efbet Лига: ЦСКА-София (София) - Левски (София), Неделя от 16:30

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

vvessel
Мнения: 4315
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА-София (София) - Левски (София), Неделя от 16:30

Мнениеот vvessel » 26 сеп 2021 18:38

Второто полувреме не направихме нищо смислено. Не разбрах каква беше идеята на Стоилов, да пази резултата ли. Нямаме нападател, нямаме креативен халф, но дори и до удар отдалеч не стигнахме. Безидейно и слабо. Колкото и съдията. Ако е преценил, че има удар без топка, на който отново не видяхме повторение, освен директен червен друго не се дава. Освен това всички спорни положения бяха дадени в оранжево. Ако пада наш обикновено не се свири, ако пада техен, задължително свирка.
Когато имаш добре организиран и сработен съперник срещу себе си е достатъчно леко побутване да обърне лодката. Но не трябва да омаловажаваме беззъбата ни игра и явната липса на качества на няколко поста. Михайлович на 3-4 пъти ми къса нервите, като единия път можеше да е фатално. Цоневи като че ли са в дупка, а Бари и да не играеше все тая. Проблема при него е, че май няма с кого да се смени. Като цяло липсата на качество реши мача и само един Миланов не стига.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22644
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА-София (София) - Левски (София), Неделя от 16:30

Мнениеот NOMER14 » 26 сеп 2021 18:39

Без централен нападател няма как да стане. Такъв ти трябва за подобни срещи в последните 15 минути. Знам, че Мъри недолюбваше дори Гонзо.

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3237
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА-София (София) - Левски (София), Неделя от 16:30

Мнениеот alexdb » 26 сеп 2021 18:40

Halo написа:
Dani Kiki написа:
Halo написа:Грешка на Михайлов при втория гол. Защо излезе, при положение, че Кайседо беше налял гипса.


Скъсява ъгъла и покрива по-голяма част от вратата, нормално е да го направи.


Така изглежда, но на гърба си имаше Шелис. В същото време всяка допълнителна крачка му скъсяваше ъгъла. Не съм сигурен, че щеше да вкара, ако Михайлов беше си стоял на вратата, като покаже железни нерви.


Ако Михайлов беше си седял в малкото поле, както ти твърдиш, че е трябвало и ако беше направил същото и в двете аналогични положения резултата щеше да е вероятно 4:1. При нападател срещу вратаря без защитник пред него скъсяването на ъгъла е задължително.

Потребителски аватар
teerr
Мнения: 1273
Регистриран на: 14 май 2011 20:14
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА-София (София) - Левски (София), Неделя от 16:30

Мнениеот teerr » 26 сеп 2021 18:45

Без футбалери,без пари не е чак толкова зле,Само Левски...........
Г.Ганчев:Душата ми е люлякова,сърцето оранжево.......- Никога няма да напусна Литекс......

https://www.youtube.com/watch?v=BLd0kDXPuHI

Halo
Мнения: 399
Регистриран на: 28 окт 2016 23:26
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА-София (София) - Левски (София), Неделя от 16:30

Мнениеот Halo » 26 сеп 2021 18:51

alexdb написа:
Halo написа:
Dani Kiki написа:
Halo написа:Грешка на Михайлов при втория гол. Защо излезе, при положение, че Кайседо беше налял гипса.


Скъсява ъгъла и покрива по-голяма част от вратата, нормално е да го направи.


Така изглежда, но на гърба си имаше Шелис. В същото време всяка допълнителна крачка му скъсяваше ъгъла. Не съм сигурен, че щеше да вкара, ако Михайлов беше си стоял на вратата, като покаже железни нерви.


Ако Михайлов беше си седял в малкото поле, както ти твърдиш, че е трябвало и ако беше направил същото и в двете аналогични положения резултата щеше да е вероятно 4:1. При нападател срещу вратаря без защитник пред него скъсяването на ъгъла е задължително.


