Левски: Трансферно лято

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято

Мнениеот blue avalanche » 06 авг 2020 23:33

TristaNNN написа:Кой отбор от ЕбемТиЛешЛигата е взел футболист, който преди това е изкарал проби, към днешна дата и предвид календара?

Защо трябва да е взел? Може да е изкарал проби и да не са го взели.
Берое:
Към Берое в неделя ще се присъедини дясното крило Иван Винков, който идва от Ботев Гълъбово.
Винков ще премине пробен период при заралии и ако треньорът Димитър Димитров го одобри ще подпише договор.

Към този момент в Стара Загора има един нов футболист, който ще премине пробен период. Той е французин и играе като крило.
Третото ново попълнение е французинът Кийлън Лебон, който бе на пробен период и взе участие в проверката с Етър.

Локо Пд:
Пловдивският Локомотив взе на проби един от най-големите таланти от школата на Дунав Русе. Това е 19-годишният Митко Русанов,...

Има и още, ама не ми се търси...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято

Мнениеот metodito » 07 авг 2020 04:26

Франсето изглежда много добре на клипче, но не че има значение... Винаги съм се чудил като идват от такива първенства как се справят с... Вижте как всички се движат без топка.

_______________________________________________________________________
Трансферът на Иван в Шарльороа е супер престижен, но 300 000 лева? Нищо, де, пари са си. Пожелавам му много успехи и да се наложи в Белгия.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4217
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято

Мнениеот LoveAndPeace » 07 авг 2020 10:21

Мизерници! Има поне дузина свободни български централни защитници , те французин ще ми взимат ?!?
Пусто сега не мога да се сетя за нито едно име , иначе да го бях написал......

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято

Мнениеот blue avalanche » 07 авг 2020 11:08

LoveAndPeace написа:Мизерници! Има поне дузина свободни български централни защитници , те французин ще ми взимат ?!?
Пусто сега не мога да се сетя за нито едно име , иначе да го бях написал......

1. Радослав Терзиев. Например...
2. Който търси - намира.
Аз да попитам:
ДЮШ на Левски кога, за последно, "произведе" централен защитник?
Не ми казвай Деян Иванов, дето 100 пъти го давахме под наем и всеки път ни го връщаха, защото никой не го искаше.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4217
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято

Мнениеот LoveAndPeace » 07 авг 2020 11:28

blue avalanche написа:
LoveAndPeace написа:Мизерници! Има поне дузина свободни български централни защитници , те французин ще ми взимат ?!?
Пусто сега не мога да се сетя за нито едно име , иначе да го бях написал......

1. Радослав Терзиев. Например...
2. Който търси - намира.
Аз да попитам:
ДЮШ на Левски кога, за последно, "произведе" централен защитник?
Не ми казвай Деян Иванов, дето 100 пъти го давахме под наем и всеки път ни го връщаха, защото никой не го искаше.

Деян Иванов не заслужава лоши думи , най малкото заради контузиите през които премина.
А дали освободения от Ботев Терзиев щеше да свърши по-добра и евтина работа от французина ......може само да спекулираме.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято

Мнениеот koisa » 07 авг 2020 11:31

ПФК Левски подписа договор за една година с вратаря Николай Кръстев. Юношата на клуба парафира днес своя контракт и започна подготовка със „сините“.


Ужас... Не виждам логика да пращаме Петър Иванов да играе в Нефтохимик, а да връщаме Кръстев... Дано Михайлов не се контузва, че ще стане още по-лошо! :cry:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22571
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято

Мнениеот NOMER14 » 07 авг 2020 11:40

След Ники Илиев всеки централен защитник ще изглежда недоразумение.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято

Мнениеот bilyaletdinov » 07 авг 2020 11:44

Папазов, Асен Георгиев, Кавдански, Терзиев, Пиргов, като бяха наясно, че ще играят с българи да го бяха потърсили. Това са играчи на прима виста, за които се сещам, че са свързвани по някакъв начин с Левски.
Ама ние французин без проби...
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3154
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято

Мнениеот wilge » 07 авг 2020 11:56

bilyaletdinov написа:Папазов, Асен Георгиев, Кавдански, Терзиев, Пиргов, като бяха наясно, че ще играят с българи да го бяха потърсили. Това са играчи на прима виста, за които се сещам, че са свързвани по някакъв начин с Левски.
Ама ние французин без проби...

Имам само един въпрос към теб. Къде и кога гледа французина как играе? Защото аз съм гледал изброените от теб и въобще не съм останал впечатлен от качествата им. Нека го видим на живо. То и Седрик дойде от нищото, НО...

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято

Мнениеот blue avalanche » 07 авг 2020 12:06

LoveAndPeace написа:
blue avalanche написа:
LoveAndPeace написа:Мизерници! Има поне дузина свободни български централни защитници , те французин ще ми взимат ?!?
Пусто сега не мога да се сетя за нито едно име , иначе да го бях написал......

1. Радослав Терзиев. Например...
2. Който търси - намира.
Аз да попитам:
ДЮШ на Левски кога, за последно, "произведе" централен защитник?
Не ми казвай Деян Иванов, дето 100 пъти го давахме под наем и всеки път ни го връщаха, защото никой не го искаше.

Деян Иванов не заслужава лоши думи , най малкото заради контузиите през които премина.
А дали освободения от Ботев Терзиев щеше да свърши по-добра и евтина работа от французина ......може само да спекулираме.

1. Нищо лично, ама след контузиите, които премина, на колко Д.Иванов е готов да бъде ЦЗ на ПФК Левски?
2. Естествено, че ще спекулираме, след като Терзиев даже не беше потърсен, а направо се нахвърлиха на французина. Не казвам нищо лошо за човека.
Просто коментираме ПРОЗРАЧНАТА и "ориентирана към български играчи" политика на клуб, който е пред фалит.
Значи, Берое могат да вземат Г.Динков(ЦЗ) и Иляз Хасани(ЦЗ),например, а ние не можем?
Пак казвам - който търси - намира!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: venko 1984 и 51 госта