efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Петък от 21:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Odessit
Мнения: 422
Регистриран на: 24 дек 2015 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Петък от 21:00

Мнениеот Odessit » 21 авг 2021 14:58

metodito написа:
Odessit написа:
metodito написа:
realno написа:После видях,че и други са писали, но човек трябва да си знае възможностите и да има правилна самопреценка. Ако нямаш такава ставаш за смях както стават смешни, хората, които си мислят, че могат да пеят, но не могат и се явяват на "Гласа на България".

Еми, това е така, но то поне 10 от последните ни треньори не е трябвало въобще да се цанят за тая професия, понеже интелектуално са много, ама много назад. Не знам НСА как ги раздава тея лицензи, но е явно, че има нещо много сбъркано тук.


Те някога и шофьорски книжки "раздаваха", имаше си и тарифа, като дори можеха да те впишат в състава на изкаралите курс и изпит. Сега с камерите може да се е променило, например тарифата да е двойна.

Намерили са му цаката. Жертвите по пътя се увеличават. Добре, че Медицинската академия не дават китап, както НСА на футболните треньори, че мани-мани.


Сигурен ли си, че не дава? Мислиш ли, че медицината е някакво екзотично изключение на фона на корупционното блато във всички други сфери? И изобщо не ти говоря нито по какъв начин се взимат изпитите по време на обучението, бедна ти е фантазията и за ултрасъвременните пищови, и за всякакъв род договорки с преподавателите, нито пък какво е нивото на самото обучение, а за самия Държавен изпит. Новите ни лекари са си точно като новите ни футболисти и новите ни треньори, то няма как и да бъде другояче. Цялото ни образование е на това ниво и което е по-лошото, продължава да дълбае. Изключения, разбира се, има и винаги ще има, но те са единици и не променят общата картинка.
Пресен пример от живота - колега обиколи сума ти доктори и никой не можа да постави диагноза на шестмесечната му дъщеря, а на тази възраст детето дори няма как да каже къде го боли. Патили хора го насочиха към пенсиониран педиатър, оказало се, че не е нищо сложно за разгадаване и след елементарна операция детето вече е здраво. Та от мен да го знаеш - при проблеми с малко дете само при педиатър с много опит.

Съответно при проблеми с футболисти с интелект на малки деца - опитен треньор, който да им обясни на понятен за тях език най-елементарните неща, след като са пропуснали да ги научат в школите. Иначе се получава комичната ситуация всеки да бяга като муха без глава накъдето си иска, а топката да минава между тях като на парад.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21357
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Петък от 21:00

Мнениеот metodito » 21 авг 2021 15:22

Ужас - това, което казваш за лекарите. Не съм убеден, че е така, но не съм близо до тази сфера, а на доктор (чукам на дърво) ходя по веднъж на няколко години. А за тренера, аз отдавна мрънкам, че искам да видя не "перспективен, млад специалист", а някой "дъртак".

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Петък от 21:00

Мнениеот Warped » 21 авг 2021 15:43

Глупости и чорбарски "тези".
Нарушението за дузпата на ботевЪ беше ИЗВЪН наказателното поле.
Чисти 2 жълти за дилан Мертенс!!
Още една дузпа за Левски 90-та минута имаше.
Ей БотевЪ нагли и злобни сте
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Петък от 21:00

Мнениеот bsz1916 » 21 авг 2021 15:52

Aronaks написа:
realno написа:Имам само един въпрос, с какво Живко заслужи да е старши треньор на Левски? Кой отбор е водил преди това та дори и младежи и какви успехи е имал? Няма да питам да ли има образование за треньор.


Единственото обяснение е, че Сираков не може да намери друг треньор. Или никой не иска да бъде треньор на Левски в момента. Няма друго обяснение за да продължава да държи Живко.

Вчера Живко Миланов между другото каза и това , че никога не е бил старши треньар на Левски . Само се е съгласил да помага предвид ситуацията в отбора . Може и така да е - при тоя " собственик " едва ли има много мераклии да заемат тая длъжност .
Последна промяна от bsz1916 на 21 авг 2021 15:54, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4232
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Петък от 21:00

Мнениеот LoveAndPeace » 21 авг 2021 15:53

Изключително много ми липсва някое ренде тип Пажин , Драгич , Георги Марков , а по-наши дни Д-р Тиам.
С едно елегантно влизане в 8мата минута да прати Тошко Неделев някъде около 3ти ред в сектор А и да прекъсне в зародиш идеята на папагалите относно Георги Миланов.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Петък от 21:00

Мнениеот Готвача » 22 авг 2021 11:30

LoveAndPeace написа:Изключително много ми липсва някое ренде тип Пажин , Драгич , Георги Марков , а по-наши дни Д-р Тиам.
С едно елегантно влизане в 8мата минута да прати Тошко Неделев някъде около 3ти ред в сектор А и да прекъсне в зародиш идеята на папагалите относно Георги Миланов.

Яко,но осъществимо или с цяла банда продажни съдии,които да ви свирят цял сезон,или в окръжните,където друго не се и играе.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4232
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Петък от 21:00

Мнениеот LoveAndPeace » 22 авг 2021 12:01

Готвача написа:
LoveAndPeace написа:Изключително много ми липсва някое ренде тип Пажин , Драгич , Георги Марков , а по-наши дни Д-р Тиам.
С едно елегантно влизане в 8мата минута да прати Тошко Неделев някъде около 3ти ред в сектор А и да прекъсне в зародиш идеята на папагалите относно Георги Миланов.

Яко,но осъществимо или с цяла банда продажни съдии,които да ви свирят цял сезон,или в окръжните,където друго не се и играе.

Аха , да , да. https://youtu.be/KTaNODyN4N0?t=468

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Петък от 21:00

Мнениеот Готвача » 22 авг 2021 13:01

LoveAndPeace написа:
Готвача написа:
LoveAndPeace написа:Изключително много ми липсва някое ренде тип Пажин , Драгич , Георги Марков , а по-наши дни Д-р Тиам.
С едно елегантно влизане в 8мата минута да прати Тошко Неделев някъде около 3ти ред в сектор А и да прекъсне в зародиш идеята на папагалите относно Георги Миланов.

Яко,но осъществимо или с цяла банда продажни съдии,които да ви свирят цял сезон,или в окръжните,където друго не се и играе.

Аха , да , да. https://youtu.be/KTaNODyN4N0?t=468

И какво трябва да ми каже това видео?Рев за една дузпа,има ли я,няма ли я...А за следващото положение в пеналта,когато гърчето се опита да оперира мисля че Тонев бе в ситуацията и ВАР тактично си замълча?Не го споменавате.Ето това е да се рита,или не падналия на земята.В мача на Черно море Пиргов се опита да откъсне главата на Ж.Атанасов БЕЗ даже и да се доближи до топката,спестена дузпа с цената на изгубени още две точки за ЧМ.Има още доволно примери за това ка НЕ ТРЯБВА да бъде използван ВАР.Моята теза обаче бе с ударение на друго място.Понеже колегата горе казва че Левски бил доволно силен и САМО с няколко опопълнения щял да играе напролет в групите на ЛЕ,казах че начина да се случи това е един-съдиите да ви бутат безогледно до спечелване на всички мачове по опътя къ подобно класиране.Защото сега и да ви бутат и да не ви бутат,резултата е плачевен.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Петък от 21:00

Мнениеот Warped » 22 авг 2021 13:22

[quote="Готвача"][/quote]
Скоро детектор на лъжата..? Нещо?
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: CSKA_FEN4E и 124 госта