Левски - Лудогорец | 03.10 | 20:15 часа

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12285
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец | 03.10 | 20:15 часа

Мнениеот TristaNNN » 04 окт 2021 21:47

NOMER14 написа:На въпрос след мача защо е предпочел неопитния Шелис Мъри отговори, че Александров е още по-неопитен.
Аз пак ще попитам има ли някой идея защо не дадоха дузпа за Разград, а дадоха дузпа накрая за нас да изравним - нещо немислимо преди половин година.

Дузпа за Разград нямаше, какво да им дават? А ако на мястото на Сотириу беше Здравко в същата ситуация, примерно, щеше да има картон за симулация, ама здраве да е. :roll: Немислимо или не, е хубаво да се свири това, което се случва на терена, като вече има и ВАР, а Кабака, за пореден път съмнителен с много от отсъжданията си в мача, взе правилно решение и в двете ситуации, повторенията го доказаха.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

vlong
Мнения: 4525
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец | 03.10 | 20:15 часа

Мнениеот vlong » 05 окт 2021 08:03

Ние няма да изпаднем,а измамата не трябва да се подкрепя по никакъв начин.
Да помагаш на лъжата и подлостта те прави лъжец и подлец.Няма по - долно нещо.
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец | 03.10 | 20:15 часа

Мнениеот W84me » 05 окт 2021 08:55

TristaNNN написа:
NOMER14 написа:На въпрос след мача защо е предпочел неопитния Шелис Мъри отговори, че Александров е още по-неопитен.
Аз пак ще попитам има ли някой идея защо не дадоха дузпа за Разград, а дадоха дузпа накрая за нас да изравним - нещо немислимо преди половин година.

Дузпа за Разград нямаше, какво да им дават? А ако на мястото на Сотириу беше Здравко в същата ситуация, примерно, щеше да има картон за симулация, ама здраве да е. :roll: Немислимо или не, е хубаво да се свири това, което се случва на терена, като вече има и ВАР, а Кабака, за пореден път съмнителен с много от отсъжданията си в мача, взе правилно решение и в двете ситуации, повторенията го доказаха.

Във втората ситуация Кабаков трябваше да покаже втори ЖК на Пластун.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22635
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец | 03.10 | 20:15 часа

Мнениеот NOMER14 » 05 окт 2021 11:10

Втори поред мач губим, но не сме загубили себе си - публиката ни създаде страхотни атмосфери. Браво на сините фенове.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец | 03.10 | 20:15 часа

Мнениеот wilge » 05 окт 2021 14:10

TristaNNN написа:
Serafim написа:
Вълчан написа:Дузпата трябваше да я бие Бари. Мачът бе отдавна игран и нямаше какво различно да стане. Не видях специално Генчев да надиграе Стоилов. Не се видя нищо смислено тактически от страна на Лудогорец. Имат си прекрасни бързаци които си играят идеално на контраатака. Гоним си победите срещу средняците и тези по надолу и така. Догодина ще се види. Ако остане Мъри естествено.


Генчев направи две последователни смени в 62 и 67 минута, когато бяхме натикали Лудогорец в полето им и по този начин разби темпото и подема ни. От друга страна пък влезлите (Текпетей и Ману) са бързи офанзивни играчи и резултата се видя - и двмата вкараха голове, като Ману дори и асистенция записа на всичко отгоре. В хода на целия мач може да не е наидграл Стоилов, но реагира когато трябваше. Майстрски ход. Но това е лукса да разполагаш с много и равностойни играчи. От друга страна Стоилов мисля, че прави грешка, като държи в първия състав Христос, трябва да го остави на пейката, за сметка на Александров. Страшно слаб мач изигра и Михайлов му подля вода с онова подаване в края...

С Космонавта, Чибота и Сотириу срещу себе си, Александров щеше да е под душа още на полувремето. Моля, позволете на Мъри да разбира футбола по-добре от вас и да преценява кой трябва да започва и кой не.

Не се коси, нали знаеш, че хората обичат да си тестват клавиатурата. Щом почнаха и на Мъри да дават акъл за футбол!... При този треньор Александров ще влезе в игра когато влезе Найденов.
Имам питане. Ники за трети път прави нетипични за него вратарски гафове. Дали това е "грешка" или просто грешка?

