Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6160
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ugly bug » 26 сеп 2021 19:21

Отварям консерва копърка!!!
8-)
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

The_Miz
Мнения: 324
Регистриран на: 15 апр 2021 05:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот The_Miz » 26 сеп 2021 19:21

Dust написа:Обожавам, когато някой ми дава наклон на кура, продължавайте, не ми пречите.

Нещо ми се струваш малко наранен тази вечер :)

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6160
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ugly bug » 26 сеп 2021 19:25

The_Miz написа:
Dust написа:Обожавам, когато някой ми дава наклон на кура, продължавайте, не ми пречите.

Нещо ми се струваш малко наранен тази вечер :)

Няма,...!
Той сега ще се успокои и като виден статистик ще ни уведоми коя поред е тази победа .
Нали Уйне?
;)
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

realno
Мнения: 6454
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот realno » 26 сеп 2021 19:37

"Винаги верните" още мълчат и не казват какъв картон се дава при удар на противников футболист при спряла игра? Предполагам, ще отговорят, че мача в ЕКТ е по- важен? Или пък това е нормално когато ЦСКА пестят сили. Но все пак нека отговорят, а да не пестят сили. :)
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6160
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ugly bug » 26 сеп 2021 19:39

realno написа:"Винаги верните" още мълчат и не казват какъв картон се дава при удар на противников футболист при спряла игра? Предполагам, ще отговорят, че мача в ЕКТ е по- важен? Или пък това е нормално когато ЦСКА пестят сили. Но все пак нека отговорят, а да не пестят сили. :)

Гадно ли ти е ?
:roll:
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот CaptainBertorelli » 26 сеп 2021 19:43

realno написа:"Винаги верните" още мълчат и не казват какъв картон се дава при удар на противников футболист при спряла игра? Предполагам, ще отговорят, че мача в ЕКТ е по- важен? Или пък това е нормално когато ЦСКА пестят сили. Но все пак нека отговорят, а да не пестят сили. :)

При такава симулация се дава жълт картон за симуланта.
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: Без цензура!

Мнениеот Cheradonna » 26 сеп 2021 19:48

А дава ли се картон,когато някой футболист се строполява,като застрелян,без изобщо да е докоснат?Че едно такова футболистче в син екип се пробва повече от един път днес!
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

realno
Мнения: 6454
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот realno » 26 сеп 2021 19:51

ugly bug написа:
realno написа:"Винаги верните" още мълчат и не казват какъв картон се дава при удар на противников футболист при спряла игра? Предполагам, ще отговорят, че мача в ЕКТ е по- важен? Или пък това е нормално когато ЦСКА пестят сили. Но все пак нека отговорят, а да не пестят сили. :)

Гадно ли ти е ?
:roll:

Не по гадно от това да ми умре клуба. Но мълчанието ви говори повече. :mrgreen:
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот CaptainBertorelli » 26 сеп 2021 19:54

Ми той умря преди 23 години, бая време ти е гадно :mrgreen:
ПФК "Левски" АД е акционерно дружество, учредено на 02.04.1998-а година. Регистрирано от Софийски градски съд Ф. Дело №4236/1998.
Хайл Мусолини

Mitata
Мнения: 6649
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Mitata » 26 сеп 2021 19:58

realno написа:
ugly bug написа:
realno написа:"Винаги верните" още мълчат и не казват какъв картон се дава при удар на противников футболист при спряла игра? Предполагам, ще отговорят, че мача в ЕКТ е по- важен? Или пък това е нормално когато ЦСКА пестят сили. Но все пак нека отговорят, а да не пестят сили. :)

Гадно ли ти е ?
:roll:

Не по гадно от това да ми умре клуба. Но мълчанието ви говори повече. :mrgreen:


Клубът ти е умирал няколко пъти, най-яка беше смъртта му преди 72 години.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: vvessel и 60 госта