Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12257
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 15 сеп 2021 21:11

yagarr написа:...Подгответе се за нов удар през новия сезон след откупуването на емблемата и взимането на базите за 35 години.ПФК ЦСКА ще се завърне като име на отбора :mrgreen: Да видим тогава колко от вас ще спазват изписването на отбора.....

Toва го слушаме вече 5 години, по два пъти на сезон. :mrgreen: Има-няма и някой Георгиатанасовец пуска мухата, другите припоци вредом го повтарят в овчи захлас, и така цели пет години, откакто се пръкна рожбичката на ГЕРБ ЦСКА-София(София). Един от тука списващите тирейци даже разтягаше някакви локуми, че според правилника, неясно кой и чий правилник обаче, имало някаква давност за припознаване, следприпознавателни наследствености и куп други глупости. Но, да, ще почакаме да махнете тирето на позора догодина. Пет години ви чакаме и ви завираме по мишите дупчици, ще изчакаме и още едничка, не ни представлява никакъв проблем, нямаме бърза работа. :mrgreen:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12257
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 15 сеп 2021 21:29

Mitata написа:Съвсем не ми е кофти, че Камбура е подобрил рекорда на Жеката (всъщност, май още не го е подобрил). Направи впечатление тенденциозността на журналята, които един път не споменаха някои други постижения на Пиер Жеко, до които Камбура даже не се е докосвал и на сън.

Съгласен съм, но такива са ни "журналистите" в днешно време - инструктирани припознавачи и левскимразци, за тях в родния футбол няма нищо свято освен директивата да се търсят скандали, неграмотно написани бомби, екслкузивни заглавия с кухи статии, интриги и т.н. :|
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

yagarr
Мнения: 601
Регистриран на: 02 сеп 2018 23:57

Re: Без цензура!

Мнениеот yagarr » 15 сеп 2021 21:34

TristaNNN написа:
yagarr написа:...Подгответе се за нов удар през новия сезон след откупуването на емблемата и взимането на базите за 35 години.ПФК ЦСКА ще се завърне като име на отбора :mrgreen: Да видим тогава колко от вас ще спазват изписването на отбора.....

Toва го слушаме вече 5 години, по два пъти на сезон. :mrgreen: Има-няма и някой Георгиатанасовец пуска мухата, другите припоци вредом го повтарят в овчи захлас, и така цели пет години, откакто се пръкна рожбичката на ГЕРБ ЦСКА-София(София). Един от тука списващите тирейци даже разтягаше някакви локуми, че според правилника, неясно кой и чий правилник обаче, имало някаква давност за припознаване, следприпознавателни наследствености и куп други глупости. Но, да, ще почакаме да махнете тирето на позора догодина. Пет години ви чакаме и ви завираме по мишите дупчици, ще изчакаме и още едничка, не ни представлява никакъв проблем, нямаме бърза работа. :mrgreen:

Аз лично си мислих че ще е началото на тоя сезон сменено името защото минаха 5 сезона. Но докато не минат 5 години от фалита не може да се смени те вече минаха (9 септември). През сезона не може да се сменя така че от новия сезон сме ПФК ЦСКА за твое огромно съжаление. Името ПФК ЦСКА е запазено в търговския регистър от Трифон Попов.

yagarr
Мнения: 601
Регистриран на: 02 сеп 2018 23:57

Re: Без цензура!

Мнениеот yagarr » 15 сеп 2021 21:46

https://btvnovinite.bg/sport/mourinyo-p ... upata.html
https://www.facebook.com/cskasofiaoffic ... 7419761293

В очакване съм някой ден човек като Моуриньо да се изкаже така за ГонзУ или НСПП :lol:

vlong
Мнения: 4515
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот vlong » 15 сеп 2021 21:47

Този Трифон Попов да не е някой наследник на Трифон Иванов?
Така близки ми звучат тези имена.И той ли е от ЦСКА?
САМО ЛЕВСКИ!

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TNT » 15 сеп 2021 21:50

yagarr написа:
TristaNNN написа:
yagarr написа:...Подгответе се за нов удар през новия сезон след откупуването на емблемата и взимането на базите за 35 години.ПФК ЦСКА ще се завърне като име на отбора :mrgreen: Да видим тогава колко от вас ще спазват изписването на отбора.....

Toва го слушаме вече 5 години, по два пъти на сезон. :mrgreen: Има-няма и някой Георгиатанасовец пуска мухата, другите припоци вредом го повтарят в овчи захлас, и така цели пет години, откакто се пръкна рожбичката на ГЕРБ ЦСКА-София(София). Един от тука списващите тирейци даже разтягаше някакви локуми, че според правилника, неясно кой и чий правилник обаче, имало някаква давност за припознаване, следприпознавателни наследствености и куп други глупости. Но, да, ще почакаме да махнете тирето на позора догодина. Пет години ви чакаме и ви завираме по мишите дупчици, ще изчакаме и още едничка, не ни представлява никакъв проблем, нямаме бърза работа. :mrgreen:

Аз лично си мислих че ще е началото на тоя сезон сменено името защото минаха 5 сезона. Но докато не минат 5 години от фалита не може да се смени те вече минаха (9 септември). През сезона не може да се сменя така че от новия сезон сме ПФК ЦСКА за твое огромно съжаление. Името ПФК ЦСКА е запазено в търговския регистър от Трифон Попов.


Браво,тогава вече ще станете "истинските" ярмейци,неподкупни и неподвластни и винаги верни. :oops: :lol: :lol:
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

vlong
Мнения: 4515
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот vlong » 15 сеп 2021 21:53

Емоционалните връзки на Стоичков с ЦСКА са 20 000 за ваше сведение и на Моуриньо.
Преименуването на Чавдар (Етрополе) на ПФК ЦСКА - 1948 вече е факт, съобщи Спортал. Решението на съда е излязло днес в търговския регистър.

Новият ЦСКА има 41 акционери. С по 38 100 акции са Гриша Ганчев и Юлиан Инджов, Христо Стоичков е с 20 000 акции.
САМО ЛЕВСКИ!

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12257
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 15 сеп 2021 21:58

yagarr написа:https://btvnovinite.bg/sport/mourinyo-pred-btv-pozhelavam-na-cska-zaguba-utre-i-vtoro-mjasto-v-grupata.html
https://www.facebook.com/cskasofiaoffic ... 7419761293

В очакване съм някой ден човек като Моуриньо да се изкаже така за ГонзУ или НСПП :lol:

Хора от калибъра на Моу, а напоследък и всички останали треньори, се изказват излключително коректно и ласкаво - къде лицемерно, къде не, за противниците си. Това е тенденция от доста години, но само хора като теб и себеподобните ти, с Величкодихоновския балкански манталитет, рипат да се радват на подобни слова, понеже в душичката им е посято семето на раздора, омразата, мачкането, газенето, директивите, заверите, враговете, абе въобще - семето на злобата, вместо семето на спортсменството. ;)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

vlong
Мнения: 4515
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот vlong » 15 сеп 2021 22:03

Абе,време е да треснем с юмрук по масата,и Земята да потрепери.Много оригинално
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9207
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Без цензура!

Мнениеот bubka » 15 сеп 2021 22:16

Баси, Шериф за по-малко от час игра вкараха повече голове в ШЛ от Левски за шест мача :lol:.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga, tmanolov, TristaNNN и 25 госта