Левски - Лудогорец | 03.10 | 20:15 часа

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

ikar
Мнения: 1272
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец | 03.10 | 20:15 часа

Мнениеот ikar » 04 окт 2021 16:55

Наистина не разбирам как дори и след снощният мач капитана продължава да има своите апологети :o

Вълчан
Мнения: 4273
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Левски - Лудогорец | 03.10 | 20:15 часа

Мнениеот Вълчан » 04 окт 2021 18:43

Дузпата трябваше да я бие Бари. Мачът бе отдавна игран и нямаше какво различно да стане. Не видях специално Генчев да надиграе Стоилов. Не се видя нищо смислено тактически от страна на Лудогорец. Имат си прекрасни бързаци които си играят идеално на контраатака. Гоним си победите срещу средняците и тези по надолу и така. Догодина ще се види. Ако остане Мъри естествено.

THE G.A.M.E
Мнения: 49958
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Левски - Лудогорец | 03.10 | 20:15 часа

Мнениеот THE G.A.M.E » 04 окт 2021 19:17

Уникално сепуко си направихме. :roll:
Като тактика и стил бяхме добре, като индивидуална класа - мега зле.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12250
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец | 03.10 | 20:15 часа

Мнениеот TristaNNN » 04 окт 2021 19:45

mistreated написа:
TristaNNN написа:
mistreated написа:
mikata написа:А Кордона защо не игра нали влезе с тирето?


Кордоба е със спрени права. По-интересният въпрос тук е защо ИГРА срещу "тирето" и какво би следвало от това.

Следва кривак по гърбините на кума и всички официални участници в бракосъчетанието между Литекс и Чавдар.


Уау, колко интелигентен отговор! Пределно ясно ми е, че няма как да има служебна загуба за вас, след като не е подадена жалба. Въпросът е дали ще има глоба и наказание за хората, допуснали изобщо да получи картотека и след няколко дни да бъде отнета. Мисля, че е достатъчно ясно, че няма "нови доказателства по случая", просто някои хора сега си прочетоха закона. Което за пореден път показва тоталната неграмотност и некадърност в БФС!


Няма смисъл да остроумничиш и да се опитваш да пускаш тъничко-тъничко някакво внушение за "синьото БФС", служебните загуби, ограбеното Тире и прочее, по-добре е да четеш.
Във връзка с възникналия казус по отношение на състезателните права на футболиста Хосе Кордоба, Българският футболен съюз уточнява, че след картотекирането на същия в ПФК Левски, са получени допълнителни документи, променящи обстоятелствата за предоставяне на състезателни права.

Колкото до некадърниците в БФС и четенето на законите там, не мисля, че дори има смисъл да си помисляме да водим дискусия по темата със сватбарите на брака между Ловеч и Етрополе. Знаем ги що за стока са.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12250
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец | 03.10 | 20:15 часа

Мнениеот TristaNNN » 04 окт 2021 20:05

На мен мачът, с изключение на резултата и дразнещите индивидуални грешки на уж опитните ни играчи, ми хареса.
Хубав футбол, хубави атаки и от двата отбора, агресия, имаше и интрига при резутат 2-2, ВАР и много голове. Вижда се, че имаме идеи в играта с топка и без, и няма да се уморя да го повтарям.
Най-важното за мен е, че стадионът беше доста пълен, въпреки късния час на мача в неделната вечер. Имаше много настроение и емоции по трибуните, не си спомням кога за последно имаше такова срещу този противник. Може би, когато ги отстранихме за купата с Хубчев, но дори и тогава имаше лека тревожност и свити сърца. Вчера си беше празник - нашия Левски отново играе футбол, треньорът знае за какво е назначен на поста, футболистите се раздават доколкото могат, привържениците са горди със себе си и чистосърдечната финансова подкрепа към любимия отбор, а че не изоставиха отбора и не се засилиха да припознават разни селски тимчета на посткомунистически престъпници, докато магазинът пак беше пълен с хора преди мача. Истински празник на синия любим стадион! 8-)
Яд ме е само, че тия боклуци от Б с техните ракетки развалиха цялата феерия и ще ни докарат много сериозно наказание, като кой знае кога пак ще се насладим на празник на стадиона. За щастие не шибнаха зеления негър или Кабака по тиквата, че не ми се мисли какво следваше тогава. :|
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец | 03.10 | 20:15 часа

Мнениеот Serafim » 04 окт 2021 20:19

Вълчан написа:Дузпата трябваше да я бие Бари. Мачът бе отдавна игран и нямаше какво различно да стане. Не видях специално Генчев да надиграе Стоилов. Не се видя нищо смислено тактически от страна на Лудогорец. Имат си прекрасни бързаци които си играят идеално на контраатака. Гоним си победите срещу средняците и тези по надолу и така. Догодина ще се види. Ако остане Мъри естествено.


Генчев направи две последователни смени в 62 и 67 минута, когато бяхме натикали Лудогорец в полето им и по този начин разби темпото и подема ни. От друга страна пък влезлите (Текпетей и Ману) са бързи офанзивни играчи и резултата се видя - и двмата вкараха голове, като Ману дори и асистенция записа на всичко отгоре. В хода на целия мач може да не е наидграл Стоилов, но реагира когато трябваше. Майстрски ход. Но това е лукса да разполагаш с много и равностойни играчи. От друга страна Стоилов мисля, че прави грешка, като държи в първия състав Христос, трябва да го остави на пейката, за сметка на Александров. Страшно слаб мач изигра и Михайлов му подля вода с онова подаване в края...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец | 03.10 | 20:15 часа

Мнениеот metodito » 04 окт 2021 20:39

csimoen2 написа:
metodito написа:Да, имат по-добри единици - първо. Но според мен Генчев надигра Мъри също така. А Стоилов не знам защо пусна същата конфигурация, като предния мач, който беше ос*ран от Шелис и Ники. Този мач, Никито направи грешка за третия гол. Което според мен ни отне равния. Но в същото време, ако не беше той, резултатът можеше да е 2-6. ;)
Браво на Ради и Краев, които свършиха много работа. Браво и на истинския Ел Капитан - Борко. Арабинът много помага в защита. Наистина. Ако се намери истински вкарвач, няма да е лошо да бъде оставен. Той няма да вкарва. Просто много работи. Но за вкарване на голове не го търси. Лош мач от Миланов. Лош мач от страна на Мъри. Оценка за хъс и желание от отбора - 6!


Пич, наистина понякога се учудвам на постовете ти, честно ти казвам... Стоилов пусна единствената възможна стартова единайсеторка, просто няма други, ако може да "нарисуваш" двама-трима футболисти - давай... Да кажеш, че Генчев е надиграл Мъри - граничи с неграмотността във футбла и сегашната ситуация в двата отбора.
От една страна имаш отбора с милионна селекция, 10 пъти подред шампиона, абсолютен хегемон и обиграван с години.
От друга страна отбор без подготовка, с лимитирани футболисти, с неиграли по 9м. до 18м футбол, след контузии, 18 годишен ти влиза смяна (онзи ден станана 18) и още и още.. Та същия този отбор, ако не беше некадърността на 2 футболисти - даже можеше и да вземе мача.. Именно заради работата на Стоилов.
Ако си мислиш, че Генчев е направил нещо за 2 дни - толкова по зле за теб...


Определено стреляш напосоки и то доста некадърно... пич. Генчев не е "от два дни" в Лудогорец. И не за пръв път показва, че има качества за треньор. Няма как да знаем, но според мен Дамбраускас нямаше да вземе този мач. Да речем, на 80% съм сигурен. Литовецът практикуваше скучен и страхлив футбол. С офанзивния потенциал на Лудогорец, оставката му беше закъсняла. Какви години обиграван този състав на Лудогорец, мен? :lol: Пластун е нов, Кахлина е все едно нов. Анисе, Терзиев, Григоре, Кешерю, Дяков ги няма - пет човека от миналогодишния отбор. Отделно на терена ги нямаше Недялков и Вандерсон. Плюс Каули.

Отвсякъде тръбят как "Левски" след 65-та минута пука гуми. Какво направи Генчев? Пусна след 65-тата минута две мощни негра, дето ни разказаха играта. Какво направи Мъри? Кой да пуснел, кой? Някой свеж, кой. Бай Хой. Имаш пет смени. ПЕТ. Всичките като ти ги направиш ей ти едно десет минути забавяне на играта. Ще пуснеш рушачи, ще играеш антифутбола на Славия, знам ли. Не беше отборът и единиците в него виновни.

Апропо: Към Warped. Понеже тенденциозно всеки мач храчиш по Горанов. Абе, мен, къде беше Десподов, бе? :lol: Само не казвай, че е нямал ден. :lol:

vlong
Мнения: 4510
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец | 03.10 | 20:15 часа

Мнениеот vlong » 04 окт 2021 21:10

Аз лично съм раздвоен.Жалко ,че не устискахме хикса,но за какъв чеп ние?.Освен да се бием в гърдите,че задобряваме(което си е факт).С една точка ,или без все тая.
За мен (може би) по-важното е ,че оранжите не дръпнаха на върхът.Мразя ги Тея ур...и!
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22571
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец | 03.10 | 20:15 часа

Мнениеот NOMER14 » 04 окт 2021 21:14

На въпрос след мача защо е предпочел неопитния Шелис Мъри отговори, че Александров е още по-неопитен.
Аз пак ще попитам има ли някой идея защо не дадоха дузпа за Разград, а дадоха дузпа накрая за нас да изравним - нещо немислимо преди половин година.

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12250
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец | 03.10 | 20:15 часа

Мнениеот TristaNNN » 04 окт 2021 21:41

Serafim написа:
Вълчан написа:Дузпата трябваше да я бие Бари. Мачът бе отдавна игран и нямаше какво различно да стане. Не видях специално Генчев да надиграе Стоилов. Не се видя нищо смислено тактически от страна на Лудогорец. Имат си прекрасни бързаци които си играят идеално на контраатака. Гоним си победите срещу средняците и тези по надолу и така. Догодина ще се види. Ако остане Мъри естествено.


Генчев направи две последователни смени в 62 и 67 минута, когато бяхме натикали Лудогорец в полето им и по този начин разби темпото и подема ни. От друга страна пък влезлите (Текпетей и Ману) са бързи офанзивни играчи и резултата се видя - и двмата вкараха голове, като Ману дори и асистенция записа на всичко отгоре. В хода на целия мач може да не е наидграл Стоилов, но реагира когато трябваше. Майстрски ход. Но това е лукса да разполагаш с много и равностойни играчи. От друга страна Стоилов мисля, че прави грешка, като държи в първия състав Христос, трябва да го остави на пейката, за сметка на Александров. Страшно слаб мач изигра и Михайлов му подля вода с онова подаване в края...

С Космонавта, Чибота и Сотириу срещу себе си, Александров щеше да е под душа още на полувремето. Моля, позволете на Мъри да разбира футбола по-добре от вас и да преценява кой трябва да започва и кой не.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga, LoveAndPeace, tmanolov, TristaNNN и 54 госта