Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12219
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 12 май 2021 10:38

шивача написа:
TristaNNN написа:Я, дори и в сегашното си състояние, отборът на народа си остава притегателна марка за нови рекламодатели. 8-)
Тирейци, май няма да фалираме и да ходим във В група, както непрекъснато прогнозирате от 5-6 години, а? Гадно, нали? :mrgreen:

Шъ одите, нема мърдане. С тея пари от боко ще изкарате за лиценз и след изборите пускате кепенците :mrgreen:
....

За тогава ли се отлага? Добре. :mrgreen:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23081
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот W84me » 12 май 2021 10:43

Дали Домусчиев и Ганчев ще направят поредното ми-ми днес? Дадоха им за Купата, дали ще подарят и второто място на Тирето? Все пак 30 милиона бюджет и да не вземат второ място, ще е срамота.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
анто маина
Мнения: 1669
Регистриран на: 07 ное 2009 14:36

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот анто маина » 12 май 2021 10:51

W84me написа:Дали Домусчиев и Ганчев ще направят поредното ми-ми днес? Дадоха им за Купата, дали ще подарят и второто място на Тирето? Все пак 30 милиона бюджет и да не вземат второ място, ще е срамота.

Как ще коментираш "Лудогорец"-"Локомотив"ПД-1:2,там имаше ли ми-ми?

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23081
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот W84me » 12 май 2021 11:24

анто маина написа:
W84me написа:Дали Домусчиев и Ганчев ще направят поредното ми-ми днес? Дадоха им за Купата, дали ще подарят и второто място на Тирето? Все пак 30 милиона бюджет и да не вземат второ място, ще е срамота.

Как ще коментираш "Лудогорец"-"Локомотив"ПД-1:2,там имаше ли ми-ми?

С 2 червени картона за Лудогорец, на ключови играчи, които няма да играят срещу вас? Дали е имало?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9179
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот bubka » 12 май 2021 11:58

damyanov1963 написа:
bubka написа:
damyanov1963 написа:
bubka написа:
W84me написа:
bubka написа:А вие като се класирахте напролет в Европа, сега къде сте :lol: ? В момента за вас е успех, ако се класирате напролет за Купата на България :lol: .

Друго си е Тире и 5 поредни втори-трети места :mrgreen:


Уоу, човече :o . Всеки ден ме изумяваш с интелекта си. Все си мисля, че по-надолу не можеш, ама то... :lol: . Нали осъзнаваш(т.е видимо не го осъзнаваш), че за да се опиташ да се подиграваш успешно на някой отбор за класирането му в даден сезон/и, би следвало твоят отбор да е бил по-напред поне в един от тях :lol: :lol: :mrgreen: :кръстя се в момента, дето хич не съм религиозен: :lol: .

Ти нямаш акъл, така че колкото и да се изумяваш е все тая. Вече си сипах ракия, а и си направих страхотна салата, за това не ми се занимава да ти пускам линкове колко пъти сме ви били и сме били преди вас.
Айде Наздраве!


Ти затова ли винаги си толкова неадекватен всеки път, като пишеш. Това е тъпото на нета, че няма как да филтрираш алкохолици. Блатер говори за последните 5 сезона, аз също, преди това естествено е имало всякакви класирания, никой не го отрича.

Какво неверно съм написал бе, тъпанар смотан, дето освен да обиждаш, понеже не можеш да отговориш с аргументи, друго не знаеш. Не е ли верно, че 31г. без М. Балев не сте играли напролет в Европа и че колкото пъти сте се класирали в групите на ЛЕ сте били последни? За къв Блатер, кви 5 сезона и кви 5 лв. ми говориш ти бе, "адекватния"?!


Аргументите няма да ти харесат, защото ЦСКА е по-успешният отбор в Европа за този период, а и по принцип, преди него. На никой не му дреме, че сте играли напролет. Едни други неща натежават - Олимпия Любляна, Аалст, Тампере, БАТЕ(между другото видя ли как се печели срещу БАТЕ), Жилина, Спартак Търнава, Сараево, Иртиш Павлодар, Марибор, Вадуц, АЕК Ларнака....Цяла Европа ви се подиграва. Смешници и клоуни. Ако всеки път ще треперя като вас дали поредния селско-аматьорски отбор, за който никой не е чувал от Малта, Гибралтар, Азиатските степи ще ви изжлемби, ебем ти е "пролетта". Имат един успешен сезон в Европа за цялата си история и си мислят, че са нещо . Знаете, че сте пълни мърши и сте след ЦСКА по всички показатели и затова ви се пукат хемероидчетата от яд и клечите по цял ден във форума да пишете за ЦСКА. Вие сте най-неудовлетворените БГ фенове от мачове в Европа, защото всеки път ви инасилват някакви тотални смешници, дето са на ниво селските групи в България. Всеки друг отбор като Черно море, Берое, Славия, Локо сф, Ботев Пл и т.н, дори да играят рядко, със сигурност феновете им могат да погледнат с гордост на мачовете в Европа, защото не са отпадали от някакви смешници, а когато са отпадали е било от видимо по-силни и по-реномирани отбори, докато при вас аналната болка от всичките ви жалки отпадания е много по-силна от играта "напролет". В следващите десетилетия като ви занебитят по В група, където и ще си останете, няма да имате дори честта да ви бие от поредният отбор от Малта, Андора или Гибралтар. Само от Малдивите още не сте отпадали, ама сигурно някой ден и това ще стане.

