Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
анто маина
Мнения: 1669
Регистриран на: 07 ное 2009 14:36

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот анто маина » 18 май 2021 11:10

Dust написа:Не съм гледал мача, от този гиф се вижда игра с ръка, но преди това топката се отклони от коляното.
Добре е да се види и от друга камера положението.

Виж си мненията от мача ЦСКА-"Зоря" за подобна игра с ръка!
Даже там не е подобна!

peliforewer
Мнения: 9457
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 18 май 2021 11:48

bubka написа:Не, това не е никаква дузпа, не, топката изобщо не се удря в ръката и не променя траекторията си, не, вие си въобразявате телевизор :lol: :mrgreen: :lol: .

https://cdn4.sportal.bg/storage/videos/ ... 5_720p.mp4

За всички тълкуватели на правилата за игра с ръка споделям видеото предоставено от колегата.А на Пилат Тетевенски ще препоръчам да отиде на очен лекар или невролог защото му се привиждат дълги колена :) .
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот honda » 18 май 2021 11:57

Виждам,че има доста спорове относно съдийството.
За мен не даде 100% дузпа за Царско село . Ако аз бях съдия щях да я свиря.
Но съдийските грешки бяха много и в ущърб на Левски .
В 35-та минута Кардосо рита в главата Микулич ,когато топката е в ръцете на вратаря. Бразилеца вече беше с жълт картон.
В 40-та минута след удара на Краев в гредата има нарушение срещу Бари- какво се дава за нарушение в нак.поле?
Веднага след играта с ръка на Ж.Атанасов( за мен 100% дузпа) има и нарушение срещу Здр.Димитров от Попадийн в нак.поле.
За нарушението на Попадийн срещу Здр.Димитров в 57-та минута - минимум жк. ,ако не и директен чк.(Попадийн вече имаше жк)
При гола на ЦС в 62-та мин. При отнемането на топката от Р.Цонев има на два пъти нарушение срещу Р.Цонев.
В 71-та минута при дузпата за Левски -минимум ж.к. за вратаря - предотвртяване на голова опасност. Ако се приеме че е умишлена игра за предотвратяване на сигурен гол( а ситуацията е такава) е директен чк.
в 72-та минута при изпълнението на дузпата Пласид е на повече от метър пред голлинията - това е жк. При спазване на правилата още тук вратаря трябваше да бъде изгонен.
Кардосо влезна да се разправя и бута с Б.Цонев - нормалното е жк и за двамата( но за Кардосо би бил втори).
Спестени жк на Б.Цонев,Райнов, Бандаловски,Кавдански, ,Кардосо ,Пласид( само дето за играчите на ЦС биха били втори)
В 89-та минута в ситуацията след като Пласид боксира след ъглов удар топката беше спряна с ръка от играч на ЦС вътре във вратарското поле, ако не беше спряна с ръка попадаше в Монсалве на 7-8 метра от голлинията при паднал на земята вратар.

А за ситуацията при ,която Балтанов беше с разкървена брада от Здр.Димитров - за мен тук даже няма фаул. - Здр.Димитров пртежава топката и бяга в противоположна посока и с гръб към Балтанов.

Dust
Мнения: 8025
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот Dust » 18 май 2021 11:59

анто маина написа:
Dust написа:Не съм гледал мача, от този гиф се вижда игра с ръка, но преди това топката се отклони от коляното.
Добре е да се види и от друга камера положението.

Виж си мненията от мача ЦСКА-"Зоря" за подобна игра с ръка!
Даже там не е подобна!

Неслучайно написах, че трябва да се види и от друга камера. Изгледах репортаж и намерих точния кадър за мен, дузпата е категорична.
А на този над мнението на honda ще му напомня, че не си падам по мъже и да потърси някой друг, с който да си начеше д-то.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4213
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот LoveAndPeace » 18 май 2021 12:07

Ozzimozzi написа:
LoveAndPeace написа:
Ozzimozzi написа:Само се потвърждава това, което коментираме тук от много време, че Тиквата помага на Лудогорец, динамовци и други отбори на които е довел собественици. Тук добавям Берое и Ботев Враца, които се издържат държавната енергетика.
Сега остава да излезе информация от НАП колко са реалните задължения на подуенци и плащат ли си редовно вноските по разсрочените няколко пъти задължения. Ако не са се плащали редовно вноските, защо задълженията им не са станали изискуеми веднага, както изисква закона? После трябва да се питат пиянките от БФС как е издаван лиценз на този клуб и колко години са си затваряли очите?!

https://www.mediapool.bg/priklyuchi-tretiyat-opit-za-zavod-za-koli-v-bulgaria-news261957.html
Основни купувачи са министерства, общини, ведомства и големи държавни и общински фирми.

Да ги карат поред и който е злоупотребил - там където му е мястото.

Ясно :) щом е свързано с ребрандираният проект запълващ липса в Борисовата градина - Който е злоупотребил ....дрън - дрън.
НО щом е за Левски - Тиквата помага , държавен отбор :lol:
Кой :? нагласи търга за Армията така , че да може да участва -София , но не и 1948 :? може би проксито на Тиквата - Крадлев ??

