efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Събота от 18:45

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9294
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Събота от 18:45

Мнениеот mikata » 31 юли 2021 22:05

България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: efbet Лига: Ботев (Враца) - ЛевсЙки (София), Събота от 18:45

Мнениеот Blue_Blood84 » 31 юли 2021 22:07

Поне феновете на стадиона си подкрепят отбора и не мрънкат като всички вас тука в тоя смешен форум. Хубчев не става за нищо, да се маха, махна се Хубчев дойде Гошо Тодоров. Да се маха Тодоров, по-добре да върнат Хубчев. Махна се Тодоров, дойде Живко, сега пишете по-добре да е Тодоров. Вие в тоя смешен форум сте като някакви путки във вечен цикъл и не знаете какво искате.
Последна промяна от Blue_Blood84 на 31 юли 2021 22:08, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Събота от 18:45

Мнениеот W84me » 31 юли 2021 22:08

Филмарите, като мен биха казали, че връщаме на Враца за победата преди няколко месеца. По принцип не ми се иска да го вярвам.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

brigades
Мнения: 215
Регистриран на: 17 фев 2018 12:00
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Събота от 18:45

Мнениеот brigades » 31 юли 2021 22:49

Odessit написа:
alexdb написа: Не знам защо Божинов се държи на пейката. Ако не може да изкара 20-30 мин. какво прави изобщо в Левски?


Щом всички казват, че Божинов е душата на отбора в съблекалнята, значи е така. Не пада духом, винаги е оптимист и в добро настроение, в трудни моменти дори помага финансово на отбора. Защо пък да не го направят него треньор без лиценз? Няма в никакъв сручай да е по-зле от сега. След като лесно намира общ език с всички в отбора, поне ще е добър мотиватор.


Божинов е клоун и палячо, който не спира да занимава младите футболисти с малки котета и чалга! На този глупак, трябва да му се забрани да контактува с тях! За какъв треньор го гласиш, сигурно преди някой мач ще можеш да ги намериш в някоя чалготека пияни като кирки!

choko77
Мнения: 573
Регистриран на: 03 окт 2009 12:43
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Събота от 18:45

Мнениеот choko77 » 31 юли 2021 22:59

kempesmario написа:Само аз ли си мисля, че Левски загуби 2 мача от най-големите мръсници във футбола. Слабия с дебелия за тях други мачове няма освен мача с Левски. После президента на Враца върл чорбар, правиха шпалир на тирето , нарочно контузиха миналата година Цонев. Най-гадните отбори, които само гледайте как ще играят срещу панчарево. Враца и Слабия отново ще бъдат последни в края на шампионата. Но това не ни оправдава, няма го левскарския дух в отбора, няма скаути да се вземат добри футболисти. Миланов освен да заеква като говори друго не може. Трагедия.

Аре да кажеш кой е "президента" на Враца ,че.аз съм от Враца и не знае да има президент.Акомимаш в предвид кмета,той е левскар да ти кажа,с шпалири Левски прави на Лудогорец не знам Ботев да е правил на някои.А мръснишки с а всички които бият Левски нали, дали така каза миналия сезон когато Левски би с 3-1 във Враца и цяла България се подиграва на Ботев ,че ви е дал мача.Ама на кой както му е угодно!

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9294
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Събота от 18:45

Мнениеот mikata » 31 юли 2021 23:03

choko77 написа:
kempesmario написа:Само аз ли си мисля, че Левски загуби 2 мача от най-големите мръсници във футбола. Слабия с дебелия за тях други мачове няма освен мача с Левски. После президента на Враца върл чорбар, правиха шпалир на тирето , нарочно контузиха миналата година Цонев. Най-гадните отбори, които само гледайте как ще играят срещу панчарево. Враца и Слабия отново ще бъдат последни в края на шампионата. Но това не ни оправдава, няма го левскарския дух в отбора, няма скаути да се вземат добри футболисти. Миланов освен да заеква като говори друго не може. Трагедия.

Аре да кажеш кой е "президента" на Враца ,че.аз съм от Враца и не знае да има президент.Акомимаш в предвид кмета,той е левскар да ти кажа,с шпалири Левски прави на Лудогорец не знам Ботев да е правил на някои.А мръснишки с а всички които бият Левски нали, дали така каза миналия сезон когато Левски би с 3-1 във Враца и цяла България се подиграва на Ботев ,че ви е дал мача.Ама на кой както му е угодно!

Сигурно си мисли за Империалци.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3237
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Враца) - ЛевсЙки (София), Събота от 18:45

Мнениеот alexdb » 31 юли 2021 23:04

Blue_Blood84 написа:Поне феновете на стадиона си подкрепят отбора и не мрънкат като всички вас тука в тоя смешен форум. Хубчев не става за нищо, да се маха, махна се Хубчев дойде Гошо Тодоров. Да се маха Тодоров, по-добре да върнат Хубчев. Махна се Тодоров, дойде Живко, сега пишете по-добре да е Тодоров. Вие в тоя смешен форум сте като някакви путки във вечен цикъл и не знаете какво искате.


Ами на първо време искаме да видим нещо футболно. Като например да си подадат два-три паса без грешка, да вземат някое единоборство и ако имаме късмет и да ритнат към вратата или да вкарат дузпа поне. Че това дет ходиш да кудкудякаш на стадиона е някаква друга игра. И второ да не ни бият като брашнен чувал най-слабите в групата. За силните няма смисъл да не говорим ;) .

choko77
Мнения: 573
Регистриран на: 03 окт 2009 12:43
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Събота от 18:45

Мнениеот choko77 » 31 юли 2021 23:07

brigades написа:
Odessit написа:
alexdb написа: Не знам защо Божинов се държи на пейката. Ако не може да изкара 20-30 мин. какво прави изобщо в Левски?


Щом всички казват, че Божинов е душата на отбора в съблекалнята, значи е така. Не пада духом, винаги е оптимист и в добро настроение, в трудни моменти дори помага финансово на отбора. Защо пък да не го направят него треньор без лиценз? Няма в никакъв сручай да е по-зле от сега. След като лесно намира общ език с всички в отбора, поне ще е добър мотиватор.


Божинов е клоун и палячо, който не спира да занимава младите футболисти с малки котета и чалга! На този глупак, трябва да му се забрани да контактува с тях! За какъв треньор го гласиш, сигурно преди някой мач ще можеш да ги намериш в някоя чалготека пияни като кирки!

Божинов е е дин самовлюбен палячо и смешник.Той става за аниматор само.Гледал съм десетки пъти на тренировки във Ботев Враца,когато беше и той само да вика по младите,да ги псува и да им измисля прякори не прави.Има сеза голяма работа и всички са му длъжни.Тов го уважавахме във Враца и го обичахме но той е един глупак.

choko77
Мнения: 573
Регистриран на: 03 окт 2009 12:43
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Събота от 18:45

Мнениеот choko77 » 31 юли 2021 23:11

mikata написа:
choko77 написа:
kempesmario написа:Само аз ли си мисля, че Левски загуби 2 мача от най-големите мръсници във футбола. Слабия с дебелия за тях други мачове няма освен мача с Левски. После президента на Враца върл чорбар, правиха шпалир на тирето , нарочно контузиха миналата година Цонев. Най-гадните отбори, които само гледайте как ще играят срещу панчарево. Враца и Слабия отново ще бъдат последни в края на шампионата. Но това не ни оправдава, няма го левскарския дух в отбора, няма скаути да се вземат добри футболисти. Миланов освен да заеква като говори друго не може. Трагедия.

Аре да кажеш кой е "президента" на Враца ,че.аз съм от Враца и не знае да има президент.Акомимаш в предвид кмета,той е левскар да ти кажа,с шпалири Левски прави на Лудогорец не знам Ботев да е правил на някои.А мръснишки с а всички които бият Левски нали, дали така каза миналия сезон когато Левски би с 3-1 във Враца и цяла България се подиграва на Ботев ,че ви е дал мача.Ама на кой както му е угодно!

Сигурно си мисли за Империалци.
Е те са си в чорбата,нас ни даваха повече до миналата година,сега там изсипват чували с пари.иначе да Валтер си е чорбар.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22637
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Събота от 18:45

Мнениеот NOMER14 » 31 юли 2021 23:21

Blue_Blood84 написа: Вердер, Шалке и Хамбургер и те са във втора дивизия изпаднали.

Да, но Байерн е несменяем шампион.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 134 госта