Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12229
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 16 сеп 2021 13:54

И аз мога да черпя, и аз мога да раздавам топки. Смисълът обаче в цялата работа е друг. Трябва да има принципи, за да може и топките да са по-качествени, и мрежите по-здрави и банкетите по-весели", заяви Крушарски пред "Мач Телеграф".
. :lol:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32503
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 16 сеп 2021 14:01

Крушата постоянно си прави банкети с Чаво, сигурен съм, че точно тогава от Мач Телеграф им взимат интервюта. :mrgreen:

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот onegavon » 16 сеп 2021 14:02

Няма ли кой да напише на сър Моу, че Рома ще играят с Литекс? Той само за ЦСКА,Стоичков,Пенев,Костадинов,Балъков и Младенов говори.Как не се сети, че и Мърльо е бродирал в Португалия? :mrgreen:


ск

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23084
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот W84me » 16 сеп 2021 14:09

onegavon написа:Няма ли кой да напише на сър Моу, че Рома ще играят с Литекс? Той само за ЦСКА,Стоичков,Пенев,Костадинов,Балъков и Младенов говори.Как не се сети, че и Мърльо е бродирал в Португалия? :mrgreen:


ск

Боли го фара Моуриньо за вас. Мислиш ли, че знае какво сте точно? Утре, ако преместят Реал на Герена, ще говори същото. Жалки опити за доказване на нещо.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
анто маина
Мнения: 1669
Регистриран на: 07 ное 2009 14:36

Re: Без цензура!

Мнениеот анто маина » 16 сеп 2021 14:23

realno написа:
анто маина написа:
realno написа:
анто маина написа:Обаче са от един регион ,хасковския!

Стоилов също е от хасковския регион. Подготвя отбора ни да играе с 10 човека и сигурен гол пасив от дузпа. Стягайте се, че Ловеч- София ще пада като ЦСКА не е падал от Левски. :)

Тук става въпрос за футболисти,къде намеси Стоилов?

Стоилов е футболист, колкото и Жеков. :) Дори не знаеш какво пишеш. Темата е подобрения рекорд на Жеков. Но в цитата ми не говориш за това, а от кой регион са. Нищо, ще се научиш, ако имаш желание. :)

Стоилов може само снимки да си прави с Жеков!
Темата е подобрения рекорд на Жеков от Камбуров,аз отбелязвам ,че са от един регион!
Ти ,от нема и къде ,намесваш Стоилов и ЦСКА,но няма как ти без ЦСКА не можеш да живееш,ама си толкова прост ,че не се усещаш.
Сега пак иди да ме докладваш,за прост, на майката ти закрилница!

realno
Мнения: 6423
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот realno » 16 сеп 2021 14:26

onegavon написа:Няма ли кой да напише на сър Моу, че Рома ще играят с Литекс? Той само за ЦСКА,Стоичков,Пенев,Костадинов,Балъков и Младенов говори.Как не се сети, че и Мърльо е бродирал в Португалия? :mrgreen:


ск

Вие не знаете кой играе на армията, та Моуриньо ли очакваш да знае. :)
Последна промяна от realno на 16 сеп 2021 14:46, променено общо 1 път.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
анто маина
Мнения: 1669
Регистриран на: 07 ное 2009 14:36

Re: Без цензура!

Мнениеот анто маина » 16 сеп 2021 14:27

realno написа:
анто маина написа:Обаче, ако не произнесеш поне един път дневно ЦСКА,ще се побъркаш :lol: Признай си :lol: :lol:

Един ден ако не напишеш поне една глупост няма да си ти. Ако обичаше толкова много ЦСКА би трябвало да те радва, че го споменавам, но явно вината от предателството ви, крещи в теб. Съжалявам те, че се оказа "верен до гроб". :P

Ти как разбра,дали и колко обичам ЦСКА?
Това,че ти казвам ,че без ЦСКА не можеш ли те подразни :lol:
И аз те съжелявам ,че нямаш отбор който да обичаш,а имаш само кйто да мразиш!
Ти си знаеш ,жив и здрав да си и щастлив в омразата си!

tmanolov
Мнения: 3977
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот tmanolov » 16 сеп 2021 14:52

анто маина написа:
realno написа:
анто маина написа:Обаче, ако не произнесеш поне един път дневно ЦСКА,ще се побъркаш :lol: Признай си :lol: :lol:

Един ден ако не напишеш поне една глупост няма да си ти. Ако обичаше толкова много ЦСКА би трябвало да те радва, че го споменавам, но явно вината от предателството ви, крещи в теб. Съжалявам те, че се оказа "верен до гроб". :P

Ти как разбра,дали и колко обичам ЦСКА?
Това,че ти казвам ,че без ЦСКА не можеш ли те подразни :lol:
И аз те съжелявам ,че нямаш отбор който да обичаш,а имаш само кйто да мразиш!
Ти си знаеш ,жив и здрав да си и щастлив в омразата си!


Да живееш в Пловдив и да си фен на Литекс, при наличието на МеталикЪ и Локо (Кюстендил), си е диагноза само по себе си :lol:
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

realno
Мнения: 6423
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот realno » 16 сеп 2021 14:54

анто маина написа:
realno написа:
анто маина написа:
realno написа:
анто маина написа:Обаче са от един регион ,хасковския!

Стоилов също е от хасковския регион. Подготвя отбора ни да играе с 10 човека и сигурен гол пасив от дузпа. Стягайте се, че Ловеч- София ще пада като ЦСКА не е падал от Левски. :)

Тук става въпрос за футболисти,къде намеси Стоилов?

Стоилов е футболист, колкото и Жеков. :) Дори не знаеш какво пишеш. Темата е подобрения рекорд на Жеков. Но в цитата ми не говориш за това, а от кой регион са. Нищо, ще се научиш, ако имаш желание. :)

Стоилов може само снимки да си прави с Жеков!
Темата е подобрения рекорд на Жеков от Камбуров,аз отбелязвам ,че са от един регион!
Ти ,от нема и къде ,намесваш Стоилов и ЦСКА,но няма как ти без ЦСКА не можеш да живееш,ама си толкова прост ,че не се усещаш.
Сега пак иди да ме докладваш,за прост, на майката ти закрилница!

Не съм припок - предател.
Но иначе, глупости безкрай.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот boabbb » 16 сеп 2021 14:58

W84me написа:
onegavon написа:Няма ли кой да напише на сър Моу, че Рома ще играят с Литекс? Той само за ЦСКА,Стоичков,Пенев,Костадинов,Балъков и Младенов говори.Как не се сети, че и Мърльо е бродирал в Португалия? :mrgreen:


ск

Боли го фара Моуриньо за вас. Мислиш ли, че знае какво сте точно? Утре, ако преместят Реал на Герена, ще говори същото. Жалки опити за доказване на нещо.


Жалки :?: Вие се готвите за мач с Марек и ЦСКА 1948392634, нашите били жалки ... :lol: :lol: :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: bsz1916, metodito и 31 госта