efbet Лига: ЦСКА-София (София) - Левски (София), Неделя от 16:30

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Вълчан
Мнения: 4275
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: efbet Лига: ЦСКА-София (София) - Левски (София), Неделя от 16:30

Мнениеот Вълчан » 26 сеп 2021 19:04

Без удари към вратата няма как да стане. Днес стана това което всички очакваха. Левски да загуби. Все пак обаче загуби трудно.Няколко индивидуални грешки решиха мача.

Halo
Мнения: 399
Регистриран на: 28 окт 2016 23:26
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА-София (София) - Левски (София), Неделя от 16:30

Мнениеот Halo » 26 сеп 2021 19:12

Левски играха според очакванията. Резултатът е добър, дори над очакванията.
Да нямаш физическа подготовка вече втори сезон, това е аматьорщина. Вина за това има най-вече Наско Сираков. Не може професионален тим, да е толкова слаб физически. Играта не може да се оцени при такова положение, нито тактиката. Физиката е основата на спорта. Като нямаш такава, за какъв професионализъм говорим?

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: efbet Лига: ЦСКА-София (София) - Левски (София), Неделя от 16:30

Мнениеот THE G.A.M.E » 26 сеп 2021 19:16

Индивидуалната класа не беше на наша страна.
Едно изригване на онзи несретник Кайседо реши мача.
А че е несретник се видя при идентично положение след това, когато си поведе топката като първокласник.
Жалко, че нямаме читав Ц.Н. и практически - класически "крила".
Според мен Здравко се стара, но сякаш ще е по полезен като резерва, когато противникът се е поуморил.
От другата страна просто нямаме типично крило и се налага Миланов да цъка често там.

Инак съм съгласен, че има някакво игрово надграждане.
Подредени сме, разпиляността като цяло отсъства, дори когато са уморени се стремят да спазват някаква постройка и идея.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: efbet Лига: ЦСКА-София (София) - Левски (София), Неделя от 16:30

Мнениеот THE G.A.M.E » 26 сеп 2021 19:18

luchoni написа:Незнам къде виждате толкова тази подредена игра при положение ,че три пъти излизат играчи сами срещу вашия вратар и то за едно полувреме. Това и Марек не го допусна въпреки ,че бяха много по слаби от вас. А и имате Еди удар във вратата за 90мин. Ако друг треньор беше направил този мач а не Стоилов щяхте да го изядете.
Излязоха след две подхлъзвания и една индивидуална грешка.
Като цяло нямаше групови грешки при играчите в синьо.
Просто индивидуалните грешки са в следствие на липсата на класа и непълноценна подготовка.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9294
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: efbet Лига: ЦСКА-София (София) - Левски (София), Неделя от 16:30

Мнениеот mikata » 26 сеп 2021 19:31

Цигането си го надбяга Шелис като спрял. Всеки мач грешки в защита.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
OOP
Мнения: 1359
Регистриран на: 19 юли 2012 14:01
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА-София (София) - Левски (София), Неделя от 16:30

Мнениеот OOP » 26 сеп 2021 19:39

Halo написа:Левски играха според очакванията. Резултатът е добър, дори над очакванията.
Да нямаш физическа подготовка вече втори сезон, това е аматьорщина. Вина за това има най-вече Наско Сираков. Не може професионален тим, да е толкова слаб физически. Играта не може да се оцени при такова положение, нито тактиката. Физиката е основата на спорта. Като нямаш такава, за какъв професионализъм говорим?


luchoni написа:Незнам къде виждате толкова тази подредена игра при положение ,че три пъти излизат играчи сами срещу вашия вратар и то за едно полувреме. Това и Марек не го допусна въпреки ,че бяха много по слаби от вас. А и имате Еди удар във вратата за 90мин. Ако друг треньор беше направил този мач а не Стоилов щяхте да го изядете.


Любче ти ли си бре младеж ? :lol: :oops: :lol:
От „Фен клуб Сектор Г”:
Всъщност няма „сливане”, няма и „обединение” – има единствено преименуване на Литекс, слагането на червени екипи на техните футболисти и използването на нашата емблема.

Mitata написа:Ние за чест и морал не говорим

vvessel
Мнения: 4314
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА-София (София) - Левски (София), Неделя от 16:30

Мнениеот vvessel » 26 сеп 2021 19:44

На Краев май му се намери място и се справи относително добре. Като цяло в средата стояхме стабилно. Слабо място ни бяха фланговете. Първото полувреме що годе се получаваше нещо, но второто ни затвориха и от там дойдоха и грешките. Стоилов нямаше отговор на това. Още от началото на второто оранжевите ни подложиха на натиск и беше ясно, че рано или късно може да падне гол. Според мен трябваше ние да се опитаме да пресираме и ако не вкараме, поне трудно ще ни вкарат. Вместо това допуснахме нас да ни пресират и от там да им дойдат положенията. С тези играчи нямаше да е срамно просто да изритваме напред и ако стане нещо - стане. Ако не, те трябва да градят атаката, а се видя, че трудно им се получава. Но откакто се обърне каруцата пътища много ;) . Факт е, че нямаме равностойни смени които могат да променят нещо. Тройчо смени половината отбор без да се отрази на качеството. Ние сменяме някой, защото или едвам ходи или може да си изкара картон.
Както казваше Сталин - кадрите решават. На мястото на Сираков ни трябва Сталин. Иначе не става. Стоилов временно му спаси кожата, но се вижда и от самолет, че е слаб като собственик. Все още не съм сигурен това уволнение на Хубчев беше избиване на комплекси и да се направи на големия шеф или просто му гарантира парите до края на договора. По бях склонен да мисля , че е второто, но напоследък си мисля, че е първото.

drvasko98
Мнения: 6945
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА-София (София) - Левски (София), Неделя от 16:30

Мнениеот drvasko98 » 26 сеп 2021 20:14

Halo написа:Грешка на Михайлов при втория гол. Защо излезе, при положение, че Кайседо беше налял гипса.
За Шелис какво да се каже! Кайседо се бори с топката, бавен е, а той не може дори да го настигне. Много бавен!


Само като прочета, е Кайседо е бавен и....А Шелист е вярно че е бавен, показа го срещу Кръстев в първия мач. И все пак въпреки, че на ниско ниво имаме 4-5 играчи все пак един е на заводски ниво и не, не е нито Бари, нито Краев. С нормален професионален вратар този мач поне не го губехме.

Halo
Мнения: 399
Регистриран на: 28 окт 2016 23:26
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА-София (София) - Левски (София), Неделя от 16:30

Мнениеот Halo » 26 сеп 2021 20:56

Когато се бориш с топката, няма как да си бърз.

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6773
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА-София (София) - Левски (София), Неделя от 16:30

Мнениеот icko65 » 26 сеп 2021 22:00

1914.1902 написа:Аз се чудя как не успя да покрие близкия ъгъл с такова телосложение.

Защото легна в грешната посока...
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 133 госта