Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6160
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ugly bug » 27 ное 2021 15:43

Уникална статия в стил кинопреглед от 80те ...!
Правя аналогия с тогавашните материали , показващи посещение на краварник .
:lol: :lol: :lol:

https://dsport.bg/nie-sme-levski-sofia-i-mari-stoilov-oglasi-plostada-v-haskovo-video.html
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17522
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот pomiqrat » 27 ное 2021 15:53

damyanov1963 написа:
pomiqrat написа:Как са опростили задължения на Гриша Ганчев, като задълженията му са с изтекла давност и кръгът Борисов му затвори заводите, за да си правят далаверите със захарта :lol:, както се пробваха да унищожат свиневъдството, за да внасят месо :lol: Фирмата на Асен Василев фалира със задължения от 9 млн. паунда :lol: Форбс :lol: Във форбс и мен могат да ме публикуват, ако си платя достатъчно :lol:

Значи никога нема да те публикуват :)


Право на разговор с мен след като ни публикуваш втория състав, с който Зоря са играли срещу ЦСКА и първия им за първенство...
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Ozzimozzi » 27 ное 2021 16:01

damyanov1963 написа:
NOMER14 написа:След обединението със Спартак вече Левски можеше да предовратява поне на своите юноши 2-годишното изгнание в армейски клуб за отбиване на войнаклъка. Да припомням ли мафиотското действие на червените - краткия войнаклък на Меци Веселинов в Шумен?! На юноши от други отбори не бе простено. Да припомням ли 2-годишното наказание на Г.Йорданов-Ламята, който искаше в Левски, а не в Цска - 2 години карцер! А беше един от най-добрите халфове в българския футбол за всички време. Незнайно защо на дърти години игра година-две при червените, но съдбата си знае своето - вкара си автогол в последната минута за онова 5-0 за Купата. А ни плашеха с някои, дошли в София картотекирани за мача, но се уплашиха да влязат да играят.

Ламята отиде в ЦСКА, защото от Левски не го взеха след завръщането му от Испания.
И да си призная, стана ми мъчно за него, когато си вкара автогола. Не заслужаваше да приключи кариерата си по този начин.

Ламята стана шампион с ЦСКА и взе купата, та аз имам само добри спомени от него!
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14195
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 27 ное 2021 16:14

pomiqrat написа:
damyanov1963 написа:
pomiqrat написа:Как са опростили задължения на Гриша Ганчев, като задълженията му са с изтекла давност и кръгът Борисов му затвори заводите, за да си правят далаверите със захарта :lol:, както се пробваха да унищожат свиневъдството, за да внасят месо :lol: Фирмата на Асен Василев фалира със задължения от 9 млн. паунда :lol: Форбс :lol: Във форбс и мен могат да ме публикуват, ако си платя достатъчно :lol:

Значи никога нема да те публикуват :)


Право на разговор с мен след като ни публикуваш втория състав, с който Зоря са играли срещу ЦСКА и първия им за първенство...

Как па нема да се ровя в съставите на Зоря. Не ти ли е достатъчно, че когато и където ви хванат ви дерат?
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

peliforewer
Мнения: 9469
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 27 ное 2021 16:39

Какво прави Делян Добрев с ръководството на Левски в Хасково,нали нямате нищо общо с Борисов и Герб :( .Очаквам ръководството на Левски да обяви че е получило значителна сума пари от хасковските фенове :) .
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

vlong
Мнения: 4506
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот vlong » 27 ное 2021 17:12

А вие нали не сте копеленце на Бсп ?Чунчев от управата на кой отбор е ,че беше депутат при комунистите?
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32508
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 27 ное 2021 17:24

Точно тези ли ще ми говорят за ГЕРБ?

Изображение

https://blitz.bg/sport/bg-futbol/tsska- ... 29206.html

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17522
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот pomiqrat » 27 ное 2021 17:34

1914.1902 написа:Точно тези ли ще ми говорят за ГЕРБ?

Изображение

https://blitz.bg/sport/bg-futbol/tsska- ... 29206.html


Ние сме синоним на всичко мръсно, а вие на всички добродетели на Земята? Ни мое дъ бъде!
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Mitata
Мнения: 6648
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Mitata » 27 ное 2021 17:52

damyanov1963 написа:Ти наистина си изключително тъп.
Ако властта отнеме родителските права на майка ти и я прекръсти, ще се откажеш ли от нея?
Вие казахте ли навремето - Средец не е моя клуб, и понеже даваш пример с феновете на Числото, не бяхте ли на тяхното мнение преди да ви сменят с Литекс, да ти припомня ли декларациите и защо се изметнахте след това, айде отговори, нали се смяташ винаги за прав.


Властта не е прекръстила Левски, закрила го е. Дали властта или Окръжният съд все едно, важното е, че сините фенове приехте ситуацията без да реагирате. И викахте по стадионите "Динамо, Динамо".
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6160
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ugly bug » 27 ное 2021 18:07

Кой е съдията на Арда - Левски ?
Пълен неадекватник и в двете посоки..
:lol:
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga, jusi и 33 госта