Няма задължителни неща във футбола. Тук говорим най-вече за опит. Ако си стоеше на вратата, надали щеше да стане гол. Кайседо нямаше как да нанесе силен удар, защото буквално се бореше с топката. Той нанесе лек удар, а Михайлов се намеси зле. Говорим за нападател, който ти идва отстрани, почти от тъча, а на гърба си има Шелис, който бяга като 100 годишен, но все пак е на метър зад съперника.

Вече е без значение. Беше ясно, че няма кой да вкара гол, а пък без никакви удари второто полувреме, съвсем.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21347
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА-София (София) - Левски (София), Неделя от 16:30

Мнениеот metodito » 26 сеп 2021 18:52

"Чудо ли е станало, кажи...". Влизам в темата за мача и няма тролските-хейт мнения, които виждах принципно. Добре. За мача... Мисля, че Мъри можеше да проведе мача и по-добре. Шелис няма място в "Левски". Трябва ни в защита нов Давид, а в атака - нов Дембеле.

Halo
Мнения: 399
Регистриран на: 28 окт 2016 23:26
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА-София (София) - Левски (София), Неделя от 16:30

Мнениеот Halo » 26 сеп 2021 18:58

Само искам да напомня, че Кайседо е нападател, който вкарва доста трудно, дори и на празна врата. Затова и идеята ми беше, че срещу подобен тип играчи, макар и много мощни и борбени, трябва да се играе чрез психика. Стоиш му, а той си бие в аут, каквото прави всеки мач на Литекс.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА-София (София) - Левски (София), Неделя от 16:30

Мнениеот wilge » 26 сеп 2021 19:01

Левски няма футболни аргументи да са противопостави на Ловеч и Разград. Само с един Георги Миланов няма как да стане. Липсата на качество в единиците, недостатъчната физическа подготовка си казаха думата. Иначе Левски изигра мача на върха на възможностите си. Надграждането е очевАдно. Разликата между този отбор и онзи, воден от треньорските недоразумения преди него е от небето до земята. Такива мачове са полезни за Левски, те са като сито през което ще изпаднат голяма част от облеклите сините екипи по стечение на обстоятелствата. С наличния личен състав не бива да очакваме нищо впечатляващо. На вратата Ники няма конкуренция, в защита само Гьоко няма да промени нищо. Драган ми е на кантар, Кордоба е неизвестност, другите не заслужават клавиатурата ми. С Краев, Костадинов, Марин и останалите млади надежди трябва много да се работи. А със Здравко дори повече. Ако шефовете на Левски искат победи трябва да осигурят на треньорите нападатели. Кондиционен спец и треньор на вратарите също. Нямам обяснение защо Наско не каза и дума по повод съдийството, особено при обстоятелството, че от три дена из въздуха се носеше мълвата, че смешникът Чинков изпълнява поръчка и ще ни пореже. Не, че нещо... но такова подпиране дразни. Левски ще бъде истински силен като клуб когато отсвири Диемите да предават мачовете му. Като начало бих сменил коментатора.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА-София (София) - Левски (София), Неделя от 16:30

Мнениеот koisa » 26 сеп 2021 19:01

Както казах не бива да се правят драми. Нашия отбор не е водил нормална подготовка, а голяма част от играчите нямат нужните качества за Левски. И все пак се опълчихме доколкото ни стигат силите. Срещу далеч по-скъп и обигран отбор. Щом с тези играчи им даваме зор, представете си какво би било, ако отбора е водил нормална подготовка и се вземат 3-4 качествени попълнения. Просто трябва да дадем нужното време на Мъри да изгради отбор.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Dani Kiki
Мнения: 775
Регистриран на: 13 дек 2009 13:57
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА-София (София) - Левски (София), Неделя от 16:30

Мнениеот Dani Kiki » 26 сеп 2021 19:02

Според мен има лъч надежда. Личи си, че Мъри почва да гради отбор - подредени, играещи според силите си. И най-вече с хъс! Сигурен съм,че в следващите мачове Левски ще е друг. Дано намерят и още някое качествено попълнение в средата и в нападение.
realno: Бройчо сега се оплаква като клиент изпуснал евтино олио? :)


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 126 госта