Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

realno
Мнения: 6437
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот realno » 28 юли 2021 20:24

delqnski47 написа:Минавам само да кажа ,че ние и говедата имаме двама незаменими треньори . Това са Стойчо Младенов и Мъри Стоилов :idea:

Така говорехте и за ЦСКА, че е незаменимо, а то какво се оказа, че с лекота го заменихте за Литекс. Пак заповядай да кажеш нещо "умно" , но поне гледай да е вярно. :)
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот honda » 28 юли 2021 20:48

peliforewer написа:
honda написа:
peliforewer написа:
honda написа:
peliforewer написа:Хонда, сигурно не си ми бате ама както и да е, дори да знам защо бяха сменени треньори и ръководители в ЦСКА нямаше да го коментирам точно тук.Ганчев наистина не се занимава с ЦСКА, занимава се синът му.Другите ти словоблудства не ги прочетох, ти пишеш толкова много, че няма как нещо да не се сбъдне :), не знам дали това е повод за гордост. Ако пък си уверен в оракулските си възможности защо не пробваш в някоя телевизия да предсказваш бъдещето на тв зрителите.

Нали ЛП беше супер треньора и при него любимия ти клуб играеше много добре- необходимо ли е да вадя твои мнения по въпроса.
За да бъде уволнено цялото ръководство ,аз лично се сещам за една причина- вишестоящите не са доволни от тях :mrgreen:
Сериозно ли мислиш ,че Данаил Ганчев някога е взел едно решение в бизнеса без удобрението на баща си.
За това колко чест пиша във форума- една проста справка показва ,че ти го правиш много по-често от мен.
Може да провериш всяко едно мнение дали съм написал някога някоя глупост?- За разлика от теб например ;) .
Защо много удобно пропускаш въпроса със "забравените" задължения на любимия ти клуб към държавата и как така с тях получава лиценз :)

Няма как да се сравняваме, моето е коментари, а твоето малки романи :). Няма забравени задължения, има разговори за съвместна фирма и там ще се решават финансовите отношения.ССИ ще прати оценител за извършените инвестиции, а не се гледа само какви документи е показал наемателят.Ремонти не се правят безразборно както се мъчиш да ни убедиш,Титаните го разбраха това на Панчарево. За да се почне някакъв ремонт на базите наемателят трябва да получи разрешително от Държавата, която е и собственик на имота.

Имаш ли представа какви глупости си написал?
Това ,че водите разговори за съвместно дружество по никакъв начин не ви освобождава от плащането на задълженията. Напротив.
Вече няколко пъти ти писах, че не коментирам дали трябва да бъдат приспаднати направените инвестиции в базата ,ако бъдат признати каква част от тях и т.н....
Собственика на имота твърди ,че му дължите над 2,2 млн лв- това е напълно достатъчно да ви бъде отнет лиценза .
Без издаден от ММС документ ,че нямате задължения към тях, "синьото БФС" не трябва да ви издаде лиценз. Ако имате такъв документ просто го покажете,а не адвоката ви да "предполага " нещо.
Между другото цитираната от теб процедура не е законосъобразна при партньорство с държавна инстиуция.
Преди броене дни беше написал едно "похвално слово за цесекаря ГГ"- няма лошо,всеки има право на мнение. Но
аз знам ,че съм "болно подуенско говедо" , но тези двамата май не са :lol:

В ЦСКА феновете винаги са имали право на мнение пред медиите,а в Левски това право е само на Младежа :) .

Сериозно :) -много находчиво. Аз лично не си спомням някога фен или член на ръководството на ЦСКА-София(бивш Литекс) да е гостувал в студио на някоя от националните тв в свободно интервю.
Много удобно пропускаш въпросите свързани с наема на Армията.
Понеже знам ,че не си много умен и съм в добро настроение ,ще трябва да те светна ,че тази схема дето си я написал за приспадане на разходите е противозаконна,вече ти го писах но знам че имаш нужда от повторение :mrgreen:

Знам ,че много обичаш да споменаваш ДП , защо все пропускаш коментара на тази статия.
https://www.capital.bg/biznes/kompanii/ ... ia_petrol/
Вярно ли е написаното в статията?

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14197
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 28 юли 2021 20:59

Стойчо отсега се подготвя, немало да мълчи, ако имало неправда с/у ЦСКА, представям си кво реване и кви директиви ще падат, ама и те нема да го спасят от поредното му изгонване.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6160
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ugly bug » 28 юли 2021 21:04

[youtube]https://youtube.com/watch?v=Zvxb73vapD0[/youtube]
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

DanailG
Мнения: 1676
Регистриран на: 16 апр 2020 18:35
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот DanailG » 28 юли 2021 21:40

Въобще няма да е изненада ако Стойчо отпадне утре той го е правил много пъти срещу подобни анонимници отпадна от втородивизионния торпедо от мура които тогава бяха отбор на няколко години отзимбру които не се знае дали още съществуват отпада и от некви мишки за купата записа и редица срамни резултати в първенството на за феновете от учиндол и свищов е важно че е бил трагичните говеда които от десетилетие никой не брои в бг футбол някой каза че ЦСКА го затриха собствените фенове и се оказа прав

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6160
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ugly bug » 28 юли 2021 21:45

DanailG написа:Въобще няма да е изненада ако Стойчо отпадне утре той го е правил много пъти срещу подобни анонимници отпадна от втородивизионния торпедо от мура които тогава бяха отбор на няколко години отзимбру които не се знае дали още съществуват отпада и от некви мишки за купата записа и редица срамни резултати в първенството на за феновете от учиндол и свищов е важно че е бил трагичните говеда които от десетилетие никой не брои в бг футбол някой каза че ЦСКА го затриха собствените фенове и се оказа прав

Донке, ти ли си?
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

Mitata
Мнения: 6648
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Mitata » 28 юли 2021 22:59

DanailG написа:Въобще няма да е изненада ако Стойчо отпадне утре той го е правил много пъти срещу подобни анонимници отпадна от втородивизионния торпедо от мура които тогава бяха отбор на няколко години отзимбру които не се знае дали още съществуват отпада и от некви мишки за купата записа и редица срамни резултати в първенството на за феновете от учиндол и свищов е важно че е бил трагичните говеда които от десетилетие никой не брои в бг футбол някой каза че ЦСКА го затриха собствените фенове и се оказа прав


Затрил си ЦСКА? Добре че повечето армейци не сме като теб. Само ЦСКА!
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10850
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ivan56 » 28 юли 2021 23:19

delqnski47 написа:Минавам само да кажа ,че ние и говедата имаме двама незаменими треньори . Това са Стойчо Младенов и Мъри Стоилов :idea:


И на двамата все някой им пречи.
Силни на приказки слаби на дела.
Големият левскар Мъри се е насрал да не му звъннат от Левски да го поканят за треньор, другият щото го разкриха кво менте е и при коневъдите, се хвана с вас.
В Разград доволно потриват ръце.
Виж ся, ако живеете за една победа над Левски, Тройчо с умрелият си футбол от 90-та година е екстра.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10850
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ivan56 » 28 юли 2021 23:21

DanailG написа:Въобще няма да е изненада ако Стойчо отпадне утре той го е правил много пъти срещу подобни анонимници отпадна от втородивизионния торпедо от мура които тогава бяха отбор на няколко години отзимбру които не се знае дали още съществуват отпада и от некви мишки за купата записа и редица срамни резултати в първенството на за феновете от учиндол и свищов е важно че е бил трагичните говеда които от десетилетие никой не брои в бг футбол някой каза че ЦСКА го затриха собствените фенове и се оказа прав


Спеца от Плоски е "майстор" в турнирните битки. КБ също му е любим турнир.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14197
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 28 юли 2021 23:35

Лц отстрани отбор, който е отстранявал ЦСКА и то със Стойчо Младенов и то, като абсолютен дебютант в ЕКТ, а сега ще играе с отбор отстраняван от Левски.
Ха сега да видим, кой кого!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: metodito и 110 госта