Синята зимна подготовка и трансферни новини около Левски

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Вълчан
Мнения: 4271
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Синята зимна подготовка и трансферни новини около Левски

Мнениеот Вълчан » 17 фев 2021 20:10

Факт е ,че първите 3-4 отбора в класирането винаги от години са намирали класни нападатели. Какво спят нашите съгледвачи не мога да проумея. Това е системно от години. Левски винаги се е славел с нападателен футбол и класна 9ка. Не ми се изброява какви куци се изредиха през последните 4-5 години.

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12229
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Синята зимна подготовка и трансферни новини около Левски

Мнениеот TristaNNN » 17 фев 2021 21:12

Напълнихме се с централни защитници и централни нападатели, като се върнат Цоневи и Краев, ще се окажем и пълни с халфове.
Само не знам какво ни готви съдбата - дали ще отворят стадионите за публика, дали ще гръмне някоя бомба покрай изборите, дали в скоро време пак ще ни "фалират", но каквото-такова, няма смисъл да гадаем и да разтягаме разни въображаеми локуми. Само Левски и с нами Бог! Като гледам какво се случва при зорлем пребоядисаните, ние - сините привърженици, можем да се гордеем с това, което направихме покрай спасяването на любимия отбор. Отново пионери и преподаватели по уроци по любов. Тоя факт трябва да се помни и да се гордеем с него!
А темата сякаш може да поостане още малко, възможно е да придърпаме футболист в последния момент или да засилим някой младеж в Хебър, Струмска Слава, Бабодядовец и др.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3154
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Синята зимна подготовка и трансферни новини около Левски

Мнениеот wilge » 25 фев 2021 11:08

Юри СЛАВЧЕВ го е казал по-възпитано от мен в статията Интернационалният Левски и стил "Ганкиното":
https://blitz.bg/sport/komentar/interna ... 70357.html
И аз мисля така, но не мога толкова гладко да го кажа.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8893
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Синята зимна подготовка и трансферни новини около Левски

Мнениеот bilyaletdinov » 25 фев 2021 14:08

TristaNNN написа:Напълнихме се с централни защитници и централни нападатели, като се върнат Цоневи и Краев, ще се окажем и пълни с халфове.
Само не знам какво ни готви съдбата - дали ще отворят стадионите за публика, дали ще гръмне някоя бомба покрай изборите, дали в скоро време пак ще ни "фалират", но каквото-такова, няма смисъл да гадаем и да разтягаме разни въображаеми локуми. Само Левски и с нами Бог! Като гледам какво се случва при зорлем пребоядисаните, ние - сините привърженици, можем да се гордеем с това, което направихме покрай спасяването на любимия отбор. Отново пионери и преподаватели по уроци по любов. Тоя факт трябва да се помни и да се гордеем с него!
А темата сякаш може да поостане още малко, възможно е да придърпаме футболист в последния момент или да засилим някой младеж в Хебър, Струмска Слава, Бабодядовец и др.


С какво може да се гордеем, Тристан? Че сме политически заложници на Шиши и Тиквоча? Че публиката ни е не по-малко платена от тяхната и участва в масовки на по-горните? Че имаме стадион или пък собствениците не са легенда и настоящ закъсал комарджия и патологичен олигофрен и лъжец като Папазов?
Да, кажеш отбор или школа...Левски е дом на любовниците на някаква пловдивска курррвентия.
Единственото, което може да ни топли е Л-то на фланелките, нищо друго не е останало от Левски.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

realno
Мнения: 6424
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Синята зимна подготовка и трансферни новини около Левски

Мнениеот realno » 25 фев 2021 14:45

wilge написа:Юри СЛАВЧЕВ го е казал по-възпитано от мен в статията Интернационалният Левски и стил "Ганкиното":
https://blitz.bg/sport/komentar/interna ... 70357.html
И аз мисля така, но не мога толкова гладко да го кажа.

То Юри Славев гладко го е казал, но защо не продължи и не написа тези "талантливи" младежи какви ги сътвориха срещу Хебър? И с какво доказаха, че заслужават да са титуляри? Да не забравяме, че сегашното незавидно класиране се дължи най - вече на тях. Лесно е да се напише статия за хонорар, но съвсем друго е да ръководиш клуб. Там се очакват резултати.
Тоя същия Юри Славчев ще се обзаложи ли, че с "талантливите" българчета няма да изпаднем? Защото аз си мисля, че с тях изпадането ни е сигурно. Нека първо той да отговори на тези въпроси, защото в статията му няма отговор на тях.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3154
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Синята зимна подготовка и трансферни новини около Левски

Мнениеот wilge » 25 фев 2021 16:08

realno написа:
wilge написа:Юри СЛАВЧЕВ го е казал по-възпитано от мен в статията Интернационалният Левски и стил "Ганкиното":
https://blitz.bg/sport/komentar/interna ... 70357.html
И аз мисля така, но не мога толкова гладко да го кажа.

То Юри Славев гладко го е казал, но защо не продължи и не написа тези "талантливи" младежи какви ги сътвориха срещу Хебър? И с какво доказаха, че заслужават да са титуляри? Да не забравяме, че сегашното незавидно класиране се дължи най - вече на тях. Лесно е да се напише статия за хонорар, но съвсем друго е да ръководиш клуб. Там се очакват резултати.
Тоя същия Юри Славчев ще се обзаложи ли, че с "талантливите" българчета няма да изпаднем? Защото аз си мисля, че с тях изпадането ни е сигурно. Нека първо той да отговори на тези въпроси, защото в статията му няма отговор на тях.

Според мен Славчев критикува декларираното "ще играем само с българи". Сигурен съм, че и той като повечето от нас е бесен от резила в Търново. И за това се хваща за казаното по-горе. Видя се, че само с българи не става. Световната практика го доказва. Без да го защитавам, намеква че чужденците ни са некачествени. Вярно е, но без пари толкоз. Добрият чужденец има висока цена и иска сериозна заплата. Критикува дефанзивната игра срещу последния. За критика си е. Но, едно е да пишеш, друго е да играеш. Действително, с какво Микулич е по-добър от Михайлов? Защо не се дава шанс на Стивън? Каква е ползата от Насиру? Каква стратегия и тактика виждаш в играта на отбора? Хъс показва единствено младокът Галчев, а спокойствие и увереност се вижда само в Сулака и Михайлов (когато играе). Останалите...Калпав материал. Но както каза Мишо Вълчев: „Не смятам обаче, че трябва много да критикуваме тези играчи. Те толкова могат".
В момента Левски разполага със седем централни и две крила. В защита пък четем имената на шест централни защитници и четири бека. Много население. Искат да преотстъпят доста от тях, но никой не ги иска. Липса на качество или липса на доверие в тези момчета? Много въпроси на които трудно ще се намерят верни отговори. А Левски в момента боксува. Дано новите се сработят. Не съм обнадежден. Ако тази година действително няма да има изпадащи отбори бъди сигурен, че ще го направят за Левски, а не за Славия.

На линия
vvessel
Мнения: 4295
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Синята зимна подготовка и трансферни новини около Левски

Мнениеот vvessel » 25 фев 2021 17:39

Истината е че ни липсва скаутско звено. Много хора във форума плюеха по Вангелов, но откакто той си замина не съм видял свестно попълнение с изключение на Робърта, който е бил препоръчан от някакъв чужденец директно на един от бившите собственици. Всичко останало е пълнеж. И не е ясно кой ги е избирал. Всеки вика - не съм аз :)

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8893
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Синята зимна подготовка и трансферни новини около Левски

Мнениеот bilyaletdinov » 25 фев 2021 18:24

vvessel написа:Истината е че ни липсва скаутско звено. Много хора във форума плюеха по Вангелов, но откакто той си замина не съм видял свестно попълнение с изключение на Робърта, който е бил препоръчан от някакъв чужденец директно на един от бившите собственици. Всичко останало е пълнеж. И не е ясно кой ги е избирал. Всеки вика - не съм аз :)


Миятович, Спийрингс?
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

На линия
vvessel
Мнения: 4295
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Синята зимна подготовка и трансферни новини около Левски

Мнениеот vvessel » 25 фев 2021 18:49

bilyaletdinov написа:
vvessel написа:Истината е че ни липсва скаутско звено. Много хора във форума плюеха по Вангелов, но откакто той си замина не съм видял свестно попълнение с изключение на Робърта, който е бил препоръчан от някакъв чужденец директно на един от бившите собственици. Всичко останало е пълнеж. И не е ясно кой ги е избирал. Всеки вика - не съм аз :)


Миятович, Спийрингс?

Спийрингс вече го забравих. Беше добър за нашите стандарти. Миятович средна ръка. Според мен на нивото на Михайлов.

Serafim
Мнения: 5216
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Синята зимна подготовка и трансферни новини около Левски

Мнениеот Serafim » 25 фев 2021 22:36

Вангелов пък какъв скаут толкова беше, не знам. Повечето трансфери преди това си ги правеше Спас Русев, който директно си работеше с агенции. Със сигурност се е съветвал и с него, както и с треньори и пр., ама не ми изглеждаше, като човек уреждал трансферите.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 1palq4o1, TristaNNN, vvessel и 46 госта