Левски - Лудогорец / 18.04.2021 / 20:45

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2458
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец / 18.04.2021 / 20:45

Мнениеот sinqkrepost1914 » 19 апр 2021 10:58

TristaNNN написа:
sinqkrepost1914 написа:... Защо мобилния магазин вече не обикаля из цялата страна, както бе декларирано още през есента ? Какво пречи ? Кой го спира ? ....

Пандемията.

Айде моля ти се.. Тая мантра вече толкова се изтърка, че нема накъде. Никой не го брига за фалша наречен ковид, хората им дреме на шнуровете и шундите. Всичко вече е отворено. Цирка за да мине трябва да се играе от всички.
Искаш да кажеш, че пландемията спира камионетката да напълни резервоара, и да хване пътя с няква наличност от артикули и да почне да продава членски карти ? При положение, че мога да ти изредя 10 места в града, където има по-големи опашки, отколкото ще бъдат за картите. Поне Видин, Враца, Монтана, Мездра, поне някъв регион наблизо до София, поне нещо, а то нищо. Ясно, че пландемията е най-лесното и удобно оправдание, на което биха клъвнали балъците, ама некакси не е много достоверно. Просто Раев или е зациклил жестоко или съвсем целеустремено си е забил главата в пясъка, чакайки да дръпне шалтера. Не знам кое от двете е по-лошо. Знам само, че Левски е един жалък отбор и един жалък клуб от момента, в който се върна той.
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

ikar
Мнения: 1276
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец / 18.04.2021 / 20:45

Мнениеот ikar » 19 апр 2021 11:16

След поредният мач положението в Левски отново е ‘’сан шанжмон’’. Като фен на този отбор от 1968г смело мога да твърде че никога толкова посредствени футболисти не са обличали тази свещена фланелка.Споделям напълно мнението че освен вратаря, Краев и малкият Марин всички останали са срам за този клуб. Маже ли някой от ръководството да излезе и каже на обикновените фенове за какво е нужно да даряват за заплати на футболисти като Илия Димитров, Найденов, шоколадчето от Швеция и всички останали? Кой в този клуб ще поеме отговорността за тази провалена селекция.Припомнете си думите на Тити в началото - "няма да бързаме със селекцията за да не повторим грешките на предишните ръководства". Винаги са правени грешки но такива като техните 100% брак НИКОГА.
В този момента се сещам за една сентенция на Радой Ралин - "Търпението е незабележима форма на гниенето " .

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец / 18.04.2021 / 20:45

Мнениеот Warped » 19 апр 2021 11:26

bsz1916 написа:
Warped написа:Чисти 2,2,2,2,2,2, ДУЗПИ ЗА Левски + червен картон за футболист на луноходец

И тук ли има последователи на Любо Супата , Стойкас Стоилас и Тройчо Младенов ?

Написах го, защото че никой друг няма, заради срамната игра на ментаците.
Но, две дузпи с червен картон е жалко, на умряло куче нож....
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец / 18.04.2021 / 20:45

Мнениеот W84me » 19 апр 2021 11:34

Много са слабички нашите, но и мача почна по много лош начин. Другото иначе е ясно, дузпи и засади срещу Лудогорец не важат.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: Левски - Лудогорец / 18.04.2021 / 20:45

Мнениеот Blue_Blood84 » 19 апр 2021 11:59

LoveAndPeace написа:Грешка беше тая преса. Не че нямаше да ни бият пак с 0:2 и при по-затворена игра , но поне нямаше да са с такива тъпанарски голове като 1вия и последния.
Жал ми беше за Жиката след края , да се чуди как да ги оправдае , като много добре знае че не може и не трябва да ги оправдава.

Мен затова ме кефеше Георги Тодоров как ги поставяше на място и им казваше от мъртъв човек какво искаш, Жиката и Славиша са много възпитани и няма как да избухнат след подобни мачове.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4232
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец / 18.04.2021 / 20:45

Мнениеот LoveAndPeace » 19 апр 2021 12:06

sinqkrepost1914 написа:
TristaNNN написа:
sinqkrepost1914 написа:... Защо мобилния магазин вече не обикаля из цялата страна, както бе декларирано още през есента ? Какво пречи ? Кой го спира ? ....

Пандемията.

Айде моля ти се.. Тая мантра вече толкова се изтърка, че нема накъде. Никой не го брига за фалша наречен ковид, хората им дреме на шнуровете и шундите. Всичко вече е отворено. Цирка за да мине трябва да се играе от всички.
Искаш да кажеш, че пландемията спира камионетката да напълни резервоара, и да хване пътя с няква наличност от артикули и да почне да продава членски карти ? При положение, че мога да ти изредя 10 места в града, където има по-големи опашки, отколкото ще бъдат за картите. Поне Видин, Враца, Монтана, Мездра, поне някъв регион наблизо до София, поне нещо, а то нищо. Ясно, че пландемията е най-лесното и удобно оправдание, на което биха клъвнали балъците, ама некакси не е много достоверно. Просто Раев или е зациклил жестоко или съвсем целеустремено си е забил главата в пясъка, чакайки да дръпне шалтера. Не знам кое от двете е по-лошо. Знам само, че Левски е един жалък отбор и един жалък клуб от момента, в който се върна той.

Простата , но неудобна истина е - Няма икономическа изгода!
Колко екипа от 99 лева ще продадеш в Пещера ? Или карти от 200 лева ? Най-достъпните от 19,14 , като извадиш разходите , печалбата им е 12-13 лева. Де що има бунак с желание за саможертвени разходи по тая синя любов вече или го е нраправил или е вдигнал ръце и се е предал.
Отделно и играта на "отбора" не предразполага към вълна от интерес.
С две думи - Не си струва!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12290
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец / 18.04.2021 / 20:45

Мнениеот TristaNNN » 19 апр 2021 12:08

Blue_Blood84 написа:
LoveAndPeace написа:Грешка беше тая преса. Не че нямаше да ни бият пак с 0:2 и при по-затворена игра , но поне нямаше да са с такива тъпанарски голове като 1вия и последния.
Жал ми беше за Жиката след края , да се чуди как да ги оправдае , като много добре знае че не може и не трябва да ги оправдава.

Мен затова ме кефеше Георги Тодоров как ги поставяше на място и им казваше от мъртъв човек какво искаш, Жиката и Славиша са много възпитани и няма как да избухнат след подобни мачове.

Жиката е тъп като г*з, едно правилно и смислено изречение не може да образува така, щото хората да разберат какво иска да каже, не че не иска да избухва. Просто не може. Ммммм, ъъъъъъъ, мхмммм, пак казвам... Чичо Митко е като древногръцки вития в сравнение с Миланов.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Вълчан
Мнения: 4276
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Левски - Лудогорец / 18.04.2021 / 20:45

Мнениеот Вълчан » 19 апр 2021 16:21

Аз очаквах повече голове. Добре че гостите играха много вяло и безлично. Мен друго ми е интересно. Чака се транша от Америка. Разплащат се с футболисти които след 3 месеца ще са далеч от София и какво става.....Няма пари няма и играчи. За мен е срамота да обвържеш близнаците с договори и да ги мъчиш без пари и без да им предложиш развитие с нормални футболисти около тях.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12290
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец / 18.04.2021 / 20:45

Мнениеот TristaNNN » 19 апр 2021 18:01

Вълчан написа:Аз очаквах повече голове. Добре че гостите играха много вяло и безлично. Мен друго ми е интересно. Чака се транша от Америка. Разплащат се с футболисти които след 3 месеца ще са далеч от София и какво става.....Няма пари няма и играчи. За мен е срамота да обвържеш близнаците с договори и да ги мъчиш без пари и без да им предложиш развитие с нормални футболисти около тях.

Няма и приходи, няма и спонсори, няма и нищо останало за продаване. Познай какво следва? :?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец / 18.04.2021 / 20:45

Мнениеот Serafim » 19 апр 2021 20:20

Ми следва това, че ще градим отбор около Краев, Александров, Атанасов, Найденов и Юруков с изгледи за класиране около 7-10 място и макс. 1/4 финал за купата.
Между другото един Херо би бил идеален в такова време. Хем заради селекция, хем и малко стягане на командата.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: drvasko98, futbolqga, Google [Bot] и 143 госта