Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22623
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот NOMER14 » 27 яну 2022 00:49

Два пъти играхме с Аякс - една победа и три загуби с 2-1 (общо 5 гола).
Бихме Унгария с 4-0 в олимпийска квалификация и не знам дали се брои, макар че и двата отбора играха с националите си, които се брояха за непрофесионалисти.

Mitata
Мнения: 6649
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Mitata » 27 яну 2022 06:43

Dust написа:
Mitata написа:Ти си припознавал Литекс на Ганчев.

Не, не позна, аз не съм припок.
Привърженик съм на отбора от Ловеч далече преди ГГ.
Когато се появи някой силен на деня, такива, като мен и теб нямаме думата.
Ти в момента имаш ли думата за нещо свързано около отбора който подкрепя?
ГГ просото трябваше да си тръгне от Ловеч по нормален начин.
Отбора от Ловеч и в А окръжна ще си го гледам, но да припознавам Ботев Луковит... по- добре без фенство и привързаност.

Мислете му вие, тегло ви чака

Дори и днес помня как станах привърженик на отбора от Ловеч. Беше на мач за купата между Осъм и ЦСКА, завършил с победа на червените с 2:0. Игра са се в 10 сутринта и стадиона беше претъпкан, естествено с фенове на футбола, а не с фракционни отрепки.


Единствената прилика е, че различните формации са от Ловеч. Кърпачев, Осъм, Лекс. Когато идва Ганчев той де факто прави нов отбор с почти изцяло други футболисти и с друго име. Това ако не е припознаване. Не се притеснявай от тази думичка, повечето от феновете в България са припознавали нови дружества след фалит или по друг повод.

За сравнение, при трансформацията 2016г. 11 от футболистите бяха от ЦСКА, спечелил купата от В група. Повечето от тях не бяха основни футболисти, но и 95% от дошлите от първия състав на Литекс напуснаха клуба бързо, в рамките на 2-3 години. В момента в ЦСКА останаха 3-4 момчета тогавашния ДЮШ на Литекс, в момента играещи в други клубове под наем. Сещам се за Бауренски и Митков. Единствено Турицов е титуляр в първия състав на ЦСКА.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

peliforewer
Мнения: 9483
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 27 яну 2022 08:10

Спазвам си обещанието пред Дамянов и показвам статистиката на Жеков и Аспарухов от евротурнирите ,Жеков-19мача,9гола, Аспарухов-12мача,12гола, като пояснявам че това са им головете за ЦСКА и Левски.Коефициентът на Аспарухов наистина е впечатляващ,но коефициента на Жеков в националния отбор е по-добър.Може да ми казваш както намериш за добре, тук думите на няколко човека въобще не могат да ме засегнат,за голямо мое съжаление от няколко дни и ти си в това число.Само да спомена, че Жеков е вкарал на Левски като футболист на Берое и ЦСКА 23г.Колко гола е вкарал Аспарухов на ЦСКА допълнете Вие.
Последна промяна от peliforewer на 27 яну 2022 09:40, променено общо 1 път.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
rsk
Мнения: 3626
Регистриран на: 21 юни 2009 11:17
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот rsk » 27 яну 2022 08:48

Mitata написа:
Dust написа:
Mitata написа:Ти си припознавал Литекс на Ганчев.

Не, не позна, аз не съм припок.
Привърженик съм на отбора от Ловеч далече преди ГГ.
Когато се появи някой силен на деня, такива, като мен и теб нямаме думата.
Ти в момента имаш ли думата за нещо свързано около отбора който подкрепя?
ГГ просото трябваше да си тръгне от Ловеч по нормален начин.
Отбора от Ловеч и в А окръжна ще си го гледам, но да припознавам Ботев Луковит... по- добре без фенство и привързаност.

Мислете му вие, тегло ви чака

Дори и днес помня как станах привърженик на отбора от Ловеч. Беше на мач за купата между Осъм и ЦСКА, завършил с победа на червените с 2:0. Игра са се в 10 сутринта и стадиона беше претъпкан, естествено с фенове на футбола, а не с фракционни отрепки.


