efbet Лига: Локомотив (София) - Левски (София), Събота от 20:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
hd-fen
Мнения: 267
Регистриран на: 04 апр 2014 14:56
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив (София) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот hd-fen » 16 окт 2021 23:20

W84me написа:Иначе имаме втората най-слаба защита и трябва да се вземат мерки, ако искаме да гоним 7 място.

И днес зоната на левия защитник на Левски беше първата свободна шенгенска зона в България. Какво още трябва да стане за да бъде изгонен от отбора абсолютния некадърник Иван Горанов. По-слаб защитник от него Левски не е имал в цялата си история.

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3224
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив (София) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот alexdb » 16 окт 2021 23:23

THE G.A.M.E написа:1-ва победа на Мъри в Първенството.
Нещата малко наподобяват периодът, преди да бъде сменен от Батков.
Отборът видимо стоеше добре на терена, играеше стегнато, но липсваха победите.
И тогава и сега тимът се гради в дълбочина.
Сигурен съм, че към момента Стоилов претегля, кои ще му свършат работа за в бъдеще.
През зимата определено ще видим селекция и промени в състава.


От къде ще дойде тази селекция? Мъри ти го каза - зимата свободни агенти няма. А ние с парите сме тънки. Така че чакай и се надявай. Каквото имаме сега с това и ще довършим. Това е положението.
По мое скромно мнение с читав треньор и тези футболисти не би трябвало да ни е проблем да се измъкнем от зоната на изпадащите и да си ритаме за здраве в средата на таблицата.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12241
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив (София) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот TristaNNN » 16 окт 2021 23:24

hd-fen написа:
W84me написа:Иначе имаме втората най-слаба защита и трябва да се вземат мерки, ако искаме да гоним 7 място.

И днес зоната на левия защитник на Левски беше първата свободна шенгенска зона в България. Какво още трябва да стане за да бъде изгонен от отбора абсолютния некадърник Иван Горанов. По-слаб защитник от него Левски не е имал в цялата си история.

Ах, много бързо забравихте Реерас. :lol:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3224
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив (София) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот alexdb » 16 окт 2021 23:27

За мен в днешния мач имаше няколко позитивни неща. След късметлийски гол в първата минута успяхме да излезем от кофти ситуацията, имаше някакви проблясъци напред, успяхме да избутаме 90 мин. без видимо да нашите да не могат да ходят след 70 мин. и Георги Миланов изкара пълни 90 мин.
Така че има някакъв напредък, макар и малък.

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3224
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив (София) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот alexdb » 16 окт 2021 23:29

hd-fen написа:
W84me написа:Иначе имаме втората най-слаба защита и трябва да се вземат мерки, ако искаме да гоним 7 място.

И днес зоната на левия защитник на Левски беше първата свободна шенгенска зона в България. Какво още трябва да стане за да бъде изгонен от отбора абсолютния некадърник Иван Горанов. По-слаб защитник от него Левски не е имал в цялата си история.


То па Галчев като играеше в нея беше непробиваема :lol: :lol: :lol:
Горанката не, че е някакъв кой знае какъв футболист, но това е положението. На този етап по-качествен нямаме и не можем да си позволим. И това се отнася не само до него. Има и други фигуранти в отбора, да не говорим, че настоящите титуляра във времената на силния Левски нямаше да помирисват терен, но .... това са реалностите за момента.

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив (София) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот Jordan1914 » 17 окт 2021 01:08

Само да попитам! Вчера на мача Пирин:Ботев Враца, при осъждането на дузпата се даде жълт картон, днес също се даде жълт картон за извършилия дузпа, а защо не се даде такъв и респективно втори на Пластун при дузпата срещу нас?!

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23086
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив (София) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот W84me » 17 окт 2021 01:10

Jordan1914 написа:Само да попитам! Вчера на мача Пирин:Ботев Враца, при осъждането на дузпата се даде жълт картон, днес също се даде жълт картон за извършилия дузпа, а защо не се даде такъв и респективно втори на Пластун при дузпата срещу нас?!

Има ли нужда да ти се отговаря, мисля че на всички е ясно защо.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

leedsuafc
Мнения: 103
Регистриран на: 24 юли 2009 11:55
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив (София) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот leedsuafc » 17 окт 2021 01:22

Jordan1914 написа:Само да попитам! Вчера на мача Пирин:Ботев Враца, при осъждането на дузпата се даде жълт картон, днес също се даде жълт картон за извършилия дузпа, а защо не се даде такъв и респективно втори на Пластун при дузпата срещу нас?!

И аз бях сигурен, че ще изгони Пластун за втори жълт, ама не било писано :) И изведнъж мача тръгваш в една друга забранена посока при 2:2 и 11 срещу 10.
Нищо още малко ще ги изтърпиме ония да се наиграе и да отидат от където дойдоха, а именно В група. Вече започвам да паля свещи и да се моля припознатите да станат шампиони! Учудвам се от себе си, ама то това не се търпи бе, мен ме е срам, че показват такъв отбор в Европа и хората си мислят че всичките ни отбори са импотентни от към фенове. Бахти срама!

The_Miz
Мнения: 323
Регистриран на: 15 апр 2021 05:08
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив (София) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот The_Miz » 17 окт 2021 02:02

Jordan1914 написа:Само да попитам! Вчера на мача Пирин:Ботев Враца, при осъждането на дузпата се даде жълт картон, днес също се даде жълт картон за извършилия дузпа, а защо не се даде такъв и респективно втори на Пластун при дузпата срещу нас?!

По същата причина, заради която Десподов не беше изгонен днес

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3224
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив (София) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот alexdb » 17 окт 2021 02:41

Jordan1914 написа:Само да попитам! Вчера на мача Пирин:Ботев Враца, при осъждането на дузпата се даде жълт картон, днес също се даде жълт картон за извършилия дузпа, а защо не се даде такъв и респективно втори на Пластун при дузпата срещу нас?!


Едни отбори играят по новите правила, а другите по старите. :lol:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 61 госта