Левски - Черно море | 13.05 | 20:00 часа

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Левски - Черно море | 13.05 | 20:00 часа

Мнениеот sin4ec » 13 май 2021 23:01

С толкова много деца няма как да сме на ниво. Има много хляб да ядат. Но със сигурност този Левски ми е на сърце. Дано негрите и бездарните чужденци са минало. Насиру да взима заплата, колкото всички деца в отбора накуп, е гавра и престъпление към футбола!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3984
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Левски - Черно море | 13.05 | 20:00 часа

Мнениеот Странджата » 13 май 2021 23:11

Синчец, децата са си наши, отборът също си е наш - как може да ги ругаем - и аз не разбирам. На мене по ми се ще този Левски, отколкото онзи с един-двама българи. Но и за единия и за другия тука май има все едни и същи думи ... Народ - какво да се прави - по аналогия с онзи виц - ами родина, синко ...
И сега видях едно заглавие.
ОГРОМНА ДРАМА НА ГЕРЕНА: Левски надви Черно море след здрава битка и скандали

Както се казва - е, ми ... Остава само и ние да сме по-активни в ругатните си и всичко ще е ток и жици ..
И още едно -
Така се прави! Феновете на Левски дадоха страхотен пример
.
Само това да се постигне като политика на новия Левски, пак ще сме светлинни години пред други.
Аз съм щастлив, че дочаках това и се надявам да имам нови поводи за радост.. Независимо, че за много тук тя е сиромашка ...

Testa_di_Legno
Мнения: 612
Регистриран на: 25 фев 2019 10:22
Контакти:

Re: Левски - Черно море | 13.05 | 20:00 часа

Мнениеот Testa_di_Legno » 14 май 2021 00:12

Хубава, сладка победа! 8-) Че сме далеч от нивото, на което сме свикнали са бъдем, е ясно; че има нравствени низини, които (слава Богу!) никога няма да достигнем - също. Пък дай Боже да дочакаме по-добри времена! 8-)
Само "Левски"!

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Левски - Черно море | 13.05 | 20:00 часа

Мнениеот sin4ec » 14 май 2021 01:01

Странджа, децата са истината! Няма да идем на бараж, но това е без значение. Важното са те. С2 вече си е играч, футбола го разбира повече от мене. На стадиона подскача като фен, но гледа играта като футболист. Днес вика, ядосва се, сочи с пръстче и реве на нашия играч: не го ли виждаш по фланга? А аз не го виждам. Никаква ситуация. Обаче той тренира и играе футбол шеста година. Аз съм фен. Одеве се прибираме от мача и гледам ситуацията. Той ми я обяснява. Келеш на 12 години на мене ще ми обяснява?
Оказа се прав. Феновете не разбираме от футбол. Трябва да оставим тези, които разбират, те да правят нещата.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски - Черно море | 13.05 | 20:00 часа

Мнениеот mikata » 14 май 2021 07:50

Бараж не ни трябва. Много добър мач на Райнов,Начо и той игра добре. Първото полувреме бе трагедия!
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23087
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски - Черно море | 13.05 | 20:00 часа

Мнениеот W84me » 14 май 2021 08:28

Ради Цонев се завръща в игра след 8 месеца и само 3 минути след това прави адски рискован шпагат, за да предотврати гол. Това ме впечатли, аз бих се страхувал.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

csimoen2
Мнения: 585
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: Левски - Черно море | 13.05 | 20:00 часа

Мнениеот csimoen2 » 14 май 2021 09:39

metodito написа:
alexdb написа:
vvessel написа:Определено Левски на Живко Миланов ми харесва. Ако е вярно, че той тренира и определя тактиката без Славиша изобщо да се бърка, значи със сигурност той е отговорен за новият облик на отбора последните няколко мача. Дано при завръщането на Стоянович се постигне разбирателство за разделяне, защото това което виждах при него беше трагично и с времето ставаше все по-зле. Знам че звучи лошо, но добре че се разболя. С оглед на възможностите ни за момента, изстискваме максимума.
Интересна реплика на Живко при въпрос за новия спонсор - не знам, не сме разбрали. Което може да се тълкува като - не сме взели пари, защото всички медии разтръбиха, че имаме нов спонсор, а пък Живко да не е разбрал ми изглежда доста невероятно. Уж са взели някакви пари ама какви, не е ясно.


Не слагай сините очила. Играта ни е просто потресаваща, а победите са малко измамни.

Е, хайде по-ведро. Вижда се желание - това не може отречеш. Иначе си мисля, че Мартин Петков трябва да играе в средата. Направо виждам един "бг Гатузо" в негово лице. Абсолютно "куче" в най-добрия смисъл на думата.


Към момента Мартин Петков е изключително лимитиран откъм възможности футболист, дано търпи развитие... Вече има доста мачове, но за жалост се показва регрес при него, като същото може да се твърди и за Краев (все той пак не е карал подготовка, така че за момента има извинение...)

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски - Черно море | 13.05 | 20:00 часа

Мнениеот metodito » 14 май 2021 10:27

alexdb написа:Желанието е хубаво, ама възможностите и играта я няма. Досега с отбори от нашата черга ни покрива късмета. Но с по-силните?

Според мен, като единици, организация, спокойствие около клуба и тъ нъ, Черно море са по-силни. Ние имаме анти-селекция, а капитан ни е Марто Райнов. Който между другото вчера много ми хареса. Вчера Илиан за пореден път си ос*ра мача. Падна в капана на Живко и тактиката на умрялата лисица и ако имахме футболист като Робърта ги качвахме на разлика.
В същото време, морето ако имаше нормален треньор, а не мрънкалника Илиев...
Последна промяна от metodito на 14 май 2021 10:35, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски - Черно море | 13.05 | 20:00 часа

Мнениеот metodito » 14 май 2021 10:31

csimoen2 написа:Към момента Мартин Петков е изключително лимитиран откъм възможности футболист, дано търпи развитие... Вече има доста мачове, но за жалост се показва регрес при него, като същото може да се твърди и за Краев (все той пак не е карал подготовка, така че за момента има извинение...)

Вярно е, че бяга като муъ без глава, но един читав треньор, кой знае?! Дето ти казвам, аз го виждам като един дефанзивен полузащитник. Преследва до последно противника, супер борбен, влиза в единоборствата със самочувствие и има поглед. Може би като го слагат на крилото имат точно това предвид.

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3984
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Левски - Черно море | 13.05 | 20:00 часа

Мнениеот Странджата » 14 май 2021 11:48

sin4ec, отдавна го пиша. Нашата орис е да обичаме и подкрепяме, както това правим с децата си. Самоироничното келеш казва всичко, но не на всеки :)


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: dimoto1 и 53 госта