Единствената прилика е, че различните формации са от Ловеч. Кърпачев, Осъм, Лекс. Когато идва Ганчев той де факто прави нов отбор с почти изцяло други футболисти и с друго име. Това ако не е припознаване. Не се притеснявай от тази думичка, повечето от феновете в България са припознавали нови дружества след фалит или по друг повод.

За сравнение, при трансформацията 2016г. 11 от футболистите бяха от ЦСКА, спечелил купата от В група. Повечето от тях не бяха основни футболисти, но и 95% от дошлите от първия състав на Литекс напуснаха клуба бързо, в рамките на 2-3 години. В момента в ЦСКА останаха 3-4 момчета тогавашния ДЮШ на Литекс, в момента играещи в други клубове под наем. Сещам се за Бауренски и Митков. Единствено Турицов е титуляр в първия състав на ЦСКА.


Тука си признавам, че много се смях.
Тактично пропускаме факта, че ЦСКА-София е последното име на отбора, носил имената Лекс, Осъм, Кърпачев и т.н. Абсолютно неуспорим факт, който лесно може да бъде подкрепен с документи. Но то не е и нужно, ние всички си знаем.
Това да му обясняваш да не се срамува да бъде припок ми звучи като "споко бате, гей съм, не е срамно" :lol:
Нашият патрон е Васил Левски, вашият е Христо Кърпачев

peliforewer
Мнения: 9483
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 27 яну 2022 09:11

КироВарна
#9, Преди 1 час
Въобразяваме си, че всичко е лесно и се имаме за много хитри...........типично по български!!!Не се изпълняват подписани договори, нищо от обещаното не се случва, заплашват се футболисти и те правят всичко...........само да се махнат от тази мутренска държава!!!Ние обаче не осъзнаваме как се излагаме пред цивилизования свят............и дори се учудваме, като чуем мнението на другите, за България и за българите!?Не можем да заблудим никого...........лъжем единствено себе си!!!Първенството ни е жалко и не произвежда нищо!!!Няма национален отбор, защото той се прави с футболисти!!!За да се постигне нещо е нужна работа, а не евтини мутренски тарикатлъци!!!При нас обаче на почит са долните тарикати...........затова продължаваме да дълбаем и да се смъкваме, все по надолу!!
Ето едно мнение с което съм напълно съгласен.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

DanailG
Мнения: 1676
Регистриран на: 16 апр 2020 18:35
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот DanailG » 27 яну 2022 09:26

Е то това за вас най-се отнася, не знам как си съгласен.

realno
Мнения: 6454
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот realno » 27 яну 2022 09:49

За ЦСКА трябва да се говори само в минало време по обясними причини. :)
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

peliforewer
Мнения: 9483
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 27 яну 2022 09:51

DanailG написа:Е то това за вас най-се отнася, не знам как си съгласен.

Има ли значение за кого се отнася, щом съм го споделил значи го подкрепям.Не може пък всичкото зло в българският футбол да се прикача към ЦСКА, другите вода ненапита.Числата колко футболисти и треньори превъртяха, вече почнаха за втори път да ги вземат,ама любимецът на Бичето е чист бизнесмен с прозрачен бизнес.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14211
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 27 яну 2022 10:24

ivan56 написа:
damyanov1963 написа:
peliforewer написа:
damyanov1963 написа:
peliforewer написа:
damyanov1963 написа:Колко гола има Жеков в ЕКТ и с! у кои отбори? Същото важи и за нац.
отбор. По тези показатели Гунди го превъзхожда категорично.
И в най-слабия турнир ви пратиха и там станахте тупани, барем един път да бяхте прескочили тия групи, а то...

Пак си се объркАл,Аспарухов е играл 49мача за Националния отбор като е отбелязал 18гола,а Жеков 44мача-25гола,за Евротурнирите не ми се рови.В групите на Евротурнири не се праща,а се играят срещи и който бие отива,който не може да стигне до евроучастие се занимава с клетви,доноси и интриги,все пак феновете му трябва да има с какво да си убият времето,докато ние играем европейски мачове.

Гунди има 50 мача и 19 гола в националния отбор. От тях първите два гола на СП за България и 11 гола в квалификации за СП, от тях 2 с/у Белгия, 3 с/у Португалия и още с/у Италия, Швеция, Полша...
В ЕКТ има 3 гола с/у Бенфика, 2 с/у Милан, Гурник, Аустрия, няма да ги изброявам всичките, защото той е с най-много голове в ЕКТ от българите, които не са играли в Чужбина.
А ти кажи с/у кои отбори има голове Жеков.
Вие сте играели европейски мачове, а ние сме се занимавали с доноси - Е, заради наш'те доноси ли ви бият, като тупани в групите, че и на най-левашкия турнир, или пак с доноси стигнахме до 1/4 финал в ЛЕ, докато вие с ваш'те европейски мачове не само, че не можете да прескочите групите, а и винаги сте на последно място.

Нали знаеш ,че вече ставаш за смях,говорим за статистика,Жеков превъзхожда Аспарухов.Това ,че Жеков е вкарал на да кажем по-скромни отбори се дължи на това ,че избор №1 на треньорите на Националният отбор беше партийният или комсомолски секретар на отбора,а Жеков беше негова резерва.Не упреквам никой,може би Аспарухов беше по-комплексен футболист,но статистиката е за Жеков.Колкото до това колко гола има Жеков в Евротурнирите,ще проверя утре и ще ти кажа,на първо четене се сещам за гол във вратата на Аякс.На другите ти простотии няма да отговарям,все пак трябва да има и малко ниво в тази тема,нищо че я превърнахте в клоака.

За пореден път се излагаш, като травестит на Кукеров ден. Кажи кои са головете на Жеков в международните му мачове, не ми се обяснявай със статистики, щото там и автоголове ги пишат като негови, за да вземе златната обувка. А на Аякс са вкарали и Войнов и Киро Миланов и то в Амстердам, а Панов вкара по два в София на Аякс и Барселона, да не изброявам другите му голове.
И не ми излизай с номера за простотии те когато няма какво да отговориш, щото вече не си и смешен, ами направо жалък, като Стоичков с роклята, когато си криеше лицето с ветрилото по мексиканската тв на Кукеров ден.


Кой, къде и как бил вкарал няма никакво значение, едните имат златна топка и обувки, признати от цял свят,другите имат м@ди и спечелена анкета от Нощен Труд. Толкова.
Ааа, и някаква фенска фантастика как ги искали от всички топ отбори в Европа, а останали в любимият клуб 8-)

Това алкохолика Хемингуей ли ти го каза?
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот шивача » 27 яну 2022 10:29

ivan56 написа:
шивача написа:
Dust написа:Не зная, колко голям са го вадили нашите отбори, а кой стигнал по-напред и по-назад също, но едно е факт, няма български отбор спечелил европейско футболно отличие, докато и Румъния, и Сърбия (бивша СФРЮ) имат.

И двете страни имаха три пъти повече население от нас. Помня им и двата финала-бяха Опълченците на Шипка! Изгледай мача Нотингам-ЦСКА в англия, има го целия на запис и ще видиш класата на нашите. Излезнаха срещу настоящия тогава насител на кеш и се надиграваха с него, хем като гости! Ако не знаеш кой-кой е, трудно би предположил носителя на кеш :mrgreen:


Това мисля, че няма значение как са играли, важното е, че се помни, че са печелили КЕШ.
Гърците и те играха супер грозен футбол ама станаха европейски шампиони.
А ние тук с всичките привилегии(най-добри играчи от цяла България), които имаха двата отбора се бием в гърдите за едни полуфинали и четвъртфинали.
Динамо Тбилиси също имат КНК, и кво се оказва, че само ние от соцлагера нямаме никакъв значим успех във футбола.
Евем ти и партията и бай Добри Джуров и всичкото. :mrgreen:

Демек 4-тото място в щатите е без значение и няма да се помни?
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga, WPWW и 59 госта