Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14228
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 26 мар 2024 08:40

Възход на нац. отбор при Гонзо!
На пук на критиците и коментаторите за образованието и размера на челото му, националния отбор тръгна нагоре откакто Гонзо стана директор и продължава, като президент. На критиците ще припомня Азербейджан - Швеция 3:0!
п.п. Очаквам сеира с коментарите по поста ми :)
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

tmanolov
Мнения: 4033
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот tmanolov » 26 мар 2024 09:55

1914.1902 написа:Изображение

В серия си, те това е гъз, че предишният ти беше фотошоп :lol:

А чичките също са в серия с дънки Панака. Аз пък помня пенсичката:
Всяка българка сака дънки Панака,
всеки български пор носи дънки Кондор

А тестовете със запалки бяха уникална глупост, на която всякакви се връзваха. Любимото ми беше, като идех в Сандански и се появяха бъдещите севернофиормци, да се кушят дънки - що народ си взе по един крачол, че нали бързо, да не те видят милиционерите :lol: Помня и едни "гуми за джваканйе" от тези събори с май Берово се казваше градчето от другата страна на границата
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14228
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 26 мар 2024 10:09

В коя част на България са се пеели тези песнички и много са се връзвали да правят тестове на дънките със ЗАПАЛКИ :lol:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14228
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 26 мар 2024 10:46

Това с купуването на по един крачол от дънките от "що народ", понеже бързали да не ги видят милиционерите направо изби рибата :lol: :lol: :lol: , а тия "Бъдещи Севернофиормци" какви са, извънземни от бъдещето ли :lol:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Testa_di_Legno
Мнения: 619
Регистриран на: 25 фев 2019 10:22
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Testa_di_Legno » 26 мар 2024 10:57

damyanov1963 написа:(...)а тия "Бъдещи Севернофиормци" какви са, извънземни от бъдещето ли :lol:

Ми доста точно определение за тях е това, да. 8-)
Само "Левски"!

tmanolov
Мнения: 4033
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот tmanolov » 26 мар 2024 11:52

damyanov1963 написа:В коя част на България са се пеели тези песнички и много са се връзвали да правят тестове на дънките със ЗАПАЛКИ :lol:

В София - всъщност я научих на морето в края на 80-те, от едно дете от Люлин май беше, като бяхме на станцията на БНБ в Дружба (по спомени). И тестовете ги правехме със запалки - да видим дали гори, сигурно щото не пушех, де да знам :lol: За бъдещите севернофиромци съм го виждал с очите си - имаме къща в Сандански, точно под някогашния ГУМ, където ставаше алъш-веришът. Беше си като кореком за Югозапада този вид панаири или както там се казваха. Един път баща ми донесе и оригинално узо (метакса имахме и отпреди, както и традиционните червено джони и балантайнс), беше някъде в началото на 90-те, а аз юноша бледен, по модерному тъкмо станал тийнейджър - оттогава го мразя даже и на картинка :lol: Спомени
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот BRF » 26 мар 2024 12:32

damyanov1963 написа:Възход на нац. отбор при Гонзо!
На пук на критиците и коментаторите за образованието и размера на челото му, националния отбор тръгна нагоре откакто Гонзо стана директор и продължава, като президент. На критиците ще припомня Азербейджан - Швеция 3:0!
п.п. Очаквам сеира с коментарите по поста ми :)

Няма нужда от коментар,просто виж сатистиката при тоя без джипа!Надявам се да се майтапиш с това изказване,защото ако примаш битката за президент на бфс като мач ЦСКА Левски,не си прав!
https://topzalozi.com/%D0%B1%D1%8A%D0%B ... 0%BE-2024/
Това ни докара управленеца гонзалина на националния отбор!

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23770
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 26 мар 2024 13:14

1914.1902 написа:Изображение

Таз един я нашляпа и я зареза след тва за Call of Duty :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14228
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 26 мар 2024 13:17

Отбора след привличането на Илиев се стабилизира и това е факт. Не вярвам чистачката, или портиера да са го привлекли.
А вие, ако правите протести на мачовете на национала, значи че сте против отбора и искате и ще се радвате, когато
пада, ако пък бие и се радвате, значи че приемате управлението на БФС, ако едновременно се радвате че бие и протестирате, значи вие възприемате битката за президент, като Левски - ЦСКА.
Ти лично кой вариант избираш?
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10179
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: Без цензура!

Мнениеот CSKA 78 » 26 мар 2024 13:36

damyanov1963 написа:Отбора след привличането на Илиев се стабилизира и това е факт. Не вярвам чистачката, или портиера да са го привлекли.


Как се е стабилизирал отборът?! Победи ли имаме, или какво?! :lol: :lol:
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: darkblue67, icemanbg33, metodito, mikata, olimpi, Reckless, rockman и 138 госта