Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12229
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 27 сеп 2021 15:17

1914.1902 написа:Това няма общо с въпроса, който те питахме за Марек Дупница и Боби Михайлов. :mrgreen:
Докторска степен ли ми трябва, за да те питам нещо? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Този е рядко слузест тип професионален, оранжев трол. Аз го питам нещо културно, във връзка с негово твърдение, тоя взе да намесва покойници и ПТП-та. :shock: Егати, какви нищожества има в тоя форум!
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Red_Neck » 27 сеп 2021 15:50

1914.1902 написа:Защо ви изписват различно в сайтовете и някъде ви пропускат коефициентите през сезоните?

Сядай пиши донос до тези, които не ти отърват ;)
... иначе, Джуджи ги е купил с мЕлЕоните от сделката с джипките за Гранична полиция :)
От тях даде и на вашия собственик-клошар да не спи в подлези на стари години и оня цял живот ще му целува ръка :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32503
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 27 сеп 2021 15:51

Red_Neck написа:
1914.1902 написа:Защо ви изписват различно в сайтовете и някъде ви пропускат коефициентите през сезоните?

Сядай пиши донос до тези, които не ти отърват ;)
... иначе, Джуджи ги е купил с мЕлЕоните от сделката с джипките за Гранична полиция :)
От тях даде и на вашия собственик-клошар да не спи в подлези на стари години и оня цял живот ще му целува ръка :)


Изобщо не ме интересуват отношенията на Гринго със Сирака.

zieek91
Мнения: 996
Регистриран на: 10 сеп 2015 00:55
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот zieek91 » 27 сеп 2021 15:53

vlong написа:Ние не сме измекяри да си гоним треньорите за една загуба или заради тренировка.
Питай супата топче.


Ако щете и паметник му вдигнете, ако искате върнете изгонения Жика, последните 3-мача, Жиката взе повече точки от първите 3 на Каунь-а за първенство, все ни е тая

Изображение

yagarr
Мнения: 601
Регистриран на: 02 сеп 2018 23:57

Re: Без цензура!

Мнениеот yagarr » 27 сеп 2021 16:00

Левски си ги биеме...

realno
Мнения: 6423
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот realno » 27 сеп 2021 16:12

Приоци, припоци, не можете да се зарадвате като хората като знаете, че подкрепяте Литекс. Личи си от самолет. Пишете разни глупости и се правите на щастливи, но вътрешно в себе си знаете, че унищожихте клуба си заради сегашния Литекс. Знаете също, че каквото и да кажете няма значение за нас и не можете да ни засегнете, защото си нямате клуб и се налага да се радвате на успехите на Литекс. А най - много ви боли , че тези макар и малки победи трябва да ги приписвате на заместника или наследника на оригинала. Гадно е да си припок, нали предатели? :mrgreen:
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

realno
Мнения: 6423
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот realno » 27 сеп 2021 16:14

yagarr написа:Левски си ги биеме...

От отвъдното ли ? :)
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот CaptainBertorelli » 27 сеп 2021 16:22

Този 23 годишен Франкенщайн не е баш оригиналната Лесна, но пак си е кеф да бъде порена. И предишната не беше оригинал, защото беше закрита през 1949г, но пак си беше кеф. Сега, онова нещо, основано на Могилката през 1914г май сме го били единствено 48-а :lol:
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17520
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот pomiqrat » 27 сеп 2021 16:32

Фенчеаата на отбора на мафията пак са се разпалили след поредната им загуба. Добре, че са парите откраднати от нас, за да ги държат над водата и да им плащаме дълговете. Инак моралисти го раздават...
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Ozzimozzi » 27 сеп 2021 17:44

Слушам Дарик и ми става смешно колко са комплексирани завалиите! Загубил си, по-слаб ти е отбора, ами просто го приеми с достойнство, а не търси под вола теле! Как може сами да се унижават?! :o
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga, miro_rz и 27 госта