Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Dust
Мнения: 8038
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 20 яну 2022 17:36

peliforewer написа:
Dust написа:
peliforewer написа:Погледнах статистиката за последният му есенен сезон при ЦСКА- 16мача,8гола,6 асистенции,тогавашна цена 4млн.евро.Есенният му сезон в Лудогорец-15мача,6гола,5 асистенции,сегашна цена 3млн.евро.Това са фактите, останалото е потвърждение на първия ми коментар от днес.

У нас тази класация трябва да бъде спряна за десетина години, докато наистина се появят поне трима футболисти, които да си заслужава да бъдат гледани с нетърпение на терена и да се чудиш, за кой по-напред да гласуваш.

Статистиката е факт, но ми е интересно, как определи, каква е цената му днес.

https://www.transfermarkt.com/kiril-des ... ler/221540

Не знаех, че този сайт е някакъв еталон за достоверност.

В момента Лудогорец са поставили цена от 5 000 000 евро за правата на Десподов и това е цената му.
За колко ще се случи реална сделка е съвсем друга тема на разговор.

05 Януари 2022 написа:Италианският елитен Емполи поиска българската звезда на Лудогорец Кирил Десподов. Деветият в Серия А и "орлите" водят преговори за Футболист №1 на България за 2018 г., твърди в. "Газета дело Спорт". В клуба от Ботуша усилено търсят креативен атакуващ играч с усет към гола. Десподов бе продаден от ЦСКА на Каляри за 4 милиона евро, а после бе откупен от Лудогорец на половината от тази сума.
В Емполи били впечатлени от нарасналата класа на Десподов и били готови да извадят исканите от Лудогорец 5 милиона евро. Трансферната сума отказа втородивизионните Монца, Лече и Бреша, които също проявяваха интерес към звездата на шампионите.
От началото на сезона Десподов има 29 мача с 9 гола и 12 асистенции във всички турнири. Той е лидер и в националния отбор на Българи
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: Без цензура!

Мнениеот Kiril2681 » 20 яну 2022 17:43

damyanov1963 написа:
Kiril2681 написа:
damyanov1963 написа:
Kiril2681 написа:
damyanov1963 написа:
peliforewer написа:Това сериозно ли го каза,на Левски в Антверпен му вкараха не един гол в последните секунди на мача,а цели 3/ТРИ/.Не съм проверявал,но едва ли има друг такъв случай в евротурнирите,в последните 6 минути да получиш 3гола и резултатът от 1-3 да стане 4-3.Интересно ми е и да споделиш как гадните комунисти Ви спряха да пробиете в Европа.

Не бяха 6, а 8 минути продължение, при това без основание и без правилото за продължения. Не че е от голямо значение, но вие все гледате да "чопнете" нещо.

Ех, сладкия ми той!! Дамянов, отдавна вече не пиша тук - простотията е огромна, това не е форум , а сборище на ненормалници...Ти по едно време беше нормален....Както и да е, искам да те помоля само едно нещо - извинявай, би ли ми цитирал това прословуто "правило за продължения "?! Благодаря ти предварително, убеден съм, че ще го направиш - вярвам в теб и твоя мозАк!!

То излезе преди години, съдията да преценява колко да продължи мача, ако има основание, разбира се след като 4-ия съдия го обяви. В нашия случай нямаше нито едното, нито другото.
Интересно как ти нормалния не го знаеш това.

Я, отново нищо не каза - та, дай да видим това правило бе! Или е само в главата ти? Дай да видим ПРАВИЛОТО за добавеното време! Кратко и ясно....като за теб!

Ти помниш ли някой тогава да обяви 8 минутното продължение?

Аз и да са ми крали колата не помня, но това не означава , че не се крадат коли! Знаех си - мозАк до край!
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14197
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 20 яну 2022 18:22

Kiril2681 написа:
damyanov1963 написа:
Kiril2681 написа:
damyanov1963 написа:
Kiril2681 написа:
damyanov1963 написа:Не бяха 6, а 8 минути продължение, при това без основание и без правилото за продължения. Не че е от голямо значение, но вие все гледате да "чопнете" нещо.

Ех, сладкия ми той!! Дамянов, отдавна вече не пиша тук - простотията е огромна, това не е форум , а сборище на ненормалници...Ти по едно време беше нормален....Както и да е, искам да те помоля само едно нещо - извинявай, би ли ми цитирал това прословуто "правило за продължения "?! Благодаря ти предварително, убеден съм, че ще го направиш - вярвам в теб и твоя мозАк!!

То излезе преди години, съдията да преценява колко да продължи мача, ако има основание, разбира се след като 4-ия съдия го обяви. В нашия случай нямаше нито едното, нито другото.
Интересно как ти нормалния не го знаеш това.

Я, отново нищо не каза - та, дай да видим това правило бе! Или е само в главата ти? Дай да видим ПРАВИЛОТО за добавеното време! Кратко и ясно....като за теб!

Ти помниш ли някой тогава да обяви 8 минутното продължение?

