Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 09 юни 2023 21:15

damyanov1963 написа:
peliforewer написа:
damyanov1963 написа:
peliforewer написа:Дамянов, да не го натопи този дето те е обидил...

Не, трябваше ли да го натопя, за да бъде баннат?

Защото си почти сигурен, че е аут....

Не го виждам оттогава, но при следващата му такава изява даже и ще бъде регистриран където трябва. Да ти кажа ли кой е?

Не, благодаря, само дето не знам къде се регистрират лошите, а и не искам да знам, аз съм от ''добрите''.....Лека вечер...
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14081
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 09 юни 2023 21:23

peliforewer написа:
damyanov1963 написа:
peliforewer написа:
damyanov1963 написа:
peliforewer написа:Дамянов, да не го натопи този дето те е обидил...

Не, трябваше ли да го натопя, за да бъде баннат?

Защото си почти сигурен, че е аут....

Не го виждам оттогава, но при следващата му такава изява даже и ще бъде регистриран където трябва. Да ти кажа ли кой е?

Не, благодаря, само дето не знам къде се регистрират лошите, а и не искам да знам, аз съм от ''добрите''.....Лека вечер...

Казах ти вече - където трябва, а ти си оправдавай ваще и плюй по наще колкото искаш. И на тебе лека вечер...
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 09 юни 2023 21:28

W84me написа:Караманджука сложил припоците на място. Утрепват ги под път и над път, имат претенции с 20 уговорени мача за шампиони... Това не е Лоич.

Щом Караманджуков и Петричев са ти за пример да си жив и здрав, оня с ципа отдавна е ясен.Само исках да поздравя вратарят на Берое Гошев, в Пазарджик след негови две грешки прати Берое на бараж, но днес с решителните си спасявания остави Берое в ППЛ.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

dedko2022
Мнения: 1015
Регистриран на: 06 ное 2022 20:02
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот dedko2022 » 09 юни 2023 21:28

W84me написа:35 милиона бюджет, половината подземен Свят им урежда съдии, отбори, БФС и т.н. Накрая калъфка и лигата на пресконференциите.

Не зная кой какво урежда, но се оказа, че последните ви три лиценза (според мен повече от три) са криминално издадени! От НАП признаха официално, че от 26.03.2020г. нямате действащо споразумение за разсрочване на задълженията. В същото време плащахте най-голямата заплата за треньор в ППЛ. Та преди да надничате в къщата на съседа, си погледнете собственият коптор.
Перуката и вашият бащица Тиквата няма да ви пазят задниците вечно!

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот W84me » 09 юни 2023 21:31

peliforewer написа:
W84me написа:Караманджука сложил припоците на място. Утрепват ги под път и над път, имат претенции с 20 уговорени мача за шампиони... Това не е Лоич.

Щом Караманджуков и Петричев са ти за пример да си жив и здрав, оня с ципа отдавна е ясен.Само исках да поздравя вратарят на Берое Гошев, в Пазарджик след негови две грешки прати Берое на бараж, но днес с решителните си спасявания остави Берое в ППЛ.

Сравнение с Градинаря, Величко Дихонов, Трифон Попов, ГГ, Стойко Сакалиев и още припоци, тези двамата изглеждат като Нобелови лауреати.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот W84me » 09 юни 2023 21:32

peliforewer написа:
W84me написа:Караманджука сложил припоците на място. Утрепват ги под път и над път, имат претенции с 20 уговорени мача за шампиони... Това не е Лоич.

Щом Караманджуков и Петричев са ти за пример да си жив и здрав, оня с ципа отдавна е ясен.Само исках да поздравя вратарят на Берое Гошев, в Пазарджик след негови две грешки прати Берое на бараж, но днес с решителните си спасявания остави Берое в ППЛ.

Поздравления! Всички подизпълнители на Тирето остават в Ефбем ти лигата. Догодина ни очакват нова порция уговорки на кило.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 09 юни 2023 21:36

dedko2022 написа:...
Перуката и вашият бащица Тиквата няма да ви пазят задниците вечно!

Чакай, чакай ... я се поуспокой малко и ти. :)
Тиквун си е вашият Бащица - направи ви нова лига, премести ви Литекс от София в Ловеч в разрез с всички правила, разпоредби, спортни и морални норми, и направи незапомнена медийна пропаганда, за да съществувате. Е, вярно сега, явявате се ново отборче-правоприемник на Ловеч и съществувате жигосани с позора, ама на вас нали си ви е хубаво да има обещания за тенекета, "дерби" срещу говедата, врагове, завери и т.н.
Е, питам аз възмутено и отговор не искам - Защо сте толкова неблагодарни на баща си от Банкя?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 09 юни 2023 21:39

Ето и малко за тези които разбират от футбол, показвам Ви две ситуации на игра с ръка, съдията е Никола Попов.Ще оставя на Вас да кажете кое е нарушение и кое не според съдията.Изображение Изображение Да поясня, че едното положение е от събота, а другото от днес.
Последна промяна от peliforewer на 09 юни 2023 22:15, променено общо 1 път.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 09 юни 2023 21:43

W84me написа:
peliforewer написа:
W84me написа:Караманджука сложил припоците на място. Утрепват ги под път и над път, имат претенции с 20 уговорени мача за шампиони... Това не е Лоич.

Щом Караманджуков и Петричев са ти за пример да си жив и здрав, оня с ципа отдавна е ясен.Само исках да поздравя вратарят на Берое Гошев, в Пазарджик след негови две грешки прати Берое на бараж, но днес с решителните си спасявания остави Берое в ППЛ.

Сравнение с Градинаря, Величко Дихонов, Трифон Попов, ГГ, Стойко Сакалиев и още припоци, тези двамата изглеждат като Нобелови лауреати.

Не съм чул Дихонов,Попов,Сакалиев да са давали интервюта, а ГГ се обажда на две-три години веднъж, но е важно да имаш опорки.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

dedko2022
Мнения: 1015
Регистриран на: 06 ное 2022 20:02
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот dedko2022 » 09 юни 2023 21:57

TristaNNN написа:
dedko2022 написа:...
Перуката и вашият бащица Тиквата няма да ви пазят задниците вечно!

Чакай, чакай ... я се поуспокой малко и ти. :)
Тиквун си е вашият Бащица - направи ви нова лига, премести ви Литекс от София в Ловеч в разрез с всички правила, разпоредби, спортни и морални норми, и направи незапомнена медийна пропаганда, за да съществувате. Е, вярно сега, явявате се ново отборче-правоприемник на Ловеч и съществувате жигосани с позора, ама на вас нали си ви е хубаво да има обещания за тенекета, "дерби" срещу говедата, врагове, завери и т.н.
Е, питам аз възмутено и отговор не искам - Защо сте толкова неблагодарни на баща си от Банкя?

Васил Божков много явно показа кой ви е собственик и кой се разпорежда с клуба и акциите ви от години, та не мисля че има смисъл да се води някакъв спор по темата! :)


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта