КБ: Левски - Берое |03.2021| 18:00 часа

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4215
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: КБ: Левски - Берое |03.2021| 18:00 часа

Мнениеот LoveAndPeace » 04 мар 2021 11:05

Юрука лично за мене си има проблем с психиката.
Ако мач тръгне относително добре и 1-2ма пред и зад него се разиграят и той поддържа едно прилично ниво.
Ако обаче се скофти ......навежда главата , крие се от единоборства , греши 2/3ти от пасовете.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: КБ: Левски - Берое |03.2021| 18:00 часа

Мнениеот Warped » 04 мар 2021 12:31

Индивидуални отигравания на робърта, и зле от Берое.
Тва е. Същата скапана игра
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Вълчан
Мнения: 4271
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: КБ: Левски - Берое |03.2021| 18:00 часа

Мнениеот Вълчан » 04 мар 2021 16:16

Аз вече се обърках коя е слаба и хубава игра от отбора. :mrgreen: Хубав мач направиха и победиха със тичане и желание. Просто ги надиграха.Точно писах че Робърта е кофти като голове и статистика и тои взе че вкара 3 :o

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: КБ: Левски - Берое |03.2021| 18:00 часа

Мнениеот Blue_Blood84 » 04 мар 2021 18:48

Теглят ни Ботев Враца или Монтана и може да стигнем полуфинала.

Serafim
Мнения: 5216
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: КБ: Левски - Берое |03.2021| 18:00 часа

Мнениеот Serafim » 04 мар 2021 19:22

Вълчан написа:Аз вече се обърках коя е слаба и хубава игра от отбора. :mrgreen: Хубав мач направиха и победиха със тичане и желание. Просто ги надиграха.Точно писах че Робърта е кофти като голове и статистика и тои взе че вкара 3 :o


Реално заиграхме нещо след като Берое останах с човек по-малко. Освен това и си смениха схемата. При равен брой на терена нямаше никаква идея какво да се прави. В защита също бе пълно с грешни отигравания, и на Рерас, и на иракчанина.
Вкарахме два гола от статични положения и един след грешка на противника и индивидуална игра на Робърта.

Бих отличил, освен Робърта и Райнов.
Юруков първото полувреме беше стегнал гипса и се разигра чак след ЧК. и влизането на Насиру.

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: КБ: Левски - Берое |03.2021| 18:00 часа

Мнениеот rane » 05 мар 2021 01:46

Serafim написа:
Вълчан написа:Аз вече се обърках коя е слаба и хубава игра от отбора. :mrgreen: Хубав мач направиха и победиха със тичане и желание. Просто ги надиграха.Точно писах че Робърта е кофти като голове и статистика и тои взе че вкара 3 :o


Реално заиграхме нещо след като Берое останах с човек по-малко. Освен това и си смениха схемата. При равен брой на терена нямаше никаква идея какво да се прави. В защита също бе пълно с грешни отигравания, и на Рерас, и на иракчанина.
Вкарахме два гола от статични положения и един след грешка на противника и индивидуална игра на Робърта.

Бих отличил, освен Робърта и Райнов.
Юруков първото полувреме беше стегнал гипса и се разигра чак след ЧК. и влизането на Насиру.
Чак толкова критика към играта ни едва ли е нужна. Още в началото на ПП имаше едно добро двойно между Райнов и Робърта, което за малко не изведе рибаря на добра позиция, после имаше и хубаво извеждане на М. Петков от страна на Юруков мисля(още при 0:0), но младока реши да я гласи на удобния си крак и се забави много. После през ВП, преди ч.к за Берое имаше още един хубав удар от фаул на Петков, както и прекрасна комбинация с много бързи подавания, довела до извеждането на Найденов на стрелкова позиция. Той нанесе и хубав удар, но вратаря на Берое се намеси отлично и спаси. Та не играхме толкова лошо мисля. Драган също изигра много добър мач на десния бек, имаше и един негов пропуск през ВП. Дори некадърника Юруков изигра прилични 20-25 минути, спечели и дузпа.
Не мисля, че играхме толкова лошо. Важно е на продължим във възходяща линия...

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22568
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: КБ: Левски - Берое |03.2021| 18:00 часа

Мнениеот NOMER14 » 05 мар 2021 11:25

Не ви ли прави впечатление, че през последните 15 минути на тазгодишни мачове излизаме от летаргия и натискаме. Това говори за добра подготовка и дълга скамейка.

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21309
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: КБ: Левски - Берое |03.2021| 18:00 часа

Мнениеот metodito » 07 мар 2021 09:13

realno написа:
metodito написа:С тези футболисти, всяка победа е геройство. Не знам какъв треньор е Славо, но че е мотиватор и психолог, няма съмнение. С Анди и близнаците ще изглеждаме по различен начин, но трябва тотално прекрояване на защитата. Защитавал съм тук много пъти Найденов, но това е скандално неговото. А продадат ли Робърта и сме чаЛ.
Относно критиките към Робърт, пак да кажа, пуснете си някой мач от Ередивизи. Европейски футбол - всеки бяга, независимо с топка ли е или не. А не, като тука, седи такъв с ръце на кръста и вика: "Дай!". Мисля, че класирането за Еввропа през втората седмица е съвсем реалистична цел. Ако попаднем в първата седмица обаче, не мисля.

За много години. ;)

[offtopic]За много годин. :)[/offtopic]

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21309
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: КБ: Левски - Берое |03.2021| 18:00 часа

Мнениеот metodito » 07 мар 2021 15:11

[offtopic]
olimpi написа:
На Методи добре дошъл пак във форума.

Благодаря, колега.[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: metodito и 38 госта