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12285
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец | 03.10 | 20:15 часа

Мнениеот TristaNNN » 05 окт 2021 19:42

NOMER14 написа:Втори поред мач губим, но не сме загубили себе си - публиката ни създаде страхотни атмосфери. Браво на сините фенове.

И това е с уговорката, че отборът е на дъното на таблицата, не се бори за титла, не играе в ЕКТ и е с неясно финансово бъдеще. Уроци по любов! 8-)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
JACKO
Мнения: 4085
Регистриран на: 13 мар 2013 17:40
Skype: Лудогорец
Местоположение: ВТ
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец | 03.10 | 20:15 часа

Мнениеот JACKO » 06 окт 2021 09:03

Простичко е, просто играхте срещу Лудогорец! Срещу Царско село 1000 души примерно, кой прави разликата!
Добър мач се получи, динамичен, приятен за гледане и без излишно напрежение! Излишни бяха само малоумниците от сектор Б!
[center][rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/742478.gif[/rimg]
[rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/725666.jpg[/rimg]
http://forum.ludogorec.com/[/center]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12285
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец | 03.10 | 20:15 часа

Мнениеот TristaNNN » 06 окт 2021 16:24

JACKO написа:Простичко е, просто играхте срещу Лудогорец! Срещу Царско село 1000 души примерно, кой прави разликата!
Добър мач се получи, динамичен, приятен за гледане и без излишно напрежение! Излишни бяха само малоумниците от сектор Б!

Тц. Срещу ЦСКА на Герена пак имаше много хора, доооооста над 1000, срещу правоприемника на Литекс също. Така че, разликата, драги, май не я прави тима от Разград, а любовта на левскарите към собствения им отбор. ;)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Вълчан
Мнения: 4275
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Левски - Лудогорец | 03.10 | 20:15 часа

Мнениеот Вълчан » 06 окт 2021 18:37

Някои го обичат....други не толкова...а трети изкарват някакви пари от клуба. Аз не знам ако се направи една статистика за посещението на мачовете и глобите платени през годината. Кои е по на кирия. Този отбор на когото ходят 1000 души или този с 2000-2500 но с доста глоби.

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец | 03.10 | 20:15 часа

Мнениеот Serafim » 06 окт 2021 20:35

wilge написа:
TristaNNN написа:
Serafim написа:
Вълчан написа:Дузпата трябваше да я бие Бари. Мачът бе отдавна игран и нямаше какво различно да стане. Не видях специално Генчев да надиграе Стоилов. Не се видя нищо смислено тактически от страна на Лудогорец. Имат си прекрасни бързаци които си играят идеално на контраатака. Гоним си победите срещу средняците и тези по надолу и така. Догодина ще се види. Ако остане Мъри естествено.


Генчев направи две последователни смени в 62 и 67 минута, когато бяхме натикали Лудогорец в полето им и по този начин разби темпото и подема ни. От друга страна пък влезлите (Текпетей и Ману) са бързи офанзивни играчи и резултата се видя - и двмата вкараха голове, като Ману дори и асистенция записа на всичко отгоре. В хода на целия мач може да не е наидграл Стоилов, но реагира когато трябваше. Майстрски ход. Но това е лукса да разполагаш с много и равностойни играчи. От друга страна Стоилов мисля, че прави грешка, като държи в първия състав Христос, трябва да го остави на пейката, за сметка на Александров. Страшно слаб мач изигра и Михайлов му подля вода с онова подаване в края...

С Космонавта, Чибота и Сотириу срещу себе си, Александров щеше да е под душа още на полувремето. Моля, позволете на Мъри да разбира футбола по-добре от вас и да преценява кой трябва да започва и кой не.

Не се коси, нали знаеш, че хората обичат да си тестват клавиатурата. Щом почнаха и на Мъри да дават акъл за футбол!... При този треньор Александров ще влезе в игра когато влезе Найденов.
Имам питане. Ники за трети път прави нетипични за него вратарски гафове. Дали това е "грешка" или просто грешка?


Намираме се във форум. Всеки може да се изказва. Лично аз откато се е върнал Мъри не съм казал лоша дума за него. Да знаеш, да не си вадиш грешни впечатление с такива мнения.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Der Schmarotzer, ikar и 75 госта