На колко големи си от сутринта, бтв? Алкохолик :lol: .
Последна промяна от bubka на 12 май 2021 12:14, променено общо 3 пъти.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9179
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот bubka » 12 май 2021 12:02

krumeto написа:
jungle написа:
bubka написа:
damyanov1963 написа:
bubka написа:
W84me написа:Друго си е Тире и 5 поредни втори-трети места :mrgreen: :mrgreen:


Уоу, човече :o . Всеки ден ме изумяваш с интелекта си. Все си мисля, че по-надолу не можеш, ама то... :lol: . Нали осъзнаваш(т.е видимо не го осъзнаваш), че за да се опиташ да се подиграваш успешно на някой отбор за класирането му в даден сезон/и, би следвало твоят отбор да е бил по-напред поне в един от тях :lol: :lol: :mrgreen: :кръстя се в момента, дето хич не съм религиозен: :lol: .

Ти нямаш акъл, така че колкото и да се изумяваш е все тая. Вече си сипах ракия, а и си направих страхотна салата, за това не ми се занимава да ти пускам линкове колко пъти сме ви били и сме били преди вас.
Айде Наздраве!


Ти затова ли винаги си толкова неадекватен всеки път, като пишеш. Това е тъпото на нета, че няма как да филтрираш алкохолици. Блатер говори за последните 5 сезона, аз също, преди това естествено е имало всякакви класирания, никой не го отрича.


4-те букви вече 5 сезона ги няма, така че...тихо!!!! 9.9.2016

4 те букви букви се размножиха, станаха шест - Л и т е к с.
Малко сериозно - унищожиха и хубавия отбор на Ловеч, който стана средняшки отбор на втора дивизия.
А шесте букви не могат да се отлепят от калъфката.


Тук си е четирибуквието и ви бърка яко по аналчетата, щом посред нощ пишето коментари по форумите за него вместо да си гледате отборите, или да си ебете жените (за тези, които могат да си го вдигнат). Явно Крумето не е от тях :lol: . Ко да прави човекът тогава - цъка си коментарчета за ЦСКА.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот honda » 12 май 2021 12:13

Old_death написа:[wrapimg=]https://scontent.fsof10-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/184636074_421454689201610_6672673520427526422_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=fcBRSSqNZnwAX9m93NL&_nc_ht=scontent.fsof10-1.fna&oh=c2c776a0dd8ed49d610c872ede736aea&oe=60C110F8[/wrapimg]

Интересно! Години без никаква дейнност и приходи и изведнъж спонсори. Кой ли ги използва за параван, зад който да се наливат едни пари?

Откри Америка :lol: Аз лично не бих използвал израза "параван" , а "пощенска кутия". Компанията си има собственик. Някакъв проблем Лоринц Месарош да дава пари за Левски?
Значи когато ГГ (дали е точно той или един друг субект с около 100 кг по-тежък от ГГ е отделен въпрос,но това не е толкова важно-приемамме че е ГГ ;) ) дава пари за ЦСКА-София( сега дали са точно негови или са на държавната ББР -наскоро май директора и беше викан в парламента да дава обяснения точно по въпроса, но хайде приемаме че ГГ дава лични средства) всичко е нормално и е в реда на нещата. А когато доста по-богатия от ГГ Лоренц Месарош дава на Левски е проблем :o .
Не е тайна ,че Месарош е в много близки отношения с Виктор Орбан, но на мен лично не ми е известно ББ да е в особено близки отношения с Орбан, по-скоро обратното.
Какви са отношенията между Месарош и ЩРАБАГ( и в частност с Олег Дерипаска и Майкъл Чорни) - имат съвместно партньорство. ;)
Между другото виждам ,че си много добре запознат с финансирането , сигурен съм че си също така запознат и с финансирането на ЦСКА-София ,та били споделил с нас невежите ,кои са тези "мощни фирми" към които ЦСКА-София има около 50 млн лв задължения и кой е собственика им. ;)

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10144
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот шивача » 12 май 2021 13:18

W84me написа:
анто маина написа:
W84me написа:Дали Домусчиев и Ганчев ще направят поредното ми-ми днес? Дадоха им за Купата, дали ще подарят и второто място на Тирето? Все пак 30 милиона бюджет и да не вземат второ място, ще е срамота.

Как ще коментираш "Лудогорец"-"Локомотив"ПД-1:2,там имаше ли ми-ми?

С 2 червени картона за Лудогорец, на ключови играчи, които няма да играят срещу вас? Дали е имало?

Винаги съм се възхищавал на твоята логика. Ти си най-логичното теле във форума :mrgreen:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23081
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот W84me » 12 май 2021 13:21

шивача написа:Винаги съм се възхищавал на твоята логика. Ти си най-логичното теле във форума :mrgreen:

Не са играли срещу Локо, ама ще играят срещу Тирето, като си вадят 2 червени картона. То бива да си прост припс....
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
анто маина
Мнения: 1669
Регистриран на: 07 ное 2009 14:36

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот анто маина » 12 май 2021 13:26

W84me написа:
анто маина написа:
W84me написа:Дали Домусчиев и Ганчев ще направят поредното ми-ми днес? Дадоха им за Купата, дали ще подарят и второто място на Тирето? Все пак 30 милиона бюджет и да не вземат второ място, ще е срамота.

Как ще коментираш "Лудогорец"-"Локомотив"ПД-1:2,там имаше ли ми-ми?

С 2 червени картона за Лудогорец, на ключови играчи, които няма да играят срещу вас? Дали е имало?

Благодаря за отговора,явно е бил на супер високо ниво.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 1palq4o1 и 37 госта