Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Dust
Мнения: 8025
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 23 сеп 2021 21:41

TristaNNN написа:
Dust написа:Славия явно ще отписват купата и ще хвърлят всички сили за първенството

Славия явно не изневеряват на стила си да цъкат обръщалки, не бързай толкова да въздишаш по невероятните бели тото момчета. ;)

Бивша курвa, бивш полицай и бивш тото отбор няма.
Трябваше да го предвидят това
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12217
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 23 сеп 2021 21:43

Непринуден написа:
TristaNNN написа:
Непринуден написа:
Извинявай за въпроса. Би ли казал какво образование имаш и какво си завършил?

Нямам никакво образование, кракът ми не е стъпвал в училище и университет. Що? :?


Обогатявам представата си за конкретно нещо. Няма значение.

Е, как да няма значение, или като турят крив капак на кривото ти гърне, вече е без значение? А, професионален оранжев троле? :lol:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12217
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 23 сеп 2021 21:46

Непринуден написа:
Втородивизионният Марек Дупница също обяви подкрепата си за кандидатурата на Борислав Михайлов за президент на БФС

Това обяснява лесния развой в някои срещи от турнира за купата.

Може ли да разберем каква е връзката, ако не е тайна, разбира се? :roll:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

gihuelo
Мнения: 5669
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот gihuelo » 23 сеп 2021 22:09

Утре да очакваме ли пак поздравителна телеграма към Лудогорец? :) Все пак победа и осминафинал :)

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13743
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Red_Neck » 23 сеп 2021 22:22

gihuelo написа:Утре да очакваме ли пак поздравителна телеграма към Лудогорец? :) Все пак победа и осминафинал :)

Зависи колко е пуснал Кирцата към патроните от Суй ривър от някоя своя малка фирма .... с минимялна лихва, разбира се:)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот CaptainBertorelli » 23 сеп 2021 22:35

vlong написа:
ivan56 написа:
1914.1902 написа:
ivan56 написа:
1914.1902 написа:А защо не?


Нещо не разбирам.
По каква причина трябва да се играе в Разград при положение, че Спартак са домакини. :?


От Хебър да кажат.


Ясно.
Пак говеждо-чорбарските ви глупости.
Не, че нещо ама не е като да не сте били гости на Герена. 8-)

Поради невъзможност да бъдат приключени строително-ремонтните дейности на ст. Огоста - гр.Монтана и непригодността за провеждане на срещи с рисков характер на ст. Кипровец – гр. Чипровци, със съгласието на двата клуба, срещата от 1/8 финала на купа България между отборите на ПФК „Монтана 1921“ и ПФК „Левски“ София, ще се проведе на стадион „Виваком Арена Георги Аспарухов" - гр.София.

Строителни дейности е нещо различно от лош терен,което е много разтегливо понятие.Колко терена в Ппл са добри?
А защо не пробваха в друг град,Ихтиман например,или Самоков,а се надрусаха на кочината,че даже и пари за билети не взеха.Или са ги взели предварително?
Това май е втори път за цецка,истинската не правеше сякаш такива уйдурми.

И защо Монтана не са пробвали в друг, по-близък град като Враца или Мездра, а се надрусаха на пасището :lol:
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14188
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 23 сеп 2021 23:44

CaptainBertorelli написа:
vlong написа:
ivan56 написа:
1914.1902 написа:
ivan56 написа:
1914.1902 написа:А защо не?


Нещо не разбирам.
По каква причина трябва да се играе в Разград при положение, че Спартак са домакини. :?


От Хебър да кажат.


Ясно.
Пак говеждо-чорбарските ви глупости.
Не, че нещо ама не е като да не сте били гости на Герена. 8-)

Поради невъзможност да бъдат приключени строително-ремонтните дейности на ст. Огоста - гр.Монтана и непригодността за провеждане на срещи с рисков характер на ст. Кипровец – гр. Чипровци, със съгласието на двата клуба, срещата от 1/8 финала на купа България между отборите на ПФК „Монтана 1921“ и ПФК „Левски“ София, ще се проведе на стадион „Виваком Арена Георги Аспарухов" - гр.София.

Строителни дейности е нещо различно от лош терен,което е много разтегливо понятие.Колко терена в Ппл са добри?
А защо не пробваха в друг град,Ихтиман например,или Самоков,а се надрусаха на кочината,че даже и пари за билети не взеха.Или са ги взели предварително?
Това май е втори път за цецка,истинската не правеше сякаш такива уйдурми.

И защо Монтана не са пробвали в друг, по-близък град като Враца или Мездра, а се надрусаха на пасището :lol:

Те първо искаха на армията, но миризмата на нужник ги отказа.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10814
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ivan56 » 23 сеп 2021 23:45

vlong написа:
ivan56 написа:
1914.1902 написа:
ivan56 написа:
1914.1902 написа:А защо не?


Нещо не разбирам.
По каква причина трябва да се играе в Разград при положение, че Спартак са домакини. :?


От Хебър да кажат.


Ясно.
Пак говеждо-чорбарските ви глупости.
Не, че нещо ама не е като да не сте били гости на Герена. 8-)

Поради невъзможност да бъдат приключени строително-ремонтните дейности на ст. Огоста - гр.Монтана и непригодността за провеждане на срещи с рисков характер на ст. Кипровец – гр. Чипровци, със съгласието на двата клуба, срещата от 1/8 финала на купа България между отборите на ПФК „Монтана 1921“ и ПФК „Левски“ София, ще се проведе на стадион „Виваком Арена Георги Аспарухов" - гр.София.

Строителни дейности е нещо различно от лош терен,което е много разтегливо понятие.Колко терена в Ппл са добри?
А защо не пробваха в друг град,Ихтиман например,или Самоков,а се надрусаха на кочината,че даже и пари за билети не взеха.Или са ги взели предварително?
Това май е втори път за цецка,истинската не правеше сякаш такива уйдурми.


Стига ми разтяга локуми. Вие сте същите без разлика.
Когато вярната ви кОрва Монтана с кмет говедо реши да играе на Герена, дали си зададе въпроса, що пък не домакинстваха в Мездра или Враца.
С нищо не сте по различни от чорбарите, е имате малко повече протекции от власта, иначе и вие да бяхте отекли в канала.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10814
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ivan56 » 23 сеп 2021 23:51

Има ли изненадани че точно кОрвите от Илиенци издигат Перуката.
Все пак Бозата има да връща версии на Перуката.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Непринуден » 24 сеп 2021 03:43

TristaNNN написа:
Непринуден написа:
TristaNNN написа:
Непринуден написа:
Извинявай за въпроса. Би ли казал какво образование имаш и какво си завършил?

Нямам никакво образование, кракът ми не е стъпвал в училище и университет. Що? :?


Обогатявам представата си за конкретно нещо. Няма значение.

Е, как да няма значение, или като турят крив капак на кривото ти гърне, вече е без значение? А, професионален оранжев троле? :lol:


Дори не си разбрал замисъла, който не е сложен. За да не припламвате запазих добрия тон. Трябваше да кажа изучавам сините глупаци ли? Какво гърне, какъв капак!? "Няма значение" е, че съм един вид безобиден, за да се успокоиш съвсем.

Не само оранжев ами и професионален. Ами такива сте си каквито сте. Няма значение, не ми обръщай внимание :lol:
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: tamkuan и 48 госта