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот Kiril2681 » 18 май 2021 12:25

honda написа:Виждам,че има доста спорове относно съдийството.
За мен не даде 100% дузпа за Царско село . Ако аз бях съдия щях да я свиря.
Но съдийските грешки бяха много и в ущърб на Левски .
В 35-та минута Кардосо рита в главата Микулич ,когато топката е в ръцете на вратаря. Бразилеца вече беше с жълт картон.
В 40-та минута след удара на Краев в гредата има нарушение срещу Бари- какво се дава за нарушение в нак.поле?
Веднага след играта с ръка на Ж.Атанасов( за мен 100% дузпа) има и нарушение срещу Здр.Димитров от Попадийн в нак.поле.
За нарушението на Попадийн срещу Здр.Димитров в 57-та минута - минимум жк. ,ако не и директен чк.(Попадийн вече имаше жк)
При гола на ЦС в 62-та мин. При отнемането на топката от Р.Цонев има на два пъти нарушение срещу Р.Цонев.
В 71-та минута при дузпата за Левски -минимум ж.к. за вратаря - предотвртяване на голова опасност. Ако се приеме че е умишлена игра за предотвратяване на сигурен гол( а ситуацията е такава) е директен чк.
в 72-та минута при изпълнението на дузпата Пласид е на повече от метър пред голлинията - това е жк. При спазване на правилата още тук вратаря трябваше да бъде изгонен.
Кардосо влезна да се разправя и бута с Б.Цонев - нормалното е жк и за двамата( но за Кардосо би бил втори).
Спестени жк на Б.Цонев,Райнов, Бандаловски,Кавдански, ,Кардосо ,Пласид( само дето за играчите на ЦС биха били втори)
В 89-та минута в ситуацията след като Пласид боксира след ъглов удар топката беше спряна с ръка от играч на ЦС вътре във вратарското поле, ако не беше спряна с ръка попадаше в Монсалве на 7-8 метра от голлинията при паднал на земята вратар.

А за ситуацията при ,която Балтанов беше с разкървена брада от Здр.Димитров - за мен тук даже няма фаул. - Здр.Димитров пртежава топката и бяга в противоположна посока и с гръб към Балтанов.

Хубаво е понякога да си сваляте очилата, особено когато са едноцветни. Не ми се занимава да ти обяснявам, че ако се даде дузпата за ЦС въобще няма да се стигне до тази , недадената за Левски. Но, просто от любопитство питам - ти къде си виждал, на кой мач, в коя държава, при кой съдия...да се даде жълт картон на вратаря, за това че е метър пред голлинията, ПРИ УСЛОВИЕ, ЧЕ ДУЗПАТА Е РЕАЛИЗИРАНА?????????????? Ако това не ти покаже защо не си съдия, то си просто неспасяем милиционер! Апропо, колко сини и червени нахлуха в нак.поле ПРЕДИ Цонев да докосне топката, когато изпълняваше дузпата? Кои бяха повече? Какво се дава в такъв случай? Мерси!
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32485
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 18 май 2021 12:25

Държавата веднага застана до държавното отборче ЦСКА-София и клекна.

https://dsport.bg/pusnaha-fenovete-na-f ... nt=section

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4213
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот LoveAndPeace » 18 май 2021 12:34

Kiril2681 написа:
honda написа:Виждам,че има доста спорове относно съдийството.
За мен не даде 100% дузпа за Царско село . Ако аз бях съдия щях да я свиря.
Но съдийските грешки бяха много и в ущърб на Левски .
В 35-та минута Кардосо рита в главата Микулич ,когато топката е в ръцете на вратаря. Бразилеца вече беше с жълт картон.
В 40-та минута след удара на Краев в гредата има нарушение срещу Бари- какво се дава за нарушение в нак.поле?
Веднага след играта с ръка на Ж.Атанасов( за мен 100% дузпа) има и нарушение срещу Здр.Димитров от Попадийн в нак.поле.
За нарушението на Попадийн срещу Здр.Димитров в 57-та минута - минимум жк. ,ако не и директен чк.(Попадийн вече имаше жк)
При гола на ЦС в 62-та мин. При отнемането на топката от Р.Цонев има на два пъти нарушение срещу Р.Цонев.
В 71-та минута при дузпата за Левски -минимум ж.к. за вратаря - предотвртяване на голова опасност. Ако се приеме че е умишлена игра за предотвратяване на сигурен гол( а ситуацията е такава) е директен чк.
в 72-та минута при изпълнението на дузпата Пласид е на повече от метър пред голлинията - това е жк. При спазване на правилата още тук вратаря трябваше да бъде изгонен.
Кардосо влезна да се разправя и бута с Б.Цонев - нормалното е жк и за двамата( но за Кардосо би бил втори).
Спестени жк на Б.Цонев,Райнов, Бандаловски,Кавдански, ,Кардосо ,Пласид( само дето за играчите на ЦС биха били втори)
В 89-та минута в ситуацията след като Пласид боксира след ъглов удар топката беше спряна с ръка от играч на ЦС вътре във вратарското поле, ако не беше спряна с ръка попадаше в Монсалве на 7-8 метра от голлинията при паднал на земята вратар.

А за ситуацията при ,която Балтанов беше с разкървена брада от Здр.Димитров - за мен тук даже няма фаул. - Здр.Димитров пртежава топката и бяга в противоположна посока и с гръб към Балтанов.

Хубаво е понякога да си сваляте очилата, особено когато са едноцветни. Не ми се занимава да ти обяснявам, че ако се даде дузпата за ЦС въобще няма да се стигне до тази , недадената за Левски. Но, просто от любопитство питам - ти къде си виждал, на кой мач, в коя държава, при кой съдия...да се даде жълт картон на вратаря, за това че е метър пред голлинията, ПРИ УСЛОВИЕ, ЧЕ ДУЗПАТА Е РЕАЛИЗИРАНА?????????????? Ако това не ти покаже защо не си съдия, то си просто неспасяем милиционер! Апропо, колко сини и червени нахлуха в нак.поле ПРЕДИ Цонев да докосне топката, когато изпълняваше дузпата? Кои бяха повече? Какво се дава в такъв случай? Мерси!

Първата неотсъдена дузпа е за Левски в 40тата минута след гредата на Краев. В Спортал има видео на което се вижда добре. Топката удря гредата , Бари скача да играе с нея и е изблъскан в гръб.

peliforewer
Мнения: 9457
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 18 май 2021 12:36

[rating][/rating]
1914.1902 написа:Държавата веднага застана до държавното отборче ЦСКА-София и клекна.

https://dsport.bg/pusnaha-fenovete-na-f ... nt=section

Почвай да режиш вени :).
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот honda » 18 май 2021 12:39

delqnski47 написа:
Dust написа:Проверяват ББР, интересно.

Намериха ли го Ганчев там, какво стана :roll:

''Министърът на икономиката обяви кои са 8-те "малки и средни" фирми, получили най-големи кредити от ДЪРЖАВНАТА "банка за развитие" на сума 1 МИЛИАРД лева (взаимствано от "Дневник"):
Свързани с Пеевски:
1) Слънчев ден АД
2) Благоевград- БТ АД
3) Маркет инвестмънт АД (Техномаркет)
4) Интернешънъл инвестмънтс ЕАД
Свързани с други "малки и средни" бизнеси:
5) Роудуей кънстракшън АД (свързана с Румен Гайтански-Вълка)
6) Параходство БМФ АД (собственост на братя Домусчиеви)
7) Транспект АД (създадена да спаси автобусните превозвачи "Юнион Ивкони" и "Етап адрес" )
8 ) Инса Ойл ЕООД (собственост на вносителя и търговеца на горива Георги Самуилов, който внася през пристанището на Кирил Домусчиев в Бургас. От години множество източници твърдят, че петролната компания ползва подкрепата на Делян Пеевски, като Самуилов отрича да се познават. )''

ГГ отдавна няма собствен бизнес..
Доста пъти съм те призовавал като много запознат и контактуващ с ВИП персони да посочиш какъв бизнес има ГГ.
Примерно за флагмана в портфейла на ГГ- 'групата "Петрол"- Цветан Василев посочи ,че е на ДП.
Или
https://www.mediapool.bg/naslednitsite- ... 21957.html

Има ли нужда да посочвам преди колко писах,че ГГ е НАЗНАЧЕН да управлява "Петрол" ,но не е собственик.
Между другото "Петрол" е и държавна компания и едновременно да бъде спонсор и кредитор на ЦСКА-София.
Нека да изчакаме пълната проверка на ББР. и тогава да коментираме ;) . Защото до момента са изнесени за някои кредити дадени на определени фирми. Примерно "Петрол" е холдинг в които има не знам колко фирми( аз знам за 5 на първо четене без да проверявам и да претендирам за изчерпателност). Всеки може да си направи сметка примерно колко е 10 фирми получили примерно по 10 млн лв.
Аз съм изненадан дори ,че има фирми ,които са получили кредити по над 100 млн лв. Схемата за която знам,че са давани кредити на малки и средни фирми ( това е основната задача на ББР) . Като огромната част от тези кредити са давани на малки и средни фирми,които обаче са на 'наши" хора. Примерно имам 50 бензиностанции . Формално създавам 50 малки фирми всяка от която има по една бензиностанция и всяка от тях получава по 1 млн лв. - Ами май съм получил 50 млн лв ;)

Това ,че Г.Самуилов и А.Палийски са креатури на ДП е всеизвестно и не е новина.
Но има една малка подробност - Виждал ли някога пристанище и стъпвал ли ти е някога крака на пристанище ? -Най вероятно не. Ще ти бъда много благодарен ако можеш да обясниш как се извършват товаро-разтоварни операции на течни товари с кранове?
На мен лично не ми е известно Домусчиеви да имат пристанищен терминал за течни товари.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта