efbet Лига: Левски (София) - ЦСКА 1948, Събота от 19:45

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3167
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - ЦСКА 1948, Събота от 19:45

Мнениеот alexdb » 21 сеп 2021 01:21

skitnik32 написа:
alexdb написа:
skitnik32 написа:
alexdb написа:
skitnik32 написа:
alexdb написа:
Но за по-малко мачове има вкарани 3 гола, а тоя хич :lol:



и защо трябва да задълбаваме толкова? Спомни си с какви халфове зад себе си играеше Нирен и с какви играе Бари.Оня имаше по 20 положения на мач. Тоя по 2... То и едномъдия бе голмайстор в испания ама си бе дърво.

п.с. Хич не харесвам Бари, но трябва да сме коректни.


Не задълбаваме. Този е най-яловия нападател в цялата история на Левски и това може би е един от главните проблеми да сме на опашката, а не да си кретаме в средата на таблицата. Благодарение на него играем в някаква иновативна схема с фалшив нападател.

И седя и се чудя защо този е в Левски и никой не си е направил труда дори да опита да навие Костов да се върне. Не, че е върха на сладоледа, но момчето играеше, стараеше се и вкарваше. Не ми се вярва в Пирин да взима космическа заплата и да има някакви нечовешки претенции.



Пак подчертавам. НЕ ХАРЕСВАМ Бари но как определяш най-ялов. Ако Бари имаше поне половината от възможностите на Нирен и Гаучо съм 100000% убеден, че КПД-то му щеше да е много по-голямо.


Пич, стига с тия възможности. За 25 мача имаше възможности бол, но ни една не използва. Истинският таран от половин положение ще вкара, тоя дотук сигурно от 50 не е успял. Робърта миналия сезон с какви футболисти зад себе си игра? Но момчето макар и да не беше някакъв супер-мега талант си беше приличен нападател с качества и си вкарваше. Тоя и на празна врата от 5 метра е съмнително, че ще вкара. А мани другото ми и пари за него броихме, че и заплатата му сигурно не е от ниските. А сигурно е единственият от нападателните ни футболисти, който никога не е отбелязвал гол.

Отделно къде изобщо ми ги сравняваш? Оня Гамбиеца има официални някакви 20 участия, ама колко минути са това всъщност? Тогава ние си имахме като основен нападател Гонзо, като втори нападател Тодор Колев и тоя като някакъв пълнеж за по 10-15 мин.. Тоя Гаучото същата история - покрай Чиликов е хващал ръка по няколко минути, докато Бари ти играе по цял мач като титуляр



добре бе мамка му ти малоумен ли си? първо не е гамбиец а швед. второ ти определяш Бари като най-ялов и в същото време не зачиташ КПД-то? то все едно да сравняваш Гара с наследника му Арс. и двамата играят на една позиция но коренно различни като характеристики. единственото което ти доказвам е че не можеш да използваш определението "най-ялов". ако не си го гледал "гамбиеца" това е друг въпрос. беше пълно дърво.


Не ми се водят празни спорове. Казах достатъчно, но айде да си по-доволен, че да не си пишем излишни глупости - нека бъде най-яловия основен нападател в цялата стогодишна история на Левски. Така става ли? А КПД-то на централния нападател се определя по отбелязаните голове. На този е НУЛА. А по-малко от нула ще е ако вземе да си вкара и някой автогол. Тогава и в Генес може да влезе барабар с високото си КПД. :lol:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 47 госта