Синята зимна подготовка и трансферни новини около Левски

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

realno
Мнения: 6418
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Синята зимна подготовка и трансферни новини около Левски

Мнениеот realno » 16 фев 2021 15:51

vvessel написа:Щом купуваме тоя анонимник от Монтана значи единственият ни истински футболист Робърта е пътник. Дано му вземем добри пари, въпреки че това което може да направи за отбора може да донесе повече пари. С продажбата му всякакви илюзии за купа или евротурнири се изпаряват.


Той пък защото се е завкарвал на голове. За тия пари дето ги получава, трябва средно да има по един гол на среща в това умряло първенство. Дано му вземем някой лев, че поне да има финансова полза от него.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9273
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Синята зимна подготовка и трансферни новини около Левски

Мнениеот mikata » 16 фев 2021 15:56

Какви купи и еврорурнирите те гонят,пари за заплати отново няма :roll:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

vvessel
Мнения: 4287
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Синята зимна подготовка и трансферни новини около Левски

Мнениеот vvessel » 16 фев 2021 16:19

mikata написа:Какви купи и еврорурнирите те гонят,пари за заплати отново няма :roll:

Ми да закриват тогава, баси.
Това само с пари не става. Трябва и играчи. А Робърта за мен е най-добрият ни играч. И друга година са играли няколко месеца без заплати и бяха на 2-3 минути от купата, но имахме отбор и нямахме късмет. Сега има някакви посредственици, които треперят от всеки отбор дошъл на Герена и всеки месец е драма със заплати. За мен не във високите разходи, а в ниските приходи е проблема и няма да се реши с разпродажби.

ikar
Мнения: 1270
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: Синята зимна подготовка и трансферни новини около Левски

Мнениеот ikar » 16 фев 2021 16:43

realno написа:
vvessel написа:Щом купуваме тоя анонимник от Монтана значи единственият ни истински футболист Робърта е пътник. Дано му вземем добри пари, въпреки че това което може да направи за отбора може да донесе повече пари. С продажбата му всякакви илюзии за купа или евротурнири се изпаряват.


Той пък защото се е завкарвал на голове. За тия пари дето ги получава, трябва средно да има по един гол на среща в това умряло първенство. Дано му вземем някой лев, че поне да има финансова полза от него.

Ако отбора ни притежава един добър градивен халф Робърта спокойно може да вкара между 15-20гола.

realno
Мнения: 6418
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Синята зимна подготовка и трансферни новини около Левски

Мнениеот realno » 16 фев 2021 16:46

ikar написа:
realno написа:
vvessel написа:Щом купуваме тоя анонимник от Монтана значи единственият ни истински футболист Робърта е пътник. Дано му вземем добри пари, въпреки че това което може да направи за отбора може да донесе повече пари. С продажбата му всякакви илюзии за купа или евротурнири се изпаряват.


Той пък защото се е завкарвал на голове. За тия пари дето ги получава, трябва средно да има по един гол на среща в това умряло първенство. Дано му вземем някой лев, че поне да има финансова полза от него.

Ако отбора ни притежава един добър градивен халф Робърта спокойно може да вкара между 15-20гола.

Не съм убеден, но дори и това е малко за тези пари, които получава.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

vlong
Мнения: 4495
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Синята зимна подготовка и трансферни новини около Левски

Мнениеот vlong » 16 фев 2021 18:18

Славиша каза ,че е интроверт,което означава,че е по-свит,по-стеснителен,и позатворен в себе си.
Трябва му приятелска среда,някой с който да си говори и общува,да се отвори.Спирингс издуха,и това според мен доста го затормозява,а и вижда ,че това което е било когато е подписал вече го няма.В момента просто се лута и чуди какво да предприеме от което страда играта му,а като се вземе в предвид и липсата на плеймейкър положението се отежнява.
Дори и да има някакви заложби не може да ги разкрие,и никой не го иска навън поне за този милион.И така някакъв омагьосан кръг.
САМО ЛЕВСКИ!

Fbf
Мнения: 1606
Регистриран на: 20 дек 2018 20:31

Re: Синята зимна подготовка и трансферни новини около Левски

Мнениеот Fbf » 16 фев 2021 22:07

Може да го пробват по крилото, а на върха на атаката да е Валери Божинов. Би било интересен експеримент.
ВИЕ СТЕ ЛИТЕКС
Изображение

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12215
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Синята зимна подготовка и трансферни новини около Левски

Мнениеот TristaNNN » 16 фев 2021 22:41

vvessel написа:....За мен не във високите разходи, а в ниските приходи е проблема и няма да се реши с разпродажби.

Какво предлагаш, за да се реши този проблем? Само нека да не е пълен стадион на всеки мач, 500 000 човека с членски карти, ТВ права и 1 000 000 пред телевизора и т.н. Хубаво е като видим къде има проблеми, да предложим и някакви разумни решения. :arrow:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

vvessel
Мнения: 4287
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Синята зимна подготовка и трансферни новини около Левски

Мнениеот vvessel » 17 фев 2021 13:08

TristaNNN написа:
vvessel написа:....За мен не във високите разходи, а в ниските приходи е проблема и няма да се реши с разпродажби.

Какво предлагаш, за да се реши този проблем? Само нека да не е пълен стадион на всеки мач, 500 000 човека с членски карти, ТВ права и 1 000 000 пред телевизора и т.н. Хубаво е като видим къде има проблеми, да предложим и някакви разумни решения. :arrow:

Има си хора които държат акциите, има си и такива, които стоят зад тях. Това им е работата. Аз и да предложа нещо все тая. Нито назначавам собственици, нито разпределям обществени поръчки, нито пренасочвам реклами и спонсори.
Но нещата явно отиват към промяна, щом ГГ си стяга куфарите.

Fbf
Мнения: 1606
Регистриран на: 20 дек 2018 20:31

Re: Синята зимна подготовка и трансферни новини около Левски

Мнениеот Fbf » 17 фев 2021 13:14

Голмайсторът на Левски от отстраняванията на Щутгарт - Мишо Вълчев е коментирал ситуацията в клуба и по-точно въпроса за нападателите.
ВИЕ СТЕ ЛИТЕКС
Изображение


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта