Левски - ЦСКА-София (София) / 25.04.2021 / 17:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12790
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Левски - ЦСКА-София (София) / 25.04.2021 / 17:00

Мнениеот Eminem » 25 апр 2021 18:05

Такива некадърници каквито има в Левски, може само в кварталните мачове да се видят.
Сираков трябва да дава обяснения защо са в отбора. А Даске е мега прост играч. Вместо да я избие в тъч, тъпанара я подава на тиреджията.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3154
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски - ЦСКА-София (София) / 25.04.2021 / 17:00

Мнениеот wilge » 25 апр 2021 18:06

Мен ме е срам като ги гледам, тези облекли сините екипи как не ги е срам, не знам?

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Левски - ЦСКА-София (София) / 25.04.2021 / 17:00

Мнениеот bilyaletdinov » 25 апр 2021 18:08

Аз не знам защо ги пуска тия чужденци. Какво очаква? Не са взимали заплати откак са дошли в София, това къде го има, бре?

Колкото до 5-0, в ЦСКА играеха доста играчи от САЩ 94', плюс Стилиян и Милен Петков.
Имаше един мач 3-3 на Армията, който също беше много добър, мисля че беше пак от този сезон.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
СВОБОДЕН
Мнения: 1824
Регистриран на: 25 сеп 2009 21:26
Контакти:

Re: Левски - ЦСКА-София (София) / 25.04.2021 / 17:00

Мнениеот СВОБОДЕН » 25 апр 2021 18:08

Време е този цирк наречен ПФК Левски да се закрие! И не да се ходи във В, а нов отбор и А окръжна. Така е най-честно и ще спрем да се мъчим да гледаме тези измислени футболисти. Моите уважения към Наско Сираков като футболист след това като ръководител. Но като собственик определено не се справя и няма смисъл да се излага и плюе на всички което е направил в миналото. Въпреки, че не той доведе отбора до този хал, но когато поемаш ангажименти, че можеш да оправиш нещата, а не правиш абсолютно нищо в тази посока е време да си вървиш!
СТО ГОДИНИ, СТО ГОДИНИ, СЛАВЕН ЛЕВСКИ СОФИЯ! СТО ГОДИНИ СЛАВЕН ЛЕВСКИ, ХИЛЯДИ СМЕ НА СВЕТА!

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3224
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: Левски - ЦСКА-София (София) / 25.04.2021 / 17:00

Мнениеот alexdb » 25 апр 2021 18:12

bilyaletdinov написа:
alexdb написа:Имаме не лош отбор за В група. Там ще правим зрелищни равностойни срещи с Беласица, Вихрен и др.
Главният въпрос е докога ще бъдат търпени циркаджийте Раев и ТититУ да се ебават с Левски!


Вчера бях на мач на местния ми отбор (Загорец) във В група, бъди сигурен, че могат да измъкнат поне равен от тоя посредствен сбирток, с все всичките им чужденци.


Ние бърза работа нямаме. С тези дългове докато се оправят ще обиграваме няколко години там пък после ще му мислим :lol: :lol: :lol:

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Левски - ЦСКА-София (София) / 25.04.2021 / 17:00

Мнениеот hydetoshi » 25 апр 2021 18:13

bilyaletdinov написа:Аз не знам защо ги пуска тия чужденци. Какво очаква? Не са взимали заплати откак са дошли в София, това къде го има, бре?

Колкото до 5-0, в ЦСКА играеха доста играчи от САЩ 94', плюс Стилиян и Милен Петков.
Имаше един мач 3-3 на Армията, който също беше много добър, мисля че беше пак от този сезон.

В мача 3:3 съдията се насра от страх и свири края в 88 минута.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3224
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: Левски - ЦСКА-София (София) / 25.04.2021 / 17:00

Мнениеот alexdb » 25 апр 2021 18:14

СВОБОДЕН написа:Време е този цирк наречен ПФК Левски да се закрие! И не да се ходи във В, а нов отбор и А окръжна. Така е най-честно и ще спрем да се мъчим да гледаме тези измислени футболисти. Моите уважения към Наско Сираков като футболист след това като ръководител. Но като собственик определено не се справя и няма смисъл да се излага и плюе на всички което е направил в миналото. Въпреки, че не той доведе отбора до този хал, но когато поемаш ангажименти, че можеш да оправиш нещата, а не правиш абсолютно нищо в тази посока е време да си вървиш!


Раев ни закопа окончателно. Цяла година беше пропиляна в лъжи и поредните кражби и далавери.
Аз така и не разбрах как се получи да продадем сума футболисти, да довлечем уж безплатно някакви куци коне и накрая като се тегли калема по раздел приходи от трансфери да сме на минус.

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3224
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: Левски - ЦСКА-София (София) / 25.04.2021 / 17:00

Мнениеот alexdb » 25 апр 2021 18:16

levskarcheto96 написа:Мощна храчка за Даске, Рерас и Бари, както и за този, който е одобрил привличането им и плащането на нелоши заплатки на тия безкрайни некадърници


Ако ще ти е утеха Рераса и Барито май заплати не са взимали. Най-много една :lol:

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: Левски - ЦСКА-София (София) / 25.04.2021 / 17:00

Мнениеот Blue_Blood84 » 25 апр 2021 18:17

СВОБОДЕН написа:Време е този цирк наречен ПФК Левски да се закрие! И не да се ходи във В, а нов отбор и А окръжна. Така е най-честно и ще спрем да се мъчим да гледаме тези измислени футболисти. Моите уважения към Наско Сираков като футболист след това като ръководител. Но като собственик определено не се справя и няма смисъл да се излага и плюе на всички което е направил в миналото. Въпреки, че не той доведе отбора до този хал, но когато поемаш ангажименти, че можеш да оправиш нещата, а не правиш абсолютно нищо в тази посока е време да си вървиш!

Какъв нов отбор от А окръжна, ти болен ли си, как реши, че това ще е най-честно, имаме си дългове за изплащане, трябва да си ги платим и да си запазим идентичността, има един Левски София, за какво се борим ние, да изплатим донякъде дълговете и после оп край и започваме с нов отбор, ти луд ли си???

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Левски - ЦСКА-София (София) / 25.04.2021 / 17:00

Мнениеот hydetoshi » 25 апр 2021 18:20

Blue_Blood84 написа:
СВОБОДЕН написа:Време е този цирк наречен ПФК Левски да се закрие! И не да се ходи във В, а нов отбор и А окръжна. Така е най-честно и ще спрем да се мъчим да гледаме тези измислени футболисти. Моите уважения към Наско Сираков като футболист след това като ръководител. Но като собственик определено не се справя и няма смисъл да се излага и плюе на всички което е направил в миналото. Въпреки, че не той доведе отбора до този хал, но когато поемаш ангажименти, че можеш да оправиш нещата, а не правиш абсолютно нищо в тази посока е време да си вървиш!

Какъв нов отбор от А окръжна, ти болен ли си, как реши, че това ще е най-честно, имаме си дългове за изплащане, трябва да си ги платим и да си запазим идентичността, има един Левски София, за какво се борим ние, да изплатим донякъде дълговете и после оп край и започваме с нов отбор, ти луд ли си???

Айде платете ги де! Колко години ви чакаме! Едни други отбори ги изхвърлиха на втория месец. Това ли е честното?
Arsenal- a new era begins ! Again!...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 50 госта