Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот шивача » 23 юли 2021 14:06

realno написа:
ivan56 написа:
realno написа:
ivan56 написа:Каквото и да си говорим това срещу Стойкас беше супер грозно и не отива на клуб и фенове дори в селските групи.
Дали това не е предварително решена провокация ще видим.


А да си убиете клуба е романтика и чест според вашите фенове.
А истината е че както се отнесохте към ЦСКА така снощи се отнесохте и към ловешкия ви директор, само дето не го убихте, а само го унижихте и опозорихте. Тире означава позор. :lol: :lol:


Ти определено печелиш класацията за най-голям тъпак в тая тема. Едни и същи лакърдии във всяко твое мнение.
Само за протокола: Нито съм чорбар нито припок, ама вие телетата, който не е от вашото стадо е задалжително чорбар.

Фактите за стореното от вас не се приемат, поне да се помни какво сте направили с ЦСКА. Не бил припок, а пръв защитник на ловешкото менте на армията. Много бързо започнахте да се отричате от позора, който извършихте. Ако за 6 г имаше 6 титли щеше да пръв да се биеш по гърдите, че припознаването си заслужавало. Като сте приели горчивата чаша ще си я пиете и няма да мрънкате. А аз ще продължа да ви напомням какви се "верни до гроб" и фенове на романтиката и "честта". :mrgreen:

Пича не е чорбар,както ти каза вече , ама ти си го храни на припок, литекс-софия и тн.
Все пак моя съвет е-пусни си климатика :!:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23766
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 23 юли 2021 14:07

шивача написа:Пича не е чорбар,както ти каза вече , ама ти си го храни на припок, литекс-софия и тн.
Все пак моя съвет е-пусни си климатика :!:

Добре, за кво преебаваш всичко.... :|
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

realno
Мнения: 6454
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот realno » 23 юли 2021 14:11

шивача написа:
realno написа:
ivan56 написа:
realno написа:
ivan56 написа:Каквото и да си говорим това срещу Стойкас беше супер грозно и не отива на клуб и фенове дори в селските групи.
Дали това не е предварително решена провокация ще видим.


А да си убиете клуба е романтика и чест според вашите фенове.
А истината е че както се отнесохте към ЦСКА така снощи се отнесохте и към ловешкия ви директор, само дето не го убихте, а само го унижихте и опозорихте. Тире означава позор. :lol: :lol:


Ти определено печелиш класацията за най-голям тъпак в тая тема. Едни и същи лакърдии във всяко твое мнение.
Само за протокола: Нито съм чорбар нито припок, ама вие телетата, който не е от вашото стадо е задалжително чорбар.

Фактите за стореното от вас не се приемат, поне да се помни какво сте направили с ЦСКА. Не бил припок, а пръв защитник на ловешкото менте на армията. Много бързо започнахте да се отричате от позора, който извършихте. Ако за 6 г имаше 6 титли щеше да пръв да се биеш по гърдите, че припознаването си заслужавало. Като сте приели горчивата чаша ще си я пиете и няма да мрънкате. А аз ще продължа да ви напомням какви се "верни до гроб" и фенове на романтиката и "честта". :mrgreen:

Пича не е чорбар,както ти каза вече , ама ти си го храни на припок, литекс-софия и тн.
Все пак моя съвет е-пусни си климатика :!:

Къде съм написал. че е чорбар? Казах, че е припок. Сложи си очилата и спри климатика, че ти се насълзиха очите. :)
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23766
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 23 юли 2021 14:32

:lol: :lol: :lol: :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6160
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ugly bug » 23 юли 2021 14:41

Хубаво е че има и такива хора...
:lol: :lol: :lol:
Климатик няма да свърши работа...!
Иглу трябва!
:mrgreen:
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ivan56 » 23 юли 2021 14:44

realno написа:
ivan56 написа:
realno написа:
ivan56 написа:Каквото и да си говорим това срещу Стойкас беше супер грозно и не отива на клуб и фенове дори в селските групи.
Дали това не е предварително решена провокация ще видим.


А да си убиете клуба е романтика и чест според вашите фенове.
А истината е че както се отнесохте към ЦСКА така снощи се отнесохте и към ловешкия ви директор, само дето не го убихте, а само го унижихте и опозорихте. Тире означава позор. :lol: :lol:


Ти определено печелиш класацията за най-голям тъпак в тая тема. Едни и същи лакърдии във всяко твое мнение.
Само за протокола: Нито съм чорбар нито припок, ама вие телетата, който не е от вашото стадо е задалжително чорбар.

Фактите за стореното от вас не се приемат, поне да се помни какво сте направили с ЦСКА. Не бил припок, а пръв защитник на ловешкото менте на армията. Много бързо започнахте да се отричате от позора, който извършихте. Ако за 6 г имаше 6 титли щеше да пръв да се биеш по гърдите, че припознаването си заслужавало. Като сте приели горчивата чаша ще си я пиете и няма да мрънкате. А аз ще продължа да ви напомням какви се "верни до гроб" и фенове на романтиката и "честта". :mrgreen:


Смятах да ти го нарисувам с картинки като на първолак, ама няма нужда.
Абе ти четеш ли мненията или си ги имаш твоите лакърдии някъде запаметени и копи пейст. Сериозно те питам.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ivan56 » 23 юли 2021 14:47

delqnski47 написа::lol: :lol: :lol: :lol:


Начи, човека каза, че съм припок, това дава ли ми право да ви @кам във форума без бан, все пак съм припок. :lol:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот шивача » 23 юли 2021 14:50

delqnski47 написа:
шивача написа:Пича не е чорбар,както ти каза вече , ама ти си го храни на припок, литекс-софия и тн.
Все пак моя съвет е-пусни си климатика :!:

Добре, за кво преебаваш всичко.... :|

Нали форума имаше защита от ботове?
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4392
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Kotooshu » 23 юли 2021 15:10

На разни "фенове" с животински имена май са им спрели кранчето.
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23766
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 23 юли 2021 15:29

шивача написа:
delqnski47 написа:
шивача написа:Пича не е чорбар,както ти каза вече , ама ти си го храни на припок, литекс-софия и тн.
Все пак моя съвет е-пусни си климатика :!:

Добре, за кво преебаваш всичко.... :|

Нали форума имаше защита от ботове?

Не , трябва ръчно да бъдат банвани :arrow:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 58 госта