efbet Лига: Левски (София) - Пирин (Благоевград), Събота от 18:45

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4398
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Пирин (Благоевград), Събота от 18:45

Мнениеот Kotooshu » 23 окт 2021 21:30

TristaNNN написа:
W84me написа:...

Сериозен играч си. Аз не мога да се бутам тука с моите от 10 до 50 левчета за клети залози. На стари години се захванах да играя залози в онлайн сайтове, почнах юни месец, набих 450 кинта своя пара в три различни букмейкъра, и в момента съм на +/- 20 лева сумарно. А превъртам по около 150-400 лева на ден, да се ева у познавача. :lol: :lol: :lol:


Та ти си добре за новобранка ;)
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12291
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Пирин (Благоевград), Събота от 18:45

Мнениеот TristaNNN » 23 окт 2021 21:32

Blue_Blood84 написа:Интересно ми е Кордоба в по-напечен мач дали ще отреагирва по-подбре от Шелис, не че тоя беше лек, ние си го направихме такъв, но дали нападателите ще го подминават както Шелис в няколко мача.

Тепърва ще се види. Имай предвид, че разликата във физиката между Кордоба и Шелис е като тази на Гарра Дембеле и Бари. Едно набутано рамо, едно правилно заставане с център на тежестта гъза, по-голяма крачка и т.н. могат да поставят нападателите на лошите в адски неизгодна позиция срещу Кордоба.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: efbet Лига: Левски (София) - Пирин (Благоевград), Събота от 18:45

Мнениеот Blue_Blood84 » 23 окт 2021 21:34

THE G.A.M.E написа:Не е сериозно да предиряме за качеството на продукцията при успех с 3-0.
Ако иде реч за Челси, ок, със селекция за 200 милки...

Аз лично продължавам да виждам мисъл и идея за определен начин на игра и протичане на мач, което ест. не се получава на 100 %, дори не и на 70, но това е "класата", с която разполагаме.
Искрено се надявам един ден да мърморим за победи с 2 или 3 гола разлика, щото имаме класата за повече ( както при предходният престой на Мъри ) ... Но за сега са важни точките, пък ако ще и с рикошети, автоголове и т.н.

Ще чакаме зимата лагера и подготовката на Мъри и набелязаните играчи, за момента както той каза, няма как да нарисува по-добри играчи.

vlong
Мнения: 4541
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Пирин (Благоевград), Събота от 18:45

Мнениеот vlong » 23 окт 2021 21:38

TristaNNN написа:
Blue_Blood84 написа:Интересно ми е Кордоба в по-напечен мач дали ще отреагирва по-подбре от Шелис, не че тоя беше лек, ние си го направихме такъв, но дали нападателите ще го подминават както Шелис в няколко мача.

Тепърва ще се види. Имай предвид, че разликата във физиката между Кордоба и Шелис е като тази на Гарра Дембеле и Бари. Едно набутано рамо, едно правилно заставане с център на тежестта гъза, по-голяма крачка и т.н. могат да поставят нападателите на лошите в адски неизгодна позиция срещу Кордоба.

Физиката е адски важна,а в Бг е на първо място.Винаги съм завиждал на ашладисаните ,че съумяват да си намерят високи нег,ри
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
emigo73
Мнения: 547
Регистриран на: 09 апр 2014 21:10
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Пирин (Благоевград), Събота от 18:45

Мнениеот emigo73 » 23 окт 2021 21:40

Blue_Blood84 написа:Марин ще е следващия продаден играч, други нямаме просто. Нека се развива момчето, тих и скромен е.


Казваш,че от игралите днес ,няма талант,който да бъде трансфериран за в бъдеще?

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: efbet Лига: Левски (София) - Пирин (Благоевград), Събота от 18:45

Мнениеот Kris_men2000 » 23 окт 2021 22:09

Оставка на Мъри и цялото ръководство заедно със Сираков. Как не ви е срам. Не ставате за нищо.Провалихте ми божествената прогноза от 6:1. Пу не ви е срам. Оставка и следващият път да внимават другите какво прогнозирам.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: efbet Лига: Левски (София) - Пирин (Благоевград), Събота от 18:45

Мнениеот Kris_men2000 » 23 окт 2021 22:18

Blue_Blood84 написа:Бихме 3-0 и темата е празна, няма мрънкачите за какво да се хванат, почти. Други мачове досега отиваха на 15-20 страница при други резултати.


Е ми така е брато. Помиярите мишоци си гризат таша...е от злоба.И ако някой си направи труда КОИ липсват при победа на Левски макар , че не ходят на мачовете ще разберете кои са гробокопачите и кръвопийците на Левски.
Покажете се бе ологиофрени.Победата на Левски е като к..р в задника ви нещастници долни. Ало .... не ми се изброяват платените продажни,безбожни предателите за да не отида на "заслужена почивка".Само помнете КОИ отсъстват от темата. ТЕ СА.
.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: efbet Лига: Левски (София) - Пирин (Благоевград), Събота от 18:45

Мнениеот Blue_Blood84 » 23 окт 2021 22:31

emigo73 написа:
Blue_Blood84 написа:Марин ще е следващия продаден играч, други нямаме просто. Нека се развива момчето, тих и скромен е.


Казваш,че от игралите днес ,няма талант,който да бъде трансфериран за в бъдеще?

Еми още на полусезона кой може да се транферира освен Марин с головете си, да не мислиш, че някой ще хареса Георги Александров или Найденов, или пък другия Петков, дето Мъри май го разкри. Това е положението, дано Марин вкара още няколко гола и да ходи в чужбина да се доразвива.

Потребителски аватар
goteborg
Мнения: 508
Регистриран на: 07 сеп 2008 01:13
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Пирин (Благоевград), Събота от 18:45

Мнениеот goteborg » 23 окт 2021 22:40

Чудесна победа, така се бие на Герена! На Марин- голямо браво! Да продължава така. Бари, макар да му подариха гола беше много важно за самочувствието му, във втори мач поред вкарва, дано се отпуши.
Само ЛЕВСКИ! ;)
Save Ukraine!

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: efbet Лига: Левски (София) - Пирин (Благоевград), Събота от 18:45

Мнениеот Kris_men2000 » 23 окт 2021 23:04

Blue_Blood84 написа:
emigo73 написа:
Blue_Blood84 написа:Марин ще е следващия продаден играч, други нямаме просто. Нека се развива момчето, тих и скромен е.


Казваш,че от игралите днес ,няма талант,който да бъде трансфериран за в бъдеще?

Еми още на полусезона кой може да се транферира освен Марин с головете си, да не мислиш, че някой ще хареса Георги Александров или Найденов, или пък другия Петков, дето Мъри май го разкри. Това е положението, дано Марин вкара още няколко гола и да ходи в чужбина да се доразвива.



Защо да ходи в чужбина? Пречи много , разваля ти настроението с победите или не можеш да го понасяш защото с неговите редовни голове Левски ще се върне там където му е мястото а ти не можеш да го преживееш това и трябва рязане на вени ли или какво?
Марин вчера започна да играе като хората и ти вече го изпъди от Левски. Дразни ли те?
Това е положението. Тази година 5-6 гола.До година 20-30 гола а след това шампион е Левски с 40-50 гола на Марин. А след три години продаден за минимум 10 -милиона евро в топ 5 на Европа.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 149 госта