efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 21:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

ikar
Мнения: 1272
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 21:00

Мнениеот ikar » 26 юли 2021 12:22

Като всяко начало, така и това бе заредено с достатъчен оптимизъм. Въпреки финансовите и организационни несгоди, въпреки факта че в момента сме най-младият отбор.Едва ли има аналог в родният футбол, когато на вратата/всички знаем че добрият вратар е половин отбор/ застава 16г момче, при това със защита която също е съставена от голобради юноши . Болезнено е когато само си помислиш че от последните 6 мача срещу Славия сме инкасирали 5 загуби?
От една страна не е хубаво да започнем със сериозните критики към тези млади футболисти, но в същото време не е нужно да замитаме всички проблеми под килима.
Притеснителното е че много от младите не оценяват даденият им шанс и приемат попадането им в титулярните 11 като даденост.Притеснителното е че при някои от тях не се забелязва каквото и да е израстване.
Визирам конкретно например - Найденов,Мартин и Здравко.Първият ще направи 100мача и 80% от всички негови центрирания са фира, Мартин е може би футболисти с най-голямо желание, с най - голям километраж във мачовете, но всички хубаво свършва до тук!! Трудно спира топката, липса на всякакъв футболен интелект, не знае кога да подаде, кога да стреля.Подобно е и положението и при Здравко - природата му е дала и физика и бързина, но от кръста на горе няма никой.
Дано не греша, но ми се струва че силно надценен е и Краев. Такъв проблем се създаде със неговият нов договор, като че ли ставаше въпрос за привличането на футболист от първенство на ТОП5 в Европа.До този момент няма мач в който той да се е откроил.
Крайно време е да разберем че това че си звезда в Хебър, Беласица, не означава че имаш потенциала да бъдеш играч на Левски.
Напоследък доста се занижиха и принизиха критериите при привличане на футболисти в Левски, че наистина остана само името и верните фенове.
Вярата води, надеждата крепи, любовта побеждава !

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 21:00

Мнениеот bilyaletdinov » 26 юли 2021 13:26

Аз не разбрах с какво Александров е по-добър от Папазов и кой го прецени, че единият става за титуляр в Левски, а другия даже не става за резерва, м?
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4220
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 21:00

Мнениеот LoveAndPeace » 26 юли 2021 14:18

bilyaletdinov написа:Аз не разбрах с какво Александров е по-добър от Папазов и кой го прецени, че единият става за титуляр в Левски, а другия даже не става за резерва, м?

Живко Миланов :?

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 21:00

Мнениеот bilyaletdinov » 26 юли 2021 15:56

LoveAndPeace написа:
bilyaletdinov написа:Аз не разбрах с какво Александров е по-добър от Папазов и кой го прецени, че единият става за титуляр в Левски, а другия даже не става за резерва, м?

Живко Миланов :?


A, кой ще носи отговорност за решенията на Живко? Баждеков, Сираков, Павел Колев или щото е наше момче и не взима заплата ще гледаме всякакви ч****?
При нас в момента е някаква дълбока посредственост и никой не може да ме обеди, че някой знае точно какво прави.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4220
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 21:00

Мнениеот LoveAndPeace » 26 юли 2021 16:02

Защото преди това Славиша само топ играчи привлече. :lol:

THE G.A.M.E
Мнения: 49958
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 21:00

Мнениеот THE G.A.M.E » 26 юли 2021 19:44

Здравчето ако беше центрирал оная топка секунди преди края, вместо да тръгне на финт, след което я изкара в аут ( :lol: ) ... Сега можехме да си говорим за "проявеният характер от момчетата, при спечелването на тая 1 т.". :mrgreen:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12252
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 21:00

Мнениеот TristaNNN » 26 юли 2021 21:36

Не ме е яд толкова за загубата, колкото за това, че този път, отново в много тежки за клуба времена, бяхме много хора на стадиона, за разлика от миналогодишния старт, и че тая енергия на хората сега ще отиде по дяволите и на следващото домакинство ще сме преко сили 1000-1500 човека, доколкото познавам нравите на нашего брата левскар. И сякаш за пореден път тогава, когато този отбор трябва поне малко от малко да се доближи до ентусиазма на привърениците си, да усвои поне част от енергията и позитивния заряд, който доблестната синя публика му придава, напук на всичко и всички, се сгромолясва и съсипва всякакви опити за единение, всякакви пориви за нещо добро и различно. :|
Някой беше споменал за обръщалките по Насово време, някъде по-назад в темата мернах нещо подобно. Съгласен съм с колегата, че откакто г-н Пръв Припознавач на Републиката кара влака, има много съмнителни обръщалки, а аз бих добавил и много съмнителни мачове на Левски изобщо. Не исках да подхващам разни конспирации, не му е сега времето, ама гледам Левски и родните отбори от доста години, също така претендирам, че имам някакви познания за играта, най-малкото все още играя футбол, па макар и на аматьорско ниво, и доста от нашите мачове са меко казано съмнителни. Това си е мое мнение, де, дано да греша или пък да ме е понапекло слънцето. :|
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 21:00

Мнениеот metodito » 27 юли 2021 13:54

TristaNNN написа:Не ме е яд толкова за загубата, колкото за това, че този път, отново в много тежки за клуба времена, бяхме много хора на стадиона, за разлика от миналогодишния старт, и че тая енергия на хората сега ще отиде по дяволите и на следващото домакинство ще сме преко сили 1000-1500 човека, доколкото познавам нравите на нашего брата левскар. И сякаш за пореден път тогава, когато този отбор трябва поне малко от малко да се доближи до ентусиазма на привърениците си, да усвои поне част от енергията и позитивния заряд, който доблестната синя публика му придава, напук на всичко и всички, се сгромолясва и съсипва всякакви опити за единение, всякакви пориви за нещо добро и различно. :|
Някой беше споменал за обръщалките по Насово време, някъде по-назад в темата мернах нещо подобно. Съгласен съм с колегата, че откакто г-н Пръв Припознавач на Републиката кара влака, има много съмнителни обръщалки, а аз бих добавил и много съмнителни мачове на Левски изобщо. Не исках да подхващам разни конспирации, не му е сега времето, ама гледам Левски и родните отбори от доста години, също така претендирам, че имам някакви познания за играта, най-малкото все още играя футбол, па макар и на аматьорско ниво, и доста от нашите мачове са меко казано съмнителни. Това си е мое мнение, де, дано да греша или пък да ме е понапекло слънцето. :|


Когато имаш тактически неграмотен треньор и напълно неопитни футболисти, "обръщалката" е нещо съвсем нормално. А гола в конкретния мач стана малко случайно. Иначе за последно си спомням един супер млад и наивен Аякс, когато преди няколко години попаднаха в група с ПСЖ и Барса. Младите холандчета нахъсани, технични, бързи. Но тактически неграмотни, заедно с треньора им. И двата мача, които гледах с ПСЖ и Барса, Аякс надиграваше съперниците си, но крайния резултат беше загуба за тях. Просто и Барса и франсетата им гледаха сеира и ги чакаха. Втората част мача включваха просто на трета и ги изриваха. Живко беше надигран от сърбина, а бавенето на играта, многото фалове - ами, на война, като на война. Загорчич излезе за трите точки, Живко - не му знам каква муха е жужала там.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: rhaegar, suni и 65 госта