Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2109
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот k20dan4o » 02 май 2024 08:07

peliforewer написа:Много интересни субекти има в този форум, отбора им почти сигурно изпуска влака за Европа, феновете му прекъсват тренировката на отбора и се гаврят с треньори и футболисти, а те седнали на ЦСКА да се подиграват."Неутралните" не ги коментирам, тяхната е много сложна :) . Честито на феновете на Ботев Пловдив, заслужена победа, успех на финала.

Тъкмо щях да те питам за кой си на финала. Да разбирам, че конференциите те устройват. Значи всички желаете успех на Ботев, а после ще разправяте че сме им легнали щото мразим лубимата ти трупа.

peliforewer
Мнения: 9614
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 02 май 2024 08:35

k20dan4o написа:
peliforewer написа:Много интересни субекти има в този форум, отбора им почти сигурно изпуска влака за Европа, феновете му прекъсват тренировката на отбора и се гаврят с треньори и футболисти, а те седнали на ЦСКА да се подиграват."Неутралните" не ги коментирам, тяхната е много сложна :) . Честито на феновете на Ботев Пловдив, заслужена победа, успех на финала.

Тъкмо щях да те питам за кой си на финала. Да разбирам, че конференциите те устройват. Значи всички желаете успех на Ботев, а после ще разправяте че сме им легнали щото мразим лубимата ти трупа.

ЛЕ, ЛК за ЦСКА е важно да си държи втората позиция, тънки сметки не правя, но снощи като видях атмосферата на стадиона в Пловдив и се чудя за какво ще Ви е поредната купа пред един автобус фенове.Като фен на футбола ще искам по-футболния град да вземе Купата, но съм и наясно кой е по-класния отбор.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12407
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 02 май 2024 08:54

Сърдечни благодарности на Гриша Ганчев за това, че:

1) Тегли ножа на ЦСКА.
2) Жигоса позора на челата на припоците.
3) Думна Народна армия.

От признателни левскари,
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2109
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот k20dan4o » 02 май 2024 08:57

peliforewer написа:
k20dan4o написа:
peliforewer написа:Много интересни субекти има в този форум, отбора им почти сигурно изпуска влака за Европа, феновете му прекъсват тренировката на отбора и се гаврят с треньори и футболисти, а те седнали на ЦСКА да се подиграват."Неутралните" не ги коментирам, тяхната е много сложна :) . Честито на феновете на Ботев Пловдив, заслужена победа, успех на финала.

Тъкмо щях да те питам за кой си на финала. Да разбирам, че конференциите те устройват. Значи всички желаете успех на Ботев, а после ще разправяте че сме им легнали щото мразим лубимата ти трупа.

ЛЕ, ЛК за ЦСКА е важно да си държи втората позиция, тънки сметки не правя, но снощи като видях атмосферата на стадиона в Пловдив и се чудя за какво ще Ви е поредната купа пред един автобус фенове.Като фен на футбола ще искам по-футболния град да вземе Купата, но съм и наясно кой е по-класния отбор.

Еми един автобус, толкова. Не можем изкуствено Рз да стане голям град, а пък и едва ли хпоекта щеше да ти е по симпатичен ако беше в Ст. Загора или Търново. Нали ги виждам - в днешно време всеки запя пред телевизора или на телефона или в кръчмата, а на стадиона никой. За мен мача трябва да е в Търново.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23225
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот W84me » 02 май 2024 09:01

TristaNNN написа:Сърдечни благодарности на Гриша Ганчев за това, че:

1) Тегли ножа на ЦСКА.
2) Жигоса позора на челата на припоците.
3) Думна Народна армия.

От признателни левскари,

Чувствам се като в небрано лозе. Припоците имат нов вожд, трябва да сменя репертоара от "ГГ, Джуджи, Ниския" на нещо ново и оригинално за убиеца Папазки.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15144
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот miro_rz » 02 май 2024 09:14

W84me написа:
TristaNNN написа:Сърдечни благодарности на Гриша Ганчев за това, че:

1) Тегли ножа на ЦСКА.
2) Жигоса позора на челата на припоците.
3) Думна Народна армия.

От признателни левскари,

Чувствам се като в небрано лозе. Припоците имат нов вожд, трябва да сменя репертоара от "ГГ, Джуджи, Ниския" на нещо ново и оригинално за убиеца Папазки.

Какво е чувстово да изгубиш 2 бона, но тирето да загуби отново!?
Трябва да си кръстят едната трибуна на Ганчев. Човека ги изкара от блатато и им закара цял отбор от Ловеч. Животното щеше да си гние и той в панделата.
Изображение

gihuelo
Мнения: 5803
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот gihuelo » 02 май 2024 09:17

TristaNNN написа:Сърдечни благодарности на Гриша Ганчев за това, че:

1) Тегли ножа на ЦСКА.
2) Жигоса позора на челата на припоците.
3) Думна Народна армия.

От признателни левскари,


Трибестане, днес ако не си на работа отивай да охраняваш тренировката за да може да се проведе поне !
Не се занимавай с ЦСКА :) :)
Чакай да питам нещо . Тази охранителна фирма където би вашите в сектор А , къде е била вчера? Само мачовете с ЦСКА ли охраняват?

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23225
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот W84me » 02 май 2024 09:23

miro_rz написа:
W84me написа:
TristaNNN написа:Сърдечни благодарности на Гриша Ганчев за това, че:

1) Тегли ножа на ЦСКА.
2) Жигоса позора на челата на припоците.
3) Думна Народна армия.

От признателни левскари,

Чувствам се като в небрано лозе. Припоците имат нов вожд, трябва да сменя репертоара от "ГГ, Джуджи, Ниския" на нещо ново и оригинално за убиеца Папазки.

Какво е чувстово да изгубиш 2 бона, но тирето да загуби отново!?
Трябва да си кръстят едната трибуна на Ганчев. Човека ги изкара от блатато и им закара цял отбор от Ловеч. Животното щеше да си гние и той в панделата.


Има баланс в природата, няма безплатни неща.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

gihuelo
Мнения: 5803
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот gihuelo » 02 май 2024 09:24

Много скъп ви стана Гришата :)
Аз не знам защо госпожа Раева не помоли Гришата да започне да дава пари и на Левски Вековень ,както дава за клуба по художествена гимнастика.

gihuelo
Мнения: 5803
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот gihuelo » 02 май 2024 09:24

Много скъп ви стана Гришата :)
Аз не знам защо госпожа Раева не помоли Гришата да започне да дава пари и на Левски Вековень ,както дава за клуба по художествена гимнастика.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 53 госта