Аз и да са ми крали колата не помня, но това не означава , че не се крадат коли! Знаех си - мозАк до край!

Е къде си тръгнал с тая амнезия да спориш тогава?
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14197
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 20 яну 2022 19:25

zieek91 написа:
damyanov1963 написа:
peliforewer написа:
damyanov1963 написа:
peliforewer написа:
Eminem написа:Не, беше срещу Тулуза, където само един идиот може да допусне такъв гол.

Това сериозно ли го каза,на Левски в Антверпен му вкараха не един гол в последните секунди на мача,а цели 3/ТРИ/.Не съм проверявал,но едва ли има друг такъв случай в евротурнирите,в последните 6 минути да получиш 3гола и резултатът от 1-3 да стане 4-3.Интересно ми е и да споделиш как гадните комунисти Ви спряха да пробиете в Европа.

Не бяха 6, а 8 минути продължение, при това без основание и без правилото за продължения. Не че е от голямо значение, но вие все гледате да "чопнете" нещо.

Антверпен - Левски 4:3

(0:1 Славчев (6), 1:1 Гейленкирхен (82), 1:2 Донков (84), 1:3 Михтарски (89), 2:3 Клаесен (91), 3:3 Клаесен (94), 4:3 Куаранта (97)

Точно така, ако бяха само 6, както се опита да ги изкараш, Левски ги отстраняваше.



Изображение


Вземи още едни 6 минути :)

Това е нещо, като да поведеш с 1:0 във 2-та минута и да паднеш с 2:7.
п. п. Очаквам пак да обясняваш колко велик отбор сте били, щото вече нямате нищо общо с него.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

vlong
Мнения: 4514
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот vlong » 20 яну 2022 20:27

Сещам се за друг такъв пример,когато изявеният фаворит се е отпускал и е подарявал победата,защото си е осигурил продължаване.
Знаменитата победа на наследникът от Ловеч срещу резервите .
3:1 май беше.Доста придворни журналя изкараха лев.
На другата година пак римляните се правиха на луди и пуснаха два гола ,журналята пак захлебиха,пък припоците направиха опорки.
Ма,италианците си играха по нататък,пък мигрантите тук.
САМО ЛЕВСКИ!

zieek91
Мнения: 997
Регистриран на: 10 сеп 2015 00:55
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот zieek91 » 20 яну 2022 21:09

damyanov1963 написа:
zieek91 написа:
damyanov1963 написа:
peliforewer написа:
damyanov1963 написа:
peliforewer написа:Това сериозно ли го каза,на Левски в Антверпен му вкараха не един гол в последните секунди на мача,а цели 3/ТРИ/.Не съм проверявал,но едва ли има друг такъв случай в евротурнирите,в последните 6 минути да получиш 3гола и резултатът от 1-3 да стане 4-3.Интересно ми е и да споделиш как гадните комунисти Ви спряха да пробиете в Европа.

Не бяха 6, а 8 минути продължение, при това без основание и без правилото за продължения. Не че е от голямо значение, но вие все гледате да "чопнете" нещо.

Антверпен - Левски 4:3

(0:1 Славчев (6), 1:1 Гейленкирхен (82), 1:2 Донков (84), 1:3 Михтарски (89), 2:3 Клаесен (91), 3:3 Клаесен (94), 4:3 Куаранта (97)

Точно така, ако бяха само 6, както се опита да ги изкараш, Левски ги отстраняваше.



Изображение


Вземи още едни 6 минути :)

Това е нещо, като да поведеш с 1:0 във 2-та минута и да паднеш с 2:7.
п. п. Очаквам пак да обясняваш колко велик отбор сте били, щото вече нямате нищо общо с него.


Динамов :) , полемиката беше за европейските мачове и за некакви 6 минути евроидиотизъм, а ти ми даваш някакви неподходящи примери. А да, сетих се, аз съм в грешка, забравих, че срещите ви с великия ЦСКА бяха ваште европейски мачове. Ако биете ЦСКА значи и вие сте били Ливърпул, Байерн Мюнхен, Нотингам, Аякс, Интер и т.н. :)

Изображение
Вземи още :)

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14197
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 20 яну 2022 22:17

zieek91 написа:
damyanov1963 написа:
zieek91 написа:
damyanov1963 написа:
peliforewer написа:
damyanov1963 написа:Не бяха 6, а 8 минути продължение, при това без основание и без правилото за продължения. Не че е от голямо значение, но вие все гледате да "чопнете" нещо.

Антверпен - Левски 4:3

(0:1 Славчев (6), 1:1 Гейленкирхен (82), 1:2 Донков (84), 1:3 Михтарски (89), 2:3 Клаесен (91), 3:3 Клаесен (94), 4:3 Куаранта (97)

Точно така, ако бяха само 6, както се опита да ги изкараш, Левски ги отстраняваше.



Изображение


Вземи още едни 6 минути :)

Това е нещо, като да поведеш с 1:0 във 2-та минута и да паднеш с 2:7.
п. п. Очаквам пак да обясняваш колко велик отбор сте били, щото вече нямате нищо общо с него.


Динамов :) , полемиката беше за европейските мачове и за некакви 6 минути евроидиотизъм, а ти ми даваш някакви неподходящи примери. А да, сетих се, аз съм в грешка, забравих, че срещите ви с великия ЦСКА бяха ваште европейски мачове. Ако биете ЦСКА значи и вие сте били Ливърпул, Байерн Мюнхен, Нотингам, Аякс, Интер и т.н. :)
Изображение
Вземи още :)

Не сме ви били.
Ние си правехме гавра с вас.
И резултатите и играта го показват.
https://m.youtube.com/watch?v=wXXOk5_blX8
Манипулаторче, да беше показал резултата с Униврситатя и от двата мача.
https://levskisofia.info/team/4000646-u ... zh-napoka/
Ние сме отстранявали Динамо Киев, докато вие два пъти падате от тях, Щутгарт - 2 пъти, втория, като шампиони на Германия, Глазгоу Рейнджърс, направихме Барселона с Кройф и Неескенс за смях, като им вкарахме 5 гола в един мач, и то без да ни помагат съдиите, като на вас с/у Аякс и Ливърпул. Когато отстранихме Щутгарт първия път вие отстранихме Омония Кипър с гол на чужд терен - 3:0 в София и 1:4 в Никозия като в последните минути ви треснаха греда.
Последна промяна от damyanov1963 на 20 яну 2022 22:50, променено общо 1 път.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

zieek91
Мнения: 997
Регистриран на: 10 сеп 2015 00:55
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот zieek91 » 20 яну 2022 22:42

damyanov1963 написа:
zieek91 написа:
damyanov1963 написа:
zieek91 написа:
damyanov1963 написа:
peliforewer написа:

Точно така, ако бяха само 6, както се опита да ги изкараш, Левски ги отстраняваше.



Изображение


Вземи още едни 6 минути :)

Това е нещо, като да поведеш с 1:0 във 2-та минута и да паднеш с 2:7.
п. п. Очаквам пак да обясняваш колко велик отбор сте били, щото вече нямате нищо общо с него.


Динамов :) , полемиката беше за европейските мачове и за некакви 6 минути евроидиотизъм, а ти ми даваш някакви неподходящи примери. А да, сетих се, аз съм в грешка, забравих, че срещите ви с великия ЦСКА бяха ваште европейски мачове. Ако биете ЦСКА значи и вие сте били Ливърпул, Байерн Мюнхен, Нотингам, Аякс, Интер и т.н. :)
Изображение
Вземи още :)

Не сме ви били.
Ние си правехме гавра с вас.
И резултатите и играта го показват.
https://m.youtube.com/watch?v=wXXOk5_blX8
Манипулаторче, да беше показал резултата с Униврситатя и от двата мача.
https://levskisofia.info/team/4000646-u ... zh-napoka/


Вашия Олимп,,, :)

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14197
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 20 яну 2022 22:51

damyanov1963 написа:
zieek91 написа:
damyanov1963 написа:
zieek91 написа:
damyanov1963 написа:
peliforewer написа:

Точно така, ако бяха само 6, както се опита да ги изкараш, Левски ги отстраняваше.



Изображение


Вземи още едни 6 минути :)

Това е нещо, като да поведеш с 1:0 във 2-та минута и да паднеш с 2:7.
п. п. Очаквам пак да обясняваш колко велик отбор сте били, щото вече нямате нищо общо с него.


Динамов :) , полемиката беше за европейските мачове и за некакви 6 минути евроидиотизъм, а ти ми даваш някакви неподходящи примери. А да, сетих се, аз съм в грешка, забравих, че срещите ви с великия ЦСКА бяха ваште европейски мачове. Ако биете ЦСКА значи и вие сте били Ливърпул, Байерн Мюнхен, Нотингам, Аякс, Интер и т.н. :)
Изображение
Вземи още :)

Не сме ви били.
Ние си правехме гавра с вас.
И резултатите и играта го показват.
https://m.youtube.com/watch?v=wXXOk5_blX8
Манипулаторче, да беше показал резултата с Униврситатя и от двата мача.
https://levskisofia.info/team/4000646-u ... zh-napoka/
Ние сме отстранявали Динамо Киев, докато вие два пъти падате от тях, Щутгарт - 2 пъти, втория, като шампиони на Германия, Глазгоу Рейнджърс, направихме Барселона с Кройф и Неескенс за смях, като им вкарахме 5 гола в един мач, и то без да ни помагат съдиите, като на вас с/у Аякс и Ливърпул. Когато отстранихме Щутгарт първия път, вие отстранихте
Омония Кипър с гол на чужд терен - 3:0 в София и 1:4 в Никозия като в последните минути ви треснаха греда.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10152
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот шивача » 20 яну 2022 23:20

Пхахахха, говедата се изкараха вместо световно известните ЕВРОИДИОТИ, евро боец :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Дамаджанка, имате гол и срещу титаните от Вадуц :!:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 86 госта