моли се на Господ , че не си в този 0.01%. Но никога не е късно.Ще има и втора трета,пета "ваксина" докато пукне човек от нея.


Тъй като съм на 48, а детето на 4, рискът да остане по-рано без баща е по-висок така или иначе и за намаляването му си има способи и методи. Единият от тях е да се залага на по-добрите вероятности. Те са просто по-добри вероятности. Аз не очаквам някой нещо да ми гарантира. Като потърся майстор да ми лепи плочките или да ми оправя колата не му давам акъл какво и как да прави, така че колкото и да ти е странно по света има хиляди хора, които разбират от нещото, което правят по 8 часа ден след ден, година след година и когато масово твърдят едно и също, то е по-вероятно да е вярно. По-вероятно само, абсолютната истина принадлежи на Създателя, но в никакъв случай на интернетно образованите



Ко,Ко речи? Така може да отговори само депутат който няма какво да каже по темата.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

vlong
Мнения: 4504
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - Септември (Симитли), Вторник от 19:00

Мнениеот vlong » 27 окт 2021 20:47

Само едно бързо мнение по темата.И аз смятам ,че ваксините вършат работа,ама жената ми прати това и доста си смених мнението.Може би някои от вас са го гледали.

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 2&sfnsn=mo
САМО ЛЕВСКИ!

Вълчан
Мнения: 4271
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Купа на България: Левски (София) - Септември (Симитли), Вторник от 19:00

Мнениеот Вълчан » 27 окт 2021 20:52

Още нещо.....когато изкарахме Ковид със съпругата ходихме след това да ни вземат кръв. Подчертавам ,че съпругата ми е онко болна. Изключително трудно и взеха кръв в Пирогов. Беше станала като боза гъста. 2ма лекари се изредиха защото не ставаше. Тяхното мнение след интервенцията и изследването на кръвта бе ,че една евентуална ваксина допълнително ще създаде проблем и рискът от поява на тромби и изключително висок при нея. Затова доста месеци след това бе на медикаменти за разреждане на кръвта. Така, че не оня да ми обяснява ,че колежката ми еди кво си и друг да ми приказва приказки чути някъде от някого не върви.Има болести при които е супер неадекватно използването на тази ваксина. Но не ги споменават. Нямали данни. Не....нямали са изследвания за този кратък период. Това е.

THE G.A.M.E
Мнения: 49956
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Купа на България: Левски (София) - Септември (Симитли), Вторник от 19:00

Мнениеот THE G.A.M.E » 27 окт 2021 21:32

W84me написа:Ядат кренвирши, пият ракия, пушат цигари - ваксината им идвала вредна, бързо я измислили.

https://www.facebook.com/stanislav.uzun ... 060030652/
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

vvessel
Мнения: 4295
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - Септември (Симитли), Вторник от 19:00

Мнениеот vvessel » 27 окт 2021 21:49

Само едно въпросче към радетелите за използване на експерименталните течности:
Защо според вас тези течности наречени неправилно ваксини, които имат временно разрешение за използване при извънредни ситуации и са в изпитателен срок до края на 2023-та, се бият на опитните мишки само при изрично подписано от тях "информирано" съгласие? Ако нещо се случи на някой след инжекцията, никой не носи отговорност. Сам си е виновен.
Имам информация за починали две жени, познати на мои роднини 2-3 седмици след процедурата. Има и официална статистика за починалите в Европа и Щатите. Който иска да я потърси и да се запознае, който не иска и вярва на съвременната фармация, да се боде и да се чувства "защитен".

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23084
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - Септември (Симитли), Вторник от 19:00

Мнениеот W84me » 27 окт 2021 22:15

THE G.A.M.E написа:
W84me написа:Ядат кренвирши, пият ракия, пушат цигари - ваксината им идвала вредна, бързо я измислили.

https://www.facebook.com/stanislav.uzun ... 060030652/

Класическа опорка. Целият Свят го проумя, само най-умните и красивите между Дунава и Бяло Море не могат...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23084
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - Септември (Симитли), Вторник от 19:00

Мнениеот W84me » 27 окт 2021 22:20

vvessel написа:Само едно въпросче към радетелите за използване на експерименталните течности:
Защо според вас тези течности наречени неправилно ваксини, които имат временно разрешение за използване при извънредни ситуации и са в изпитателен срок до края на 2023-та, се бият на опитните мишки само при изрично подписано от тях "информирано" съгласие? Ако нещо се случи на някой след инжекцията, никой не носи отговорност. Сам си е виновен.
Имам информация за починали две жени, познати на мои роднини 2-3 седмици след процедурата. Има и официална статистика за починалите в Европа и Щатите. Който иска да я потърси и да се запознае, който не иска и вярва на съвременната фармация, да се боде и да се чувства "защитен".

И аз имам информация, че след ваксината хората светят, лепят им се стотинки и т.н. 3 милиарда ваксинирани, вижда се каква е смъртността с висок и нисък процент ваксинирани в различните държави. Оняден чух една много хубава приказка, 100% от починалите през 2021 година са с БЦЖ ваксина. ;)
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта