Левски - Лудогорец | 03.10 | 20:15 часа

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21189
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец | 03.10 | 20:15 часа

Мнениеот metodito » 03 окт 2021 22:47

W84me написа:
alexdb написа:Точно така. В тази ситуация или подаваш на бека и той според ситуацията изнася или самия ти го правиш с шут от ръка. Да подаваш на централния защитник като има хора около него е глупост.

Глупост или добре премислено, не искам да си мисля за това, но все пак...

Айде пак конспирация. Написах го преди - Михайлов е тактически неграмотен. Коментирате има ли акъл в главата да го прави това нещо. Ето казвам - няма. Така че за него си е нормално да направи такава тъпотия. Помниш ли мача с Вердер как тръгна да спира на мокър терен върната топка на голлинията? Момчето просто е тъпо. Потвърждение, че само талант нищо не е.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21189
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец | 03.10 | 20:15 часа

Мнениеот metodito » 03 окт 2021 22:52

Да, имат по-добри единици - първо. Но според мен Генчев надигра Мъри също така. А Стоилов не знам защо пусна същата конфигурация, като предния мач, който беше ос*ран от Шелис и Ники. Този мач, Никито направи грешка за третия гол. Което според мен ни отне равния. Но в същото време, ако не беше той, резултатът можеше да е 2-6. ;)
Браво на Ради и Краев, които свършиха много работа. Браво и на истинския Ел Капитан - Борко. Арабинът много помага в защита. Наистина. Ако се намери истински вкарвач, няма да е лошо да бъде оставен. Той няма да вкарва. Просто много работи. Но за вкарване на голове не го търси. Лош мач от Миланов. Лош мач от страна на Мъри. Оценка за хъс и желание от отбора - 6!

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3141
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец | 03.10 | 20:15 часа

Мнениеот wilge » 03 окт 2021 22:55

skitnik32 написа:
wilge написа:Селекция! Спешна селекция! Задължително! Тези не стават. С един Миланов и Зайков, с половин Михайлов, Краев, Димитров и четвърт от близнаците няма да стане. Физически неподготвени, тактически неграмотни, технически слаби. Не Мъри, Моуриньо да дойде ефекта ще е същия. Не ми се мисли колко работа ги чака за да стане отбор от средно ниво. Толкова индивидуални грешки не знам от кога не са правени. Иначе това беше най-стойностния мач в България за годината. Има видимо надграждане, но отбора тръгва от много ниско ниво.

сори баце ама началото на поста ти и края му са в тотално противоречие

Няма да пиша романи. Или спешна селекция която се прави с много пари, или много работа с тези ритнитопковци и след една петилетка Левски може и да спечели нещо. Хубав мач се прави от два отбора. Прекрасната публика и класните съперници накараха сините да надскочат себе си. Гледай ги внимателно следващия мач.
За мен това действително беше най-стойностния мач в България за годината.
За мен действително две трети от практикуващите махленски футбол в Левски трябва да се сменят.
Последна промяна от wilge на 03 окт 2021 22:57, променено общо 1 път.

vvessel
Мнения: 4206
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец | 03.10 | 20:15 часа

Мнениеот vvessel » 03 окт 2021 22:56

alexdb написа:
W84me написа:
alexdb написа:
vvessel написа:Коментатора не знам защо се опитва да вменява вина на Михайлов. Видя се, че тоя Шелис-Мелис даже не можа да си спре топката хвърлена от ръка. А Лудогорец продължават да пускат негър след негър и да вкарват гол след гол. Белите не могат да тичат толкова.
Интересен мач се получи, даже имаше някаква полза от Бари, но се видя, че сме много много далеч от среден отбор, камо ли водещ за какъвто се борим.


Е на кой да е грешката? По учебник си е на вратаря. В детските школи още те учат, че при защитник с лице към вратата и двама противници в близост топката не се подава към него. Просто няма как да я отиграе освен да я върне пак на вратая, което е безсмислено.

Грешката е абсолютно на Михайлов. В края на мача футболистите са изморени, Горанов по левия фланг е свободен, той се обръща и хвърля спорна топка към Шелис. Като цяло много съмнителни неща в нашия футбол.


Точно така. В тази ситуация или подаваш на бека и той според ситуацията изнася или самия ти го правиш с шут от ръка. Да подаваш на централния защитник като има хора около него е глупост.

Грешката е на Михайлов дотолкова, че подава конкретно на Шелис. Ако беше друг футболист можеше да го отиграе по-добре. Пак гледах ситуацията и той изглежда най-подходящия за подаване и най-открития. Имаше футболист зад него на 5 метра и пред него на 15. Той просто е безобразно бавен от което топката стана спорна. Горанов изглежда по-покрит в този момент. Ако можете пуснете си точно момента на хвърляне на топката и огледайте пак ситуацията. Шелис изглежда в най-чиста позиция за подаване с ръка. Там е въпросът дали той е най-подходящ да изнася и дали не трябва да се изрита просто, но той даже не можа да си я спре. Топката го подмина.
Както и да е. Стоилов ще прецени най-добре. Ако следващия мач Шелис е на пейката, нещата са ясни.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4189
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец | 03.10 | 20:15 часа

Мнениеот LoveAndPeace » 03 окт 2021 23:11

Мапука е подписал със Селско Царство. Готов съм да се обзаложа , че ще завърши с минимум два пъти повече голове сезона от Бари.

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3167
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец | 03.10 | 20:15 часа

Мнениеот alexdb » 03 окт 2021 23:11

vvessel написа:
alexdb написа:
W84me написа:
alexdb написа:
vvessel написа:Коментатора не знам защо се опитва да вменява вина на Михайлов. Видя се, че тоя Шелис-Мелис даже не можа да си спре топката хвърлена от ръка. А Лудогорец продължават да пускат негър след негър и да вкарват гол след гол. Белите не могат да тичат толкова.
Интересен мач се получи, даже имаше някаква полза от Бари, но се видя, че сме много много далеч от среден отбор, камо ли водещ за какъвто се борим.


Е на кой да е грешката? По учебник си е на вратаря. В детските школи още те учат, че при защитник с лице към вратата и двама противници в близост топката не се подава към него. Просто няма как да я отиграе освен да я върне пак на вратая, което е безсмислено.

Грешката е абсолютно на Михайлов. В края на мача футболистите са изморени, Горанов по левия фланг е свободен, той се обръща и хвърля спорна топка към Шелис. Като цяло много съмнителни неща в нашия футбол.


Точно така. В тази ситуация или подаваш на бека и той според ситуацията изнася или самия ти го правиш с шут от ръка. Да подаваш на централния защитник като има хора около него е глупост.

Грешката е на Михайлов дотолкова, че подава конкретно на Шелис. Ако беше друг футболист можеше да го отиграе по-добре. Пак гледах ситуацията и той изглежда най-подходящия за подаване и най-открития. Имаше футболист зад него на 5 метра и пред него на 15. Той просто е безобразно бавен от което топката стана спорна. Горанов изглежда по-покрит в този момент. Ако можете пуснете си точно момента на хвърляне на топката и огледайте пак ситуацията. Шелис изглежда в най-чиста позиция за подаване с ръка. Там е въпросът дали той е най-подходящ да изнася и дали не трябва да се изрита просто, но той даже не можа да си я спре. Топката го подмина.
Както и да е. Стоилов ще прецени най-добре. Ако следващия мач Шелис е на пейката, нещата са ясни.


Виж и да го гледам и да не го гледам все тая. 5 метра не е голямо разстояние, че защитника да може да овладее скопойно, да се обърне, да види разположението на играчите и евентуално да подаде напред. На централния се подава ако е напълно свободен и другия централен е поне на една линия с него. Същото е и с чистенето на топката - чисти се настрани, а не към центъра. Просто това са неписани правила, които делят аматьорските отбори от професионалните. Има още куп такива и се вижда, че в сегашното състояние на Левски те не се спазват. Имаше подобна ситуация между Горанов и Зайков кой да покрие централния нападател и кой тоя с топката и тогава пак оплескаха нещата. Имаше още няколко подобни ситуации, които макар и недраматични показват тотална неорганизираност в играта и някакви нелогични изпълнения. Аз толкова много грешки в един мач от професионални футболисти отдавна не бях виждал.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21189
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец | 03.10 | 20:15 часа

Мнениеот metodito » 03 окт 2021 23:11

LoveAndPeace написа:Мапука е подписал със Селско Царство. Готов съм да се обзаложа , че ще завърши с два пъти повече голове сезона от Бари.

Демек с 0 гола? :mrgreen:
Нула по две...

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22352
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец | 03.10 | 20:15 часа

Мнениеот NOMER14 » 03 окт 2021 23:24

Някой има ли идея защо на Разград не им дадоха дузпа, дори нямаше Вар, а на нас ни дават дузпа да изравним в края на мача - нещо немислимо преди половин година. Какво се промени в българския футбол?

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец | 03.10 | 20:15 часа

Мнениеот W84me » 03 окт 2021 23:30

Иначе очевиден втори жълт картон за Пластун при ситуацията, в която се отсъди дузпа за Левски. Абсолютни простотии на Кабаков, тоя некадърник.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец | 03.10 | 20:15 часа

Мнениеот W84me » 04 окт 2021 00:00

Браво на Краев иначе, изглежда ми прероден. Мъри може да го научи.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: bubka и 51 госта