efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Петък от 21:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Петък от 21:00

Мнениеот blue avalanche » 21 авг 2021 05:45

vvessel написа:
blue avalanche написа:Какво значи: Миланов не се е сложил сам за треньор? Никой не може да бъде накаран насила! Или са го шантажирали с компромат??? А, може би, дължи пари на лоши чичковци?
Я, по-сериозно...

Означава, че друг го е сложил. Толкова ли е трудно да разбереш елементарно изречение?? И този другия носи отговорност. Аз ако дам на някой 15 годишен без книжка да ми кара колата и той я блъсне, кой е виновен? Аз или шофьора?
Айде малко по-сериозно и включвай чат-пат мозъка.
п.п. Дано не се налага да обяснявам кой го е сложил треньор, че нямам нерви да се занимавам с глупости.

Означава, че НИКОЙ не може да "сложи" някого за треньор, ако този някой НЕ ЖЕЛАЕ! Миланов да не е роб? Някой го бил сложил... Що не дойде този "някой" да сложи мен за треньор?
Няма какво да обясняваш. Не са му сложили пистолет до главата, за да го накарат, я...
Айде пак "включете мозъка"...

vvessel
Мнения: 4312
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Петък от 21:00

Мнениеот vvessel » 21 авг 2021 07:27

blue avalanche написа:
vvessel написа:
blue avalanche написа:Какво значи: Миланов не се е сложил сам за треньор? Никой не може да бъде накаран насила! Или са го шантажирали с компромат??? А, може би, дължи пари на лоши чичковци?
Я, по-сериозно...

Означава, че друг го е сложил. Толкова ли е трудно да разбереш елементарно изречение?? И този другия носи отговорност. Аз ако дам на някой 15 годишен без книжка да ми кара колата и той я блъсне, кой е виновен? Аз или шофьора?
Айде малко по-сериозно и включвай чат-пат мозъка.
п.п. Дано не се налага да обяснявам кой го е сложил треньор, че нямам нерви да се занимавам с глупости.

Означава, че НИКОЙ не може да "сложи" някого за треньор, ако този някой НЕ ЖЕЛАЕ! Миланов да не е роб? Някой го бил сложил... Що не дойде този "някой" да сложи мен за треньор?
Няма какво да обясняваш. Не са му сложили пистолет до главата, за да го накарат, я...
Айде пак "включете мозъка"...

Ами помолили са го - съгласил се е. Кво се правиш, че не разбираш. Кой не желае да е треньор на Левски. Теб не са те молили , защото не си играл в Левски. Той е играл. Пролетта се справи прилично, но сега нещата не вървят и подаде оставка - нормално. Не разбирам на теб какъв ти е проблема с него, а не виждаш от къде идва основния проблем.
Прочети пак примера с колата и помисли. Дано се сетиш.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Петък от 21:00

Мнениеот Warped » 21 авг 2021 07:50

Простото момче Живко направи доброто и се махна.
Изключителнно лош мач.
Най слаби: Бари, Славчев, Горанов, каква изненада..
Съдията пе*е*аст
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Петък от 21:00

Мнениеот bilyaletdinov » 21 авг 2021 08:22

Не харесаха Папазов, ама харесваха Мони Славчев да играе централен защитник :oops: Кой носи отговорност за това? Живко, Наско, някой друг? Кой гений реши, че Мони Славчев става за централен защитник? А кой остави Левски само с Георги Александров в защита?
Пълна нула са в Левски и борбата за оцеляване ще е жестока тази година. Това е най-слабия отбор в групата. Никакъв баланс. Няма защита, няма нападение за сметка на това от халфове компот могат да направят. И пак чакат нещо. Преди беше Диксън, сега някакво ОС. И след него какво? Пак същото.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21345
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Петък от 21:00

Мнениеот metodito » 21 авг 2021 08:25

blue avalanche написа:
metodito написа:Надявам се следващият треньор да запази Живко в екипа си. На момчето му пука. Той е на треньорската скамейка това, което беше Марто Райнов на терена: знаеш, че не може, но ще направи всичко по силите си. За разлика от един Обертан, който може много, но не иска. За какво ти е някакъв бездушник. :!: Като фен ще предпочета 100 пъти Райнов пред Обертан. Лично аз благодаря на Живко. Не става, обаче искрено се труди. А това понякога е повече!

И на мен ми пука. Може ли да седя на треньорската скамейка?

Може. Убеден съм, че ще си по-успешен от Букарев, Топчо и няколко други "треньори" в последните няколко години. Ако ще и да нямаш тапия от така престижната спортна академия в София.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9291
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Петък от 21:00

Мнениеот mikata » 21 авг 2021 08:34

Освен Гошо Тодоров не виждам кой ще се съгласи за треньор.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2457
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Петък от 21:00

Мнениеот sinqkrepost1914 » 21 авг 2021 08:41

Гошо Тодоров вече беше употребен няколко пъти, човекът си има и достойнство. А и той би бил просто поредния кърпич, който печели някакво време на НС, в което той да бездейства. Гошо Тодоров няма и какво да направи повече. Може да ги вдигне за 2-3 мача, ама предвид програмата - едва ли. Положението е много тежко и само неадекватността и бездействието на НС го усложниха. Той си чака парите от палмите, както си чакаше и палмите от Диксън. Да не се хване за палците накрая след ОС, че тогава ще го духаме като за последно..
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

realno
Мнения: 6454
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Петък от 21:00

Мнениеот realno » 21 авг 2021 09:01

metodito написа:Надявам се следващият треньор да запази Живко в екипа си. На момчето му пука. Той е на треньорската скамейка това, което беше Марто Райнов на терена: знаеш, че не може, но ще направи всичко по силите си. За разлика от един Обертан, който може много, но не иска. За какво ти е някакъв бездушник. :!: Като фен ще предпочета 100 пъти Райнов пред Обертан. Лично аз благодаря на Живко. Не става, обаче искрено се труди. А това понякога е повече!

Пълни глупости. Все едно да нямам шофьорска книжка и да кача деца в кола за да ги закарам където поискат защото са било наложително. Знаеш какви ще бъдат последствията. Мислете като пишете. Желанието не е достатъчно за да поемеш дадена отговорност. По добре не върши нищо от колкото да се заемеш с нещо, което не разбираш.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21345
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Петък от 21:00

Мнениеот metodito » 21 авг 2021 09:12

.
Последна промяна от metodito на 21 авг 2021 09:20, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22629
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Петък от 21:00

Мнениеот NOMER14 » 21 авг 2021 09:14

Днес в колко часа ще узнаем името на новия треньор.
Апропо - към момента Левски си има официален треньор и това не е Живко. Така е според някои сайтове.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 71 госта