Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

peliforewer
Мнения: 9470
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 19 яну 2022 19:59

damyanov1963 написа:
peliforewer написа:
damyanov1963 написа:
peliforewer написа:
Eminem написа:Не, беше срещу Тулуза, където само един идиот може да допусне такъв гол.

Това сериозно ли го каза,на Левски в Антверпен му вкараха не един гол в последните секунди на мача,а цели 3/ТРИ/.Не съм проверявал,но едва ли има друг такъв случай в евротурнирите,в последните 6 минути да получиш 3гола и резултатът от 1-3 да стане 4-3.Интересно ми е и да споделиш как гадните комунисти Ви спряха да пробиете в Европа.

Не бяха 6, а 8 минути продължение, при това без основание и без правилото за продължения. Не че е от голямо значение, но вие все гледате да "чопнете" нещо.

Антверпен - Левски 4:3

(0:1 Славчев (6), 1:1 Гейленкирхен (82), 1:2 Донков (84), 1:3 Михтарски (89), 2:3 Клаесен (91), 3:3 Клаесен (94), 4:3 Куаранта (97)

Точно така, ако бяха само 6, както се опита да ги изкараш, Левски ги отстраняваше.

Трудно се говори с някои от Вас,а след 19ч почти невъзможно,пиша ти ,че за 6мин. Ви вкарват 3 гола ти ми говориш ,че имало 8мин.продължение.След 90мин. ако сметнеш колко време трябват за да се изпълнят трите центъра след головете на белгийците ще излезе ,че за 2-3 мин.игрово време са Ви вкарали 3 гола.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

peliforewer
Мнения: 9470
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 19 яну 2022 20:06

Eminem написа:
peliforewer написа:
Eminem написа:Не, беше срещу Тулуза, където само един идиот може да допусне такъв гол.

Това сериозно ли го каза,на Левски в Антверпен му вкараха не един гол в последните секунди на мача,а цели 3/ТРИ/.Не съм проверявал,но едва ли има друг такъв случай в евротурнирите,в последните 6 минути да получиш 3гола и резултатът от 1-3 да стане 4-3.Интересно ми е и да споделиш как гадните комунисти Ви спряха да пробиете в Европа.

Ливърпул - Милан от 3:0 до 3:3
ПСЖ също много се изложи, след като загуби 4 гола преднина срещу Барселона
Това на първо четене без да ровя в нета.

Мислех,че говорим за голове и отстраняване с голове в последните секунди на срещите,защото написа ,че само един идиот може да допусне такъв гол,тогава ако допуснеш ТРИ такива гола в продължението не ти остава нищо друго освен да си ЕВРОИДИОТ.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

vlong
Мнения: 4510
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот vlong » 19 яну 2022 20:15

Това е една от мандраджийските опори,фундаментална.Айде сега някой да спомене и,, световната преса,,.Съвсем наскоро Ювентус вкара 3 на Рома за 7 Мин. На Рома дето се подигра с наследникът.
Другата опорка е едната точка от ШЛ.И то срещу тимове като Барселона,Челси и добрите години на Вердер,плюс съдията хомосексуалист.
А има още няколко такива примера с много по -богати тимове от Европа,от Чехия,От Русия и т. н.
Като влязат в ШЛ след 100 г. ще си говорим пак.
САМО ЛЕВСКИ!

peliforewer
Мнения: 9470
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 19 яну 2022 20:25

ugly bug написа:
peliforewer написа: .....

Поздравления за подписа !
(Това съм го пропуснал)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

[offtopic]
Re: Левски: Зимна подготовка
Мнениеот TristaNNN » 18 яну 2022 21:37

vlong написа:
Какво е това номер осем?

Състезателният номер на фланелката.


Re: Левски: Зимна подготовка
Мнениеот vlong » 18 яну 2022 21:38

Ъхъм[/offtopic].
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

vlong
Мнения: 4510
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот vlong » 19 яну 2022 20:38

Тъй като някой от тук работещите ме беше обвинил ,че съм слухтял по сайтовете,че да попитам пели-то ,какво ти е смешно?
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12241
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 19 яну 2022 20:55

Непринуден написа:
Когато 85-та закриха двата клуба и по-късно създадоха два нови, Средец и Витоша, нищо не можеше да убеди запалянковците, че това не са Левски и ЦСКА. Нали? Независимо какви са официалните решения и правната норма в която живеем.
Е сега е същото.
.

Когато през 85-та преименуваха Витоша и Средец, уважаеми професионален оранжев троле, имаше малки, съвсем мънички, нали, разлики:
- Играчите и треньорите на ЦСКА „Септемврийско Знаме“ и тези на Левски-Спартак си останаха същите. След "закриването", което беше чисто и просто преименуване на двата отбора, личният състав при вас си остана същият. Никой не е домъкнал играчите, барабар с директорите, на Осъм на Народна армия.
- Играчите и треньорския щаб на Осъм (или ЛЕКС, не си спомням точно коя година отборът им беше преименуван, но това не е важно в случая) не бяха домъкнати на Народна армия.
- Нищо не се промени за Средец в евротурнирите. За справка в наши дни - УЕФА третира 2 години ЦСКА-София (София) като ново отборче, нямащо право да играе в ЕКТ и само благодарение на усилията на злия подуенец Михайлов, ви се направи компромис да играете на третата година от зачеването си.
- Средец не е участвал в Бойковите постановки с емблеми и търгове. Интересно защо ЦСКА, понеже, нали е ЦСКА и според оранжевата пропаганда нищо не се е променило, трябваше да купува активите на ... ЦСКА? И в крайна сметка в момента имаме ЦСКА-София (София).
Същото било, вика, манипулаторът му с манипулатор, оранжев! :arrow:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3749
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ivo55 » 19 яну 2022 21:08

ЦСКА си е ЦСКА според ФИФА и КАС.
Само според подуянските патки и подобни завистници не е.
Но кой му пука за тях. 8-)
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3749
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ivo55 » 19 яну 2022 21:11

Спрелите в интелектуалното си развитие подуянци отчаяно циклят едно и също всяка вечер, само и само да отклонят вниманието от това, че в клубчето им бяха налети откраднати от държавата милиони, но въпреки това са в практически фалит, който държавата в лицето на НАП и НОИ в нарушение на закона отказват да изискат.

Политически просяци са подуянци.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

vlong
Мнения: 4510
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот vlong » 19 яну 2022 21:14

Че на кого му пука за наследниците от Ловеч?
Между другото когато си затрил титуляра ,както направи гюрсен чрез дясната си ръка Инджов,т.е.журжето е поръчител.
Та когато си убил титулярът нямаш право на наследство по Бг закони.
Ама това е страната на неограничените далавери.
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3749
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ivo55 » 19 яну 2022 21:16

Пиян ли си пак, подуянецо?
Закълни се, че днес не си сръбнал.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ikar и 45 госта