Левски - Черно море | 13.05 | 20:00 часа

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22637
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Левски - Черно море | 13.05 | 20:00 часа

Мнениеот NOMER14 » 13 май 2021 21:57

Празник на Герена!
Красота...
Има надежда за българския футбол.

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1383
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: Левски - Черно море | 13.05 | 20:00 часа

Мнениеот olimpi » 13 май 2021 22:05

Чеситита победа. Доста измъчено, с малко късмет но бихме. Показахме доста слаба и безидейна игра, Найденов е щета, Монсалве бърка сериозно, а напред без Цоневите сме зле. Нападач няма.

Но ако добутаме до бараж и там треснем тирето щее безценно.

ПС чернодрешкото вадеше картони за нас, а за онуй цигане родриго не даде, доста ританици имаше, но от морето винаги е било така - чорбарски отбор са си отколе.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4465
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Левски - Черно море | 13.05 | 20:00 часа

Мнениеот tiamat » 13 май 2021 22:06

NOMER14 написа:Празник на Герена!
Красота...
Има надежда за българския футбол.

+1

vvessel
Мнения: 4314
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски - Черно море | 13.05 | 20:00 часа

Мнениеот vvessel » 13 май 2021 22:07

Определено Левски на Живко Миланов ми харесва. Ако е вярно, че той тренира и определя тактиката без Славиша изобщо да се бърка, значи със сигурност той е отговорен за новият облик на отбора последните няколко мача. Дано при завръщането на Стоянович се постигне разбирателство за разделяне, защото това което виждах при него беше трагично и с времето ставаше все по-зле. Знам че звучи лошо, но добре че се разболя. С оглед на възможностите ни за момента, изстискваме максимума.
Интересна реплика на Живко при въпрос за новия спонсор - не знам, не сме разбрали. Което може да се тълкува като - не сме взели пари, защото всички медии разтръбиха, че имаме нов спонсор, а пък Живко да не е разбрал ми изглежда доста невероятно. Уж са взели някакви пари ама какви, не е ясно.

vvessel
Мнения: 4314
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски - Черно море | 13.05 | 20:00 часа

Мнениеот vvessel » 13 май 2021 22:23

Отново смешен плач от Илиян. Тоя човек прави всичко възможно всички от Левски да го намразят. Пак говори за някакви засади без да има добра гледна точка и без да е видял повторение. Мрънка, че последните минути не се играло футбол, все едно неговият отбор не прави абсолютно същото, когато води. Не може да приеме загубата достойно, ами реве като вдовица за ...
Сега пак гледах повторението и няма никаква засада и при двата удара.

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3237
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: Левски - Черно море | 13.05 | 20:00 часа

Мнениеот alexdb » 13 май 2021 22:23

vvessel написа:Определено Левски на Живко Миланов ми харесва. Ако е вярно, че той тренира и определя тактиката без Славиша изобщо да се бърка, значи със сигурност той е отговорен за новият облик на отбора последните няколко мача. Дано при завръщането на Стоянович се постигне разбирателство за разделяне, защото това което виждах при него беше трагично и с времето ставаше все по-зле. Знам че звучи лошо, но добре че се разболя. С оглед на възможностите ни за момента, изстискваме максимума.
Интересна реплика на Живко при въпрос за новия спонсор - не знам, не сме разбрали. Което може да се тълкува като - не сме взели пари, защото всички медии разтръбиха, че имаме нов спонсор, а пък Живко да не е разбрал ми изглежда доста невероятно. Уж са взели някакви пари ама какви, не е ясно.


Не слагай сините очила. Играта ни е просто потресаваща, а победите са малко измамни.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски - Черно море | 13.05 | 20:00 часа

Мнениеот W84me » 13 май 2021 22:26

Победите добре, играта много зле. Просто някои футболисти не са за А група. Даже доста от тях.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

vvessel
Мнения: 4314
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски - Черно море | 13.05 | 20:00 часа

Мнениеот vvessel » 13 май 2021 22:26

alexdb написа:
Не слагай сините очила. Играта ни е просто потресаваща, а победите са малко измамни.

На фона на това което играехме преди, сега ми се струва, че играем футбол.
Когато няма риба и рака е риба ;)
п.п. Гледах само второто полувреме, може би затова съм доволен :)

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски - Черно море | 13.05 | 20:00 часа

Мнениеот metodito » 13 май 2021 22:29

alexdb написа:
vvessel написа:Определено Левски на Живко Миланов ми харесва. Ако е вярно, че той тренира и определя тактиката без Славиша изобщо да се бърка, значи със сигурност той е отговорен за новият облик на отбора последните няколко мача. Дано при завръщането на Стоянович се постигне разбирателство за разделяне, защото това което виждах при него беше трагично и с времето ставаше все по-зле. Знам че звучи лошо, но добре че се разболя. С оглед на възможностите ни за момента, изстискваме максимума.
Интересна реплика на Живко при въпрос за новия спонсор - не знам, не сме разбрали. Което може да се тълкува като - не сме взели пари, защото всички медии разтръбиха, че имаме нов спонсор, а пък Живко да не е разбрал ми изглежда доста невероятно. Уж са взели някакви пари ама какви, не е ясно.


Не слагай сините очила. Играта ни е просто потресаваща, а победите са малко измамни.

Е, хайде по-ведро. Вижда се желание - това не може отречеш. Иначе си мисля, че Мартин Петков трябва да играе в средата. Направо виждам един "бг Гатузо" в негово лице. Абсолютно "куче" в най-добрия смисъл на думата.

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3237
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: Левски - Черно море | 13.05 | 20:00 часа

Мнениеот alexdb » 13 май 2021 22:48

metodito написа:
alexdb написа:
vvessel написа:Определено Левски на Живко Миланов ми харесва. Ако е вярно, че той тренира и определя тактиката без Славиша изобщо да се бърка, значи със сигурност той е отговорен за новият облик на отбора последните няколко мача. Дано при завръщането на Стоянович се постигне разбирателство за разделяне, защото това което виждах при него беше трагично и с времето ставаше все по-зле. Знам че звучи лошо, но добре че се разболя. С оглед на възможностите ни за момента, изстискваме максимума.
Интересна реплика на Живко при въпрос за новия спонсор - не знам, не сме разбрали. Което може да се тълкува като - не сме взели пари, защото всички медии разтръбиха, че имаме нов спонсор, а пък Живко да не е разбрал ми изглежда доста невероятно. Уж са взели някакви пари ама какви, не е ясно.


Не слагай сините очила. Играта ни е просто потресаваща, а победите са малко измамни.

Е, хайде по-ведро. Вижда се желание - това не може отречеш. Иначе си мисля, че Мартин Петков трябва да играе в средата. Направо виждам един "бг Гатузо" в негово лице. Абсолютно "куче" в най-добрия смисъл на думата.


Желанието е хубаво, ама възможностите и играта я няма. Досега с отбори от нашата черга ни покрива късмета. Но с по-силните?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: darkblue67 и 127 госта