Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4189
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот LoveAndPeace » 22 яну 2022 13:14

Mitata написа:Бате, вие само на държавата разчитате, нямате други приходи. ЦСКА само от продажба на футболисти и от участия в ЕКТ през последните 4-5 години е заработил над 30 милиона евро.

Не бе мен пак не ме разбра. Аз ти говорех за истинското ЦСКА , което го заевахте , не за заместващия продукт.
Може би имаме различни виждания за подкрепа. Това което ти виждаш като подкрепа , аз го виждам като заробване.
Аз подкрепата я разбирам , като когато министъра (който и да е той) каже - Спираме парите! Да останеш с 0 лева задължения и по една неизплатена заплата в клуба.
Уважавай си името на клуба и го наричай както е - ЦСКА-София. И като е заработил 30 М ? Какво ? Шампиони ли станахте ? Напълнихте ли стадиона ? Ебавахте се с Лудогорец толкова години заради чужденците , те сега имат 1 българин повече от вас.

Dust
Мнения: 7881
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 22 яну 2022 13:16

Mitata написа:
Dust написа:
Mitata написа:че фирмата, на които дължиш към 15 милиона за сектора по някакви чудодейни причини не търси от вас милиончетата, които за 6-7 години инфлацията стопи с едно 25-30%. Още 5-6 години неплащане и тази сума ще бъде обезценена почти напълно.

В този ред на мисли, един ден, когато почне реален строеж на стадион в градината Борисова, фирмата издържаща ЦСКА-София ли ще инвестира или друга?


Ти ако си шеф на строителна фирма, инвестирала 10-15 милиона в строеж, завършен преди няколко години няма ли да потърсиш парите си по-настоятелно, ако щеш с искане за несъстоятелност?

Парите за стадиона на ЦСКА са осигурени от собствениците плюс инвестиционен фонд. Аз бих предложил и феновете да се включим с наш дял, макар това да не е наша работа. С няколко стотин или хиляда лева няма да обеднея.

Поне веднъж ще имаш ли топки и да отговориш на въпрос, който ти е зададен, а не да отговаряш с въпроси?

Хайде отговори на елементарният ми въпрос и тогава с удоволствие ще ти отговоря на двата въпроса първо ниво "Стани богат"
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Mitata
Мнения: 6647
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Mitata » 22 яну 2022 13:19

Dust написа:
Mitata написа:
Dust написа:
Mitata написа:че фирмата, на които дължиш към 15 милиона за сектора по някакви чудодейни причини не търси от вас милиончетата, които за 6-7 години инфлацията стопи с едно 25-30%. Още 5-6 години неплащане и тази сума ще бъде обезценена почти напълно.

В този ред на мисли, един ден, когато почне реален строеж на стадион в градината Борисова, фирмата издържаща ЦСКА-София ли ще инвестира или друга?


Ти ако си шеф на строителна фирма, инвестирала 10-15 милиона в строеж, завършен преди няколко години няма ли да потърсиш парите си по-настоятелно, ако щеш с искане за несъстоятелност?

Парите за стадиона на ЦСКА са осигурени от собствениците плюс инвестиционен фонд. Аз бих предложил и феновете да се включим с наш дял, макар това да не е наша работа. С няколко стотин или хиляда лева няма да обеднея.

Поне веднъж ще имаш ли топки и да отговориш на въпрос, който ти е зададен, а не да отговаряш с въпроси?

Хайде отговори на елементарният ми въпрос и тогава с удоволствие ще ти отговоря на двата въпроса първо ниво "Стани богат"


Пенчо бре, чети. Отговорено ти е.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Mitata
Мнения: 6647
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Mitata » 22 яну 2022 13:25

LoveAndPeace написа:
Mitata написа:Бате, вие само на държавата разчитате, нямате други приходи. ЦСКА само от продажба на футболисти и от участия в ЕКТ през последните 4-5 години е заработил над 30 милиона евро.

Не бе мен пак не ме разбра. Аз ти говорех за истинското ЦСКА , което го заевахте , не за заместващия продукт.
Може би имаме различни виждания за подкрепа. Това което ти виждаш като подкрепа , аз го виждам като заробване.
Аз подкрепата я разбирам , като когато министъра (който и да е той) каже - Спираме парите! Да останеш с 0 лева задължения и по една неизплатена заплата в клуба.
Уважавай си името на клуба и го наричай както е - ЦСКА-София. И като е заработил 30 М ? Какво ? Шампиони ли станахте ? Напълнихте ли стадиона ? Ебавахте се с Лудогорец толкова години заради чужденците , те сега имат 1 българин повече от вас.


Не сме заевали ЦСКА. АД-то беше с престъпно натрупани дългове, прокуратурата отсъстваше и при това положение собствениците решиха да разрешат проблема по нестандартен начин. Въпреки това 1/3 от дълговете бяха платени. Вие и толкова не сте в състояние да платите, чакате инфлацията да разреши проблема ви щото напоследък не се забелязва върволица от кандидат-спонсори пред вратите на Герена, които да се заемат с покриването на дълговете и плащането на текущите сметки. Поне се откажете от помощта на МВР... Ама нямате топки. А става въпрос за смешна сума, някъде от порядъка на 100 хиляди лева годишно. Амя кярът си е кяр, нали?
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14083
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 22 яну 2022 13:26

ugly bug написа:Ицо може да си позволи да каже и да се покаже както си поиска..
Великан !
Радвам се, че съм в тази възраст която ми даде възможност да се наслаждавам на успехите му !
Кой знае и колко подуенци са подскачали от кеф на неговите голове ама сега се правят на улави...
:lol:
Само ЦСКА!
8-)

Това са пълни глупости, че някой велик може да казва и показва каквото си иска, още повече, че вие се хващате за парфюма и Алфата на Гунди.
И да, радвали сме се на головете му, както и цесекарите навремето на головете на Гунди.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Dust
Мнения: 7881
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 22 яну 2022 13:29

Mitata написа:
Dust написа:
Mitata написа:
Dust написа:
Mitata написа:че фирмата, на които дължиш към 15 милиона за сектора по някакви чудодейни причини не търси от вас милиончетата, които за 6-7 години инфлацията стопи с едно 25-30%. Още 5-6 години неплащане и тази сума ще бъде обезценена почти напълно.

В този ред на мисли, един ден, когато почне реален строеж на стадион в градината Борисова, фирмата издържаща ЦСКА-София ли ще инвестира или друга?


Ти ако си шеф на строителна фирма, инвестирала 10-15 милиона в строеж, завършен преди няколко години няма ли да потърсиш парите си по-настоятелно, ако щеш с искане за несъстоятелност?

Парите за стадиона на ЦСКА са осигурени от собствениците плюс инвестиционен фонд. Аз бих предложил и феновете да се включим с наш дял, макар това да не е наша работа. С няколко стотин или хиляда лева няма да обеднея.

Поне веднъж ще имаш ли топки и да отговориш на въпрос, който ти е зададен, а не да отговаряш с въпроси?

Хайде отговори на елементарният ми въпрос и тогава с удоволствие ще ти отговоря на двата въпроса първо ниво "Стани богат"


Пенчо бре, чети. Отговорено ти е.
Съжалявам за многото цитати, но явно колегата удобно не смее да отговори на елементарно питане.

Ако някой ми дължи пари ще стискам палци да не умре, че тогава за мен ще остане един гол чеп. Така и с фирмата строила и инвестирала 10-15 милиона. Същата няма изгода сините да фалират, защото за нея ще остане да пие една студена водица
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4189
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот LoveAndPeace » 22 яну 2022 13:33

Mitata написа:
LoveAndPeace написа:
Mitata написа:Бате, вие само на държавата разчитате, нямате други приходи. ЦСКА само от продажба на футболисти и от участия в ЕКТ през последните 4-5 години е заработил над 30 милиона евро.

Не бе мен пак не ме разбра. Аз ти говорех за истинското ЦСКА , което го заевахте , не за заместващия продукт.
Може би имаме различни виждания за подкрепа. Това което ти виждаш като подкрепа , аз го виждам като заробване.
Аз подкрепата я разбирам , като когато министъра (който и да е той) каже - Спираме парите! Да останеш с 0 лева задължения и по една неизплатена заплата в клуба.
Уважавай си името на клуба и го наричай както е - ЦСКА-София. И като е заработил 30 М ? Какво ? Шампиони ли станахте ? Напълнихте ли стадиона ? Ебавахте се с Лудогорец толкова години заради чужденците , те сега имат 1 българин повече от вас.


Не сме заевали ЦСКА. АД-то беше с престъпно натрупани дългове, прокуратурата отсъстваше и при това положение собствениците решиха да разрешат проблема по нестандартен начин. Въпреки това 1/3 от дълговете бяха платени. Вие и толкова не сте в състояние да платите, чакате инфлацията да разреши проблема ви щото напоследък не се забелязва върволица от кандидат-спонсори пред вратите на Герена, които не да се заемат с покриването на дълговете и плащането на текущите сметки. Поне се откажете от помощта на МВР... Ама нямате топки. А става въпрос за смешна сума, някъде от порядъка на 100 хиляди лева годишно. Амя кярът си е кяр, нали?

Аха явно :) Дълговете на ЦСКА са престъпно натрупани и няма да ги плащате и толкоз.
Дълговете на Левски обаче са си дългове на Левски и бива ли така тези да не си ги искат , дори и чрез несъстоятелност.
Забавно е това с инфлацията , явно е нова опорка , която да ви топли като последна съчка в огъня , който съм сигурен че гори в повечето глави на припоците :) А именно - Как може говедата 2ра година да не фалират , а ние толкова лесно се дадохме.

Dust
Мнения: 7881
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 22 яну 2022 13:35

Mitata написа:собствениците решиха да разрешат проблема по нестандартен начин. Въпреки това 1/3 от дълговете бяха платени. Вие и толкова не сте в състояние да платите, чакате инфлацията да разреши проблема

Дали по нестандартен начин или чрез инфлация, къде е проблема, когато е спазен закона?
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Mitata
Мнения: 6647
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Mitata » 22 яну 2022 13:37

Dust написа:
Ако някой ми дължи пари ще стискам палци да не умре, че тогава за мен ще остане един гол чеп. Така и с фирмата строила и инвестирала 10-15 милиона. Същата няма изгода сините да фалират, защото за нея ще остане да пие една студена водица


В конкретния случай този "някой" е едно от най-прочутите в България имена, зад което стоят милиони, от които се очаква да си платят сметката.
Ако си пасивен и чакаш никога няма да получиш парите си. Нормалното поведение изисква поне от медиите да поискаш дължимото. А искането за несъстоятелност в съда не означава непременно фалит. Подобна стъпка показва, че няма накъде да се отстъпва повече и че длъжникът трябва да намери начин да се издължи, ако щеш частично, но да се издължи в обозрим период.

Фактът, че строителят не търси милионите си означава най-вероятно, че държавата стои зад самия него и че той е получил някакви обещания, чрез които да бъде овъзмезден индиректно. Т.е. отново имаме държавна помощ за подуенци.
Последна промяна от Mitata на 22 яну 2022 13:40, променено общо 1 път.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Dust
Мнения: 7881
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 22 яну 2022 13:40

Като гол охлюв си. За последен път даде попитам, фирмата собственик на ЦСКА-София ли ще инвестира в стадиона или друга такава?
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga, honda и 66 госта