Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12244
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 29 ное 2021 21:40

The_Miz написа:
TristaNNN написа:
Dust написа:СМ с това публично хокане на футболистите си при положение, че и неговата работа до момента е само назад, очаквам съвсем скоро самите играчи да му намажат ските.

Пепел ти на клавиатурата, бе! :evil:
Уважаемият Стою от село Плоски трябва да е треньор на Тирето колкото се може по-дълго, доживот!

А така! :) Да може всеки път да бие Мърчо :)

Да, точно така. Всеки път ще бие. Така е. Завинаги при вас, доживот! Амин! 8-)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23759
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 29 ное 2021 21:44

realno написа:Голяма мъка за люляковия тъпан. Напоследък не му върви. Според мен пазят сили за мача с Рома. :)

Честита победа 8-)
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23087
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот W84me » 29 ное 2021 22:05

delqnski47 написа:
realno написа:Голяма мъка за люляковия тъпан. Напоследък не му върви. Според мен пазят сили за мача с Рома. :)

Честита победа 8-)

Нали ти казах, че Лудогорец дава и взема. Много слаба игра днес, съмнителна работа...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12244
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 29 ное 2021 22:09

Брей, подфорумът и кладенец на припознаването по-умрял и от ЦСКА. :shock:
Минах набързо да прочета отзивите след мегасупертурбодербито и гледам едва 4 странички, и то - благодарение на сините колеги.
Дежурните оранжеви манипулатори и безпардони уважаеми лъжци имат повече коментари в тази тема, по традиция свързани по някакъв начин с Левски, отколкото с клетото им тиренце. Клетите уважеми припочета, убиха си и форума. :|
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15027
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот miro_rz » 29 ное 2021 22:15

Беси кефа, Стойчо ще остане в ЦСКА-София още 30 месеца! :mrgreen:
Няма ли декларация вече?? :lol:
Изображение

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Red_Neck » 29 ное 2021 22:25

Форума го убиха 5-6 провокатори-лизачи, които принципно го дават нахакано, ама като видят дебелия и търчат под полата на оня с бананите да реват, че някой "припок" им отвърнал с обратното на ръката.
Малки хора, дребни душици.....
[offtopic]Сега можеш спокойно да си изплакнеш устата и да се припознаеш ;)[/offtopic]
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

peliforewer
Мнения: 9470
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 29 ное 2021 22:27

Време е да попитам съдийските наблюдатели във форума ,Кабаков съдия на ЦСКА ли е или подлога на Домусчиев.Имам към тях и няколко питания,защо Кабаков не набра смелост да вдигне втори жълт картон на Гонсалеш от Лудогорец,имаше поне два случая за това.Защо Кабаков не разгледа с ВАР симулацията според него на Кери.Защо Кабаков не показа жълт картон на Чибота който след втория гол си съблече фланелката,не си спомням досега съдия да не е вдигнал жълт картон за такова нещо,но Кабаков се направи на разсеян.Тези грешки на Кабаков не са случайни,не е случайно че на ВАР-а беше Гидженов,като прибавим към тях човекът в Лудогорец който се занимава със съдиите Георги Манджуков се получава една перфектна пловдивска тройка.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Dust
Мнения: 8038
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 29 ное 2021 22:32

Я пак за Чибота https://www.flashscore.com/match/vJDCpJ ... ch-summary
Симулацията на Кери е безспорна, ВАР-а е разгледал и с просто око се вижда, че няма нужда да се вика съдията на ревю.
Как работи ВАР системата си пусни пресконференцията на съдиите, Радан Мирянов обяснява там като за първолаци всяко едно нещо
Единствената претенция, която може да имате е за втори жълт картон на Гонсалвеш
Последна промяна от Dust на 29 ное 2021 22:43, променено общо 3 пъти.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12244
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 29 ное 2021 22:33

Red_Neck написа:Форума го убиха 5-6 провокатори-лизачи, които принципно го дават нахакано, ама като видят дебелия и търчат под полата на оня с бананите да реват, че някой "припок" им отвърнал с обратното на ръката.
Малки хора, дребни душици.....
[offtopic]Сега можеш спокойно да си изплакнеш устата и да се припознаеш ;)[/offtopic]

Ясно, някой друг е виновен, че подфорума на уважаемото Тире е по-умрял и от ЦСКА след мегасупердербито на кандидат-пишман шампиона от Ловеч. Лоши хора, врагове, змии, пу деева ... :|
Последна промяна от TristaNNN на 29 ное 2021 22:34, променено общо 1 път.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15027
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот miro_rz » 29 ное 2021 22:33

Стига си се излагал!
Чибота получи жк след гола. А ако е било симулация защо да се гледа от ВАР??
Ако е било дузпа, щяха да викнат Кабаков да я разгледа!!
Изображение


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga, Testa_di_Legno, Киро Пора и 47 госта