Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

kamilata3
Мнения: 694
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот kamilata3 » 26 яну 2022 10:05

DanailG написа:Да, разбира се, че за всички изхарчени пари трябва да се търси сметка как и защо са дадени, и това, че никой не е повдигнал въпроси за тях е също достатъчно обезпокояващо. Но тук говорим за конкретни въпроси и конкретен казус, с обект в центъра на столицата, който интересува достатъчно широк кръг от хора.


Типичен отговор,да интересуваме .но ние говорим за ЦСКА а другите кучета ги яли.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

DanailG
Мнения: 1676
Регистриран на: 16 апр 2020 18:35
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот DanailG » 26 яну 2022 10:14

Аз не виждам какъв е проблема да се интересувам за интересувам по зададените по казуса въпроси. Не знам защо агресираш. Страх те е евентуално да не мине далаверата ли. Или да не се заобиколят закони. Смисъл искаш да ви дадат нещо даром, както търга с Армията ли. И не знам защо всеки път ме цитираш като пишеш под мен.

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TNT » 26 яну 2022 10:20

kamilata3 написа:
DanailG написа:Аз не казвам, че са. А че не искам да бъдат. А онази синя подлога, за която говориш, задава въпроси, на които с удоволствие бих изслушал отговора на министъра. Теб интересуват ли те, или всичко е ОК.


Да интересуваме,но е интересно как досега не задава въпроси за Левски,за парите дадени на пловдивските отбори ,за Берое,Лудогорец а когато ЦСКА иска да строй започнаха въпросите.Теб интересува ли те всичко това и интересно ли ще ти е?

Ами на вас индиректната помощ малко ли беше до сега? Опростени от НАП над 50млн. данъци незнайно как и защо? Да неговорим за акцизните и ддс врътки които също са десетки милиони,източване на големи фирми...Ами вашето съществуване още от началото на зачеването ви през 2016г. е заложено само на далавери и откровени кражби.Иначе все сте ощетени и онеправдани и искате още и още....Ебати и наглеците сте!!! Между другото не знам що ревете за стадион? Имате такова хубаво и китно стадионче в Ловеч.Трябва му само няколко баки боя и малко освежаване и сте топ. ;) Има си и тоалетни... каквито сега нямате.Какво по-хубаво от това искате?
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Ozzimozzi » 26 яну 2022 10:25

1914.1902 написа:Станислав Генчев: Лудогорец ще стане шампион поне с 10 точки разлика

https://gong.bg/bg-football/efbet-liga/ ... ika-667916

По-интересно ще е от вас на колко ще са?
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

vlong
Мнения: 4524
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот vlong » 26 яну 2022 10:33

Ето типичен пример на съветски отговор.
Задаваш му въпрос за неговият отбор ,той ти отвръща с въпрос за твоят,който е беден,фалиращ ,скъсан.Нали сте богати и пеливши,вие сте в светлината на прожекторите.Придворните медии постоянно тръбят за 35-та,за Купа,за групи на Европа,за 6млн.от църният.Одеве тъпа пише ,че сте ударили джакпот с изпадащ колумбиец,пък великият Мохамед го наритват и сега сирийските бежанци няма да заливат страниците на цецека,бай Добри е легенда.По цял ден оранджава пропаганда колко сте велики.
Дръжте се като такива,плащайте си и отговаряйте,не се крийте като микренски хобити
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32559
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 26 яну 2022 10:38

Ozzimozzi написа:
1914.1902 написа:Станислав Генчев: Лудогорец ще стане шампион поне с 10 точки разлика

https://gong.bg/bg-football/efbet-liga/ ... ika-667916

По-интересно ще е от вас на колко ще са?


Няма значение, важното е да ги оставим да ни бият в редовния сезон, а ако може и в плейофите /стига да сме там/.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12275
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 26 яну 2022 10:42

TNT написа:.... Между другото не знам що ревете за стадион? Имате такова хубаво и китно стадионче в Ловеч.Трябва му само няколко баки боя и малко освежаване и сте топ. ;) Има си и тоалетни... каквито сега нямате.Какво по-хубаво от това искате?

Селското ръководство иска "на Софията". :lol:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4227
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот LoveAndPeace » 26 яну 2022 10:48

Ozzimozzi написа:
1914.1902 написа:Станислав Генчев: Лудогорец ще стане шампион поне с 10 точки разлика

https://gong.bg/bg-football/efbet-liga/ ... ika-667916

По-интересно ще е от вас на колко ще са?

Всички знаем , че на припоците по-интересен ви е Левски :lol:

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32559
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 26 яну 2022 10:50

LoveAndPeace написа:
Ozzimozzi написа:
1914.1902 написа:Станислав Генчев: Лудогорец ще стане шампион поне с 10 точки разлика

https://gong.bg/bg-football/efbet-liga/ ... ika-667916

По-интересно ще е от вас на колко ще са?

Всички знаем , че на припоците по-интересен ви е Левски :lol:


Те винаги говорят само за Левски, много от тях пишат тук само за сините, виждат се рекорден брой мнения в темата на определени потребители.

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Ozzimozzi » 26 яну 2022 10:57

1914.1902 написа:
Ozzimozzi написа:
1914.1902 написа:Станислав Генчев: Лудогорец ще стане шампион поне с 10 точки разлика

https://gong.bg/bg-football/efbet-liga/ ... ika-667916

По-интересно ще е от вас на колко ще са?


Няма значение, важното е да ги оставим да ни бият в редовния сезон, а ако може и в плейофите /стига да сме там/.

Да ги оставите... :mrgreen:
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: DoSomethingDifferent, mikata, rhaegar, Киро Пора и 51 госта