efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Петък от 21:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23085
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Петък от 21:00

Мнениеот W84me » 21 авг 2021 00:31

NOMER14 написа:
W84me написа:
NOMER14 написа:Исторически погледнато нищо ново не се е случило. Падаме като гости от традиционно най-силния извънстоличен отбор.

Този Ботев е уникално посмешище, смятай ние какво сме, щом ни бие.

И са на първо място.

Нивото е потресаващо, след Лудогорец всичко е потоп. Тирето на моменти.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Odessit
Мнения: 420
Регистриран на: 24 дек 2015 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Петък от 21:00

Мнениеот Odessit » 21 авг 2021 00:34

NOMER14 написа:
W84me написа:
NOMER14 написа:Исторически погледнато нищо ново не се е случило. Падаме като гости от традиционно най-силния извънстоличен отбор.

Този Ботев е уникално посмешище, смятай ние какво сме, щом ни бие.

И са на първо място.


Пети кръг, при това непълен, има отбори с по един-два мача. Първенството тепърва започва.

Истинска класа са само Неделев и Илиев, а половината са тъмна Индия.

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3646
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Петък от 21:00

Мнениеот DarkPsy » 21 авг 2021 00:36

W84me написа:
NOMER14 написа:Исторически погледнато нищо ново не се е случило. Падаме като гости от традиционно най-силния извънстоличен отбор.

Този Ботев е уникално посмешище, смятай ние какво сме, щом ни бие.


Уникалното посмешище в момента е на първо място. Вие къде сте ?

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23085
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Петък от 21:00

Мнениеот W84me » 21 авг 2021 00:38

DarkPsy написа:
W84me написа:
NOMER14 написа:Исторически погледнато нищо ново не се е случило. Падаме като гости от традиционно най-силния извънстоличен отбор.

Този Ботев е уникално посмешище, смятай ние какво сме, щом ни бие.


Уникалното посмешище в момента е на първо място. Вие къде сте ?

Пиши ми в края на сезона, че сте пълен дроб. Никакъв шанс за топ 6.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3646
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Петък от 21:00

Мнениеот DarkPsy » 21 авг 2021 00:40

Odessit написа:
NOMER14 написа:
W84me написа:
NOMER14 написа:Исторически погледнато нищо ново не се е случило. Падаме като гости от традиционно най-силния извънстоличен отбор.

Този Ботев е уникално посмешище, смятай ние какво сме, щом ни бие.

И са на първо място.


Пети кръг, при това непълен, има отбори с по един-два мача. Първенството тепърва започва.

Истинска класа са само Неделев и Илиев, а половината са тъмна Индия.


Супрайен смея да твърдя е един от най-добрите защитници в момента в първенството. Погледни къде е играл. Бароан много прилича на Косоко, който си беше класа и според мен тепърва ще показва възможности. Току е машинка. Па Конате също е достатъчно добър. Мартенс и в Царско село впечатляваше, а днес второто беше блестящ.Подценяват ни и много отбори ще гризнат дървото.

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3646
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Петък от 21:00

Мнениеот DarkPsy » 21 авг 2021 00:40

W84me написа:
DarkPsy написа:
W84me написа:
NOMER14 написа:Исторически погледнато нищо ново не се е случило. Падаме като гости от традиционно най-силния извънстоличен отбор.

Този Ботев е уникално посмешище, смятай ние какво сме, щом ни бие.


Уникалното посмешище в момента е на първо място. Вие къде сте ?

Пиши ми в края на сезона, че сте пълен дроб. Никакъв шанс за топ 6.


Ок. Щом това те прави щастлив.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21304
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Петък от 21:00

Мнениеот metodito » 21 авг 2021 00:53

Надявам се следващият треньор да запази Живко в екипа си. На момчето му пука. Той е на треньорската скамейка това, което беше Марто Райнов на терена: знаеш, че не може, но ще направи всичко по силите си. За разлика от един Обертан, който може много, но не иска. За какво ти е някакъв бездушник. :!: Като фен ще предпочета 100 пъти Райнов пред Обертан. Лично аз благодаря на Живко. Не става, обаче искрено се труди. А това понякога е повече!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Петък от 21:00

Мнениеот blue avalanche » 21 авг 2021 03:58

vvessel написа:Според мен един от основните проблеми на отбора е защитата. След изчезването на почти всички играли в защита през пролетта, включително и Райнов, сега има някакви хора без сработка, а и без умения на част от тях и резултатите не закъсняха. Да се хвърля цялата вина върху Миланов е несериозно и повърхностно. Предполагам някой доста по-опитен треньор би постигнал малко по-удовлетворителни резултати, но все пак Живко не се е сложил сам за треньор. Там е защото или няма други желаещи или просто не се търсят такива.
Както се казва - не стреляйте по пианиста, той толкова си може.

Какво значи: Миланов не се е сложил сам за треньор? Никой не може да бъде накаран насила! Или са го шантажирали с компромат??? А, може би, дължи пари на лоши чичковци?
Я, по-сериозно...

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Петък от 21:00

Мнениеот blue avalanche » 21 авг 2021 04:04

metodito написа:Надявам се следващият треньор да запази Живко в екипа си. На момчето му пука. Той е на треньорската скамейка това, което беше Марто Райнов на терена: знаеш, че не може, но ще направи всичко по силите си. За разлика от един Обертан, който може много, но не иска. За какво ти е някакъв бездушник. :!: Като фен ще предпочета 100 пъти Райнов пред Обертан. Лично аз благодаря на Живко. Не става, обаче искрено се труди. А това понякога е повече!

И на мен ми пука. Може ли да седя на треньорската скамейка? Като знае, че не може - да не се пречка! Уж обича отбора, а нанесе толкова щети, че следващия с лопата да ги рине. Същия бездарник като Топузаков!
И какво значи Обертан можел, но не искал? Човекът се скъса да пробива отляво, отдясно, в центъра... Ама нямаше с кого от другите дървета едно двойно да направи! Или трябваше да центрира от корнер и да тича да си отиграва топката?
Последна промяна от blue avalanche на 21 авг 2021 05:49, променено общо 1 път.

На линия
vvessel
Мнения: 4295
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Петък от 21:00

Мнениеот vvessel » 21 авг 2021 04:13

blue avalanche написа:Какво значи: Миланов не се е сложил сам за треньор? Никой не може да бъде накаран насила! Или са го шантажирали с компромат??? А, може би, дължи пари на лоши чичковци?
Я, по-сериозно...

Означава, че друг го е сложил. Толкова ли е трудно да разбереш елементарно изречение?? И този другия носи отговорност. Аз ако дам на някой 15 годишен без книжка да ми кара колата и той я блъсне, кой е виновен? Аз или шофьора?
Айде малко по-сериозно и включвай чат-пат мозъка.
п.п. Дано не се налага да обяснявам кой го е сложил треньор, че нямам нерви да се занимавам с глупости.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: suni, vlong, vvessel